Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[BUG]

[BUG]

Postprzez Yennefer 22 gru 2017, o 14:06

Informuje, że w powiadomieniach dostałam informację o oznaczeniu mnie w ćwirku przez PT Sereusa von Ahabejża, wchodząc w ćwirka pokazało mi jakiegoś ćwirka Rattusa.

Pozdrawiam serdecznie, i oby pracy było mniej.
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Re: [BUG]

Postprzez Yennefer 22 gru 2017, o 14:12

Jeszcze jedna rzecz, przy kliknięciu na fc w odnośnik do strony następnej (przejdź na następną stronę) automatycznie wyrzuciło mi taki oto błąd:

Obrazek
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez anglov 22 gru 2017, o 16:29

Faktem jest że w nawiązaniu do poprzedniego wątku w sprawie (http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=310&t=23232) – problem z bazą danych znów się często pojawia.
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez piwniczak 12 sty 2018, o 11:54

Tak, to połączona sprawa.

ten bug został naprawiony. Cóż, nikt nie przewidywał, że może dojść do sytuacji, gdzie jedna jedyna tabela jest niedostępna do zapisu...
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Korona Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Archiwum Referatu ds. Systemu