Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[Wydzielone] Ustawa o zmianie przepisów o cudzoziemcach.

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie
Ambasady, ogłoszenia

[Wydzielone] Ustawa o zmianie przepisów o cudzoziemcach.

Postprzez MAP 13 maja 2015, o 13:16

Kwazi napisał(a):Może SF robi to między wierszami, ale ja akurat pisałem o tym wprost: Jego Książęca Mość jest osobą, która - bez mrugnięcia powieką - uczyniła marszałkiem swojego dworku jedną z największych świń w historii mikronacji. Ty sam w tym temacie też masz nie miało za uszami, więc tym razem mnie nie wkurwiaj.

Którego Marszałka Dworu ma Jaśnie Oświecony na myśli?
Mikołaj Torped
diuk, markiz, renegat
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Re: Ustawa o zmianie przepisów o cudzoziemcach.

Postprzez Kwazi 14 maja 2015, o 05:57

MAP napisał(a):Którego Marszałka Dworu ma Jaśnie Oświecony na myśli?

Uderz w stół, a nożyce się odezwą.
Kristof Stanislau Mihael Kvazi (T0005)
NIE Jaśnie Oświecony

Postprzez MAP 14 maja 2015, o 10:29

Uprzejmie proszę o odpowiedź wprost. Chyba, że diuk tchórzy przed poniesieniem ewentualnych konsekwencji swoich słów. Którego Marszałka ma diuk na myśli?
Mikołaj Torped
diuk, markiz, renegat
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Daniel Chojnacki 14 maja 2015, o 11:01

MAP napisał(a):Uprzejmie proszę o odpowiedź wprost. Chyba, że diuk tchórzy przed poniesieniem ewentualnych konsekwencji swoich słów. Którego Marszałka ma diuk na myśli?

... albo po prostu tak formułuje wypowiedź, żeby nie ponieść konsekwencji. To (podobno) dość naturalne w środowisku niemasochistycznym.
Daniel Chojnacki książę-senior, hrabia Przepadu

Postprzez MAP 14 maja 2015, o 11:03

Daniel Chojnacki napisał(a):
... albo po prostu tak formułuje wypowiedź, żeby nie ponieść konsekwencji. To (podobno) dość naturalne w środowisku niemasochistycznym.

Od lidera wymaga się jednak gotowości do wzięcia odpowiedzialności za słowa. Szczególnie za te wypowiedziane w debacie sejmowej.
Mikołaj Torped
diuk, markiz, renegat
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Kwazi 14 maja 2015, o 11:09

MAP napisał(a):Uprzejmie proszę o odpowiedź wprost.

Nie rozumiem skąd te wątpliwości? Czy którykolwiek Marszałek Dworu poza Tobą zachowywał się jak świnia?

MAP napisał(a):Od lidera wymaga się jednak gotowości do wzięcia odpowiedzialności za słowa. Szczególnie za te wypowiedziane w debacie sejmowej.

Lidera czego?
NIE Jaśnie Oświecony

Postprzez Hugo 14 maja 2015, o 11:20

Kwazi napisał(a): Jego Książęca Mość jest osobą, która - bez mrugnięcia powieką - uczyniła marszałkiem swojego dworku jedną z największych świń w historii mikronacji.
Widzę, że jaśnie oświecony diuczek stosuje zdrobnionka. Dobrze wiedzieć.

Kwazi napisał(a):
MAP napisał(a):Uprzejmie proszę o odpowiedź wprost.

Nie rozumiem skąd te wątpliwości? Czy którykolwiek Marszałek Dworu poza Tobą zachowywał się jak świnia?
Dobrze skonstruowane pytanie. Jakby trzeba było spytać o diuka tak się zachowującego, to trzeba by spojrzeć w lustro?

To nie jest debata dotycząca Marszałków Dworu ani żadnej z osób ze mną współpracujących, którzy nie mają żadnych uprawnień związanych z merytoryką nowelizacji. Wyciąganie bzdurnych argumentów i wyprowadzanie teorii spiskowych z czegokolwiek, to widzę diuczka domena. Można rzec, że diuczek zachowuje się tu i teraz jak ŚWINIA, wyciągając swoje osobiste animozje do jednej z moich zaufanych osób i wyprowadza z tego teorię spiskową, że książę, czyli ja, chcę wyrzucić wszystkich z Sarmacji, bo mianowałem Marszałkiem DWORU kogoś, kogo diuczek nienawidzi.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Kwazi 14 maja 2015, o 11:32

Hugo napisał(a):Wyciąganie bzdurnych argumentów i wyprowadzanie teorii spiskowych z czegokolwiek, to widzę diuczka domena.

Ostrożność to nie teoria spiskowa.
Jestem od Waszej Książęcej Mości dłużej w Sarmacji i byłem świadkiem wielu świńskich zachowań, w tym również w/w diuka.

Hugo napisał(a):Można rzec, że diuczek zachowuje się tu i teraz jak ŚWINIA, wyciągając swoje osobiste animozje do jednej z moich zaufanych osób...

Na prawdę nie jest moją winą, że Wasza Książęca Mość ma zaufanie do takich osobników.

Hugo napisał(a):...i wyprowadza z tego teorię spiskową, że książę, czyli ja, chcę wyrzucić wszystkich z Sarmacji, bo mianowałem Marszałkiem DWORU kogoś, kogo diuczek nienawidzi.

Nie. Podałem to jako przykład, że podejmowanie kontrowersyjnych decyzji przez dwie osoby nie zawsze gwarantuje należytą ochrony mieszkańców KS, ponieważ może się zdarzyć, że będą to osoby pozbawione odpowiednich predyspozycji. Skoro WKM powołał kiedyś w/w diuka na Marszałka Dworu, to innym razem może go powołać na Regenta.
NIE Jaśnie Oświecony

Postprzez Hugo 14 maja 2015, o 11:37

Kwazi napisał(a):
Hugo napisał(a):Wyciąganie bzdurnych argumentów i wyprowadzanie teorii spiskowych z czegokolwiek, to widzę diuczka domena.

Ostrożność to nie teoria spiskowa.
Jestem od Waszej Książęcej Mości dłużej w Sarmacji i byłem świadkiem wielu świńskich zachowań, w tym również w/w diuka.
No tak, teoria spiskowa młodego i teoria spiskowa starego, to dwie różne rzeczy...

Kwazi napisał(a):
Hugo napisał(a):Można rzec, że diuczek zachowuje się tu i teraz jak ŚWINIA, wyciągając swoje osobiste animozje do jednej z moich zaufanych osób...

Na prawdę nie jest moją winą, że Wasza Książęca Mość ma zaufanie do takich osobników.
Ciekawe co z zaufaniem do Diuka, które mam... Pokłóćcie się i powrzucajcie sobie gdzie indziej, a mnie w Wasze animozje nie mieszajcie w taki sposób. Bo nie pozostawię tego bez reakcji.

Kwazi napisał(a):
Hugo napisał(a):...i wyprowadza z tego teorię spiskową, że książę, czyli ja, chcę wyrzucić wszystkich z Sarmacji, bo mianowałem Marszałkiem DWORU kogoś, kogo diuczek nienawidzi.

Nie. Podałem to jako przykład, że podejmowanie kontrowersyjnych decyzji przez dwie osoby nie zawsze gwarantuje należytą ochrony mieszkańców KS, ponieważ może się zdarzyć, że będą to osoby pozbawione odpowiednich predyspozycji. Skoro WKM powołał kiedyś w/w diuka na Marszałka Dworu, to innym razem może go powołać na Regenta.
To, że jakaś decyzja jest dla Diuka kontrowersyjna, ani nie oznacza, że jest kontrowersyjna w ogóle, ani tym bardziej, że zagraża, godzi w ochronę mieszkańców. No ale nic nie poradzę na teorie spiskowe. A co to by było, gdybym Diuka powołał? Też pojawiłyby się kontrowersje, ale czy byłoby to złe? Zagrażałoby integralności Księstwa?
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Następna strona

Powrót do Polityka, zagranica