Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o wyrażenie zgody na nadanie obywatelstwa honorowego

Archiwa Senatu Królestwa Teutonii

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Wniosek o wyrażenie zgody na nadanie obywatelstwa honorowego

Postprzez Juarəz 22 kwi 2017, o 18:47

Úr Kong,
Úr Thinghóptman,
Úr magniš Thing!

Jako wierny sługa Królestwa i Narodu Teutońskiego, mając na uwadze niezliczone zasługi i ofiarne oddanie jednego z synów ziemi teutońskiej, przedkładam Wysokiej Izbie wniosek o wyrażenie zgody na nadanie honorowego obywatelstwa Królestwa Teutonii Krzysztofowi Stanisławowi Michałowi Kwaziemu, IV Księciu Teutończyków, w drodze następującej uchwały:

Uchwała Senatu Królestwa Teutonii nr X/2017
ws. wyrażenia zgody na nadanie obywatelstwa honorowego Królestwa Teutonii

§ 1.

W uznaniu niewypowiedzianych zasług w wieloletniej walce z parszywym gelloństwem i pozostałymi nikczemnymi wrogami Narodu Teutońskiego, niezmordowanego stania na straży silnej, samorządnej oraz wolnej od wszelkiego zamętu Teutonii, My, dumni synowie i córki Teutońskiego Ludu w najjaśniejszej izbie Senatu zgromadzeni, niniejszym wyrażamy zgodę na nadanie Jego Książęcej Mości Krzysztofowi Stanisławowi Michałowi Kwaziemu (T0005) z Cesarskiego Domu Harmeliuszowsko-Hergolienowego, IV Księciu Teutończyków, obywatelstwo honorowe Królestwa Teutonii.

§ 2.

Uchwała Senatu wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.

Książę Krzysztof Stanisław Michał Kwazi jest bez wątpienia postacią wybitną, która trwale wpisała się w historię Teutonii. Niegdysiejszy Namiestnik Marchii Teutońskiej, Regent Królestwa Teutonii, cichy opiekun i obserwator teutońskiego życia. Autor serii pod tytułem "Atak Zimy", która została wydana na łamach Gazety Teutońskiej. Prawdziwa skarbnica wiedzy o historii naszej Ojczyzny. Naprawdę wiele można by o nim pisać.

Dziś spełniając przykry obowiązek odbierania obywatelstw Teutończykom nie spełniającym ustawowych kryteriów postanowiłem jednak, że nie mogę tego tak zostawić. Dlatego też mając w pamięci postać IV Księcia Teutończyków poświęciłem się napisaniu niniejszego wniosku.

Liczę na szczere poparcie ze strony potężnego Senatu. Doceńmy pracę i zaangażowanie naszego rodaka.
Obrazek
III Hertsog ik Monderie
Obrazek
Królestwo Teutonii

Re: Wniosek o wyrażenie zgody na nadanie obywatelstwa honoro

Postprzez AJ Piastowski 22 kwi 2017, o 22:17

Wasza Królewska Wysokość,
Wysoka Izbo!

Informuję, że projekt został poddany pod debatę Uchwała Senatu ws. zgody na nadanie obywatelstwa honorowego KT.

(—) Adam Jerzy Piastowski,
Marszałek Senatu
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Powrót do Archiwum [Úr Aahiv]