Strona 1 z 1

Wniosek o wyrażenie zgody na nadanie obywatelstwa honorowego

PostNapisane: 22 kwi 2017, o 18:47
przez Juarez
Úr Kong,
Úr Thinghóptman,
Úr magniš Thing!


Jako wierny sługa Królestwa i Narodu Teutońskiego, mając na uwadze niezliczone zasługi i ofiarne oddanie jednego z synów ziemi teutońskiej, przedkładam Wysokiej Izbie wniosek o wyrażenie zgody na nadanie honorowego obywatelstwa Królestwa Teutonii Krzysztofowi Stanisławowi Michałowi Kwaziemu, IV Księciu Teutończyków, w drodze następującej uchwały:


Uchwała Senatu Królestwa Teutonii nr X/2017
ws. wyrażenia zgody na nadanie obywatelstwa honorowego Królestwa Teutonii

§ 1.

W uznaniu niewypowiedzianych zasług w wieloletniej walce z parszywym gelloństwem i pozostałymi nikczemnymi wrogami Narodu Teutońskiego, niezmordowanego stania na straży silnej, samorządnej oraz wolnej od wszelkiego zamętu Teutonii, My, dumni synowie i córki Teutońskiego Ludu w najjaśniejszej izbie Senatu zgromadzeni, niniejszym wyrażamy zgodę na nadanie Jego Książęcej Mości Krzysztofowi Stanisławowi Michałowi Kwaziemu (T0005) z Cesarskiego Domu Harmeliuszowsko-Hergolienowego, IV Księciu Teutończyków, obywatelstwo honorowe Królestwa Teutonii.


§ 2.


Uchwała Senatu wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.


Książę Krzysztof Stanisław Michał Kwazi jest bez wątpienia postacią wybitną, która trwale wpisała się w historię Teutonii. Niegdysiejszy Namiestnik Marchii Teutońskiej, Regent Królestwa Teutonii, cichy opiekun i obserwator teutońskiego życia. Autor serii pod tytułem "Atak Zimy", która została wydana na łamach Gazety Teutońskiej. Prawdziwa skarbnica wiedzy o historii naszej Ojczyzny. Naprawdę wiele można by o nim pisać.

Dziś spełniając przykry obowiązek odbierania obywatelstw Teutończykom nie spełniającym ustawowych kryteriów postanowiłem jednak, że nie mogę tego tak zostawić. Dlatego też mając w pamięci postać IV Księcia Teutończyków poświęciłem się napisaniu niniejszego wniosku.

Liczę na szczere poparcie ze strony potężnego Senatu. Doceńmy pracę i zaangażowanie naszego rodaka.

Re: Wniosek o wyrażenie zgody na nadanie obywatelstwa honoro

PostNapisane: 22 kwi 2017, o 22:17
przez AJ Piastowski
Wasza Królewska Wysokość,
Wysoka Izbo!


Informuję, że projekt został poddany pod debatę Uchwała Senatu ws. zgody na nadanie obywatelstwa honorowego KT.

(—) Adam Jerzy Piastowski,
Marszałek Senatu