Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Garść potencjalnych problemów

Miejsce na wnioski dotyczące błędów i sugestii zmian w DSG
W tym dziale umieszczamy jedynie wnioski dot. zmiany lub dodania funkcjonalności w DSG, a także zgłaszamy wykryte błędy.
Dla ułatwienia pracy NIA prosimy posługiwać się w tytułach oznaczeniami [BUG] w odniesieniu do błędów oraz [MOD] w odniesieniu do modyfikacji i dodawania funkcjonalności.

Garść potencjalnych problemów

Postprzez Karolina Aleksandra 4 sie 2018, o 10:55

Czcigodni Radcy,

zgłaszam garść potencjalnych problemów. Wprawdzie część z nich jest typowych tylko dla mnie, jak sądzę, ale myślę, że warto w poszukiwaniu stanu maksymalnej optymalizacji systemu zwrócić na nie uwagę.

1. Gdy odzyskujemy hasło, jest ono pokazane tylko na stronie KS — nie jest ono nigdzie zapisywane. To oznacza, że jeśli wkleiłam sobie w międzyczasie coś innego do schowka, to nie jestem w stanie zmienić hasła na nowe, prostsze, bo nie pamiętam tego tymczasowego. I znowu muszę odzyskiwać :P

2. Po wprowadzeniu pierwszy raz nowego hasła strona informuje, że trzeba wprowadzić je ponownie, bo coś wcześniej nie zagrało w integracji z FC. Wybitnie irytujące, zwłaszcza na telefonie.

3. Mapa zjazdowa w profilu nie działa.

Kłaniam się,
    KvL
Karolina Aleksandra

Królowa Seniorka Dreamlandu, Królowa Matka Elderlandu, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Karolina Aleksandra
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Referat ds. Systemu