Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Byczeq i Hergemon-Euskadi vs Piotr Mikołaj

Niesklasyfikowane archiwa wymiaru sprawiedliwości

Byczeq i Hergemon-Euskadi vs Piotr Mikołaj

Postprzez Natalia Wittelsbach 9 paź 2011, o 16:07

9 października 2011 r., Zielnybor

Oznaczenia powodów: Rooshoffy Byczeq i Katarzyna Hergemon-Euskadi działający przez plenipotenta Natalię von Lichstenstein-Hergemon,
działającego na podstawie pełnomocnictwa faktycznego - pełnomocnictwo formalne zostanie złożone na żądanie sądu we wskazany przez sąd sposób
Oznaczenie oskarżonego: Piotr Mikołaj

Wysoki Sądzie,

W dniu 9 października 2011 r. oskarżony, wykorzystując dostęp do serwera Księstwa Sarmacji, który to dostęp przysługuje mu z powodu pełnienia funkcji publicznej- szefa rządu, bezprawnie pozbawił moich mandantów dostępu do forum centralnego, a także znieważył osoby mojego mandanta słowami: "zadufany w sobie gówniarz i nieudacznik" i osobę mojej mandantki słowami "idiotka bezmyślnie kopiującej jego wypowiedzi". Wypełnia to znamiona czynów określanych przez ustawę karną w art. 29. ust. 2., art. 43. ust. 1. pkt 1. a także pkt 4.

Oskarżony niejednokrotnie przyznawał, że dokonał zarzucanych mu czynów, choć było to niezgodne z prawem. Jednocześnie uznaje swoje czyny za całkowicie słuszne i tylko z sobie znanych przyczyn od początku działał z premedytacją, nadużywając przysługujących mu uprawnień. Stawia to pod znakiem zapytania dalszą możliwość pełnienia funkcji publicznych przez oskarżonego.

W związku z tym wnoszę o wymierzenie oskarżonemu karę 3 miesięcy pozbawienia wolności, dożywotniego zakazu pełnienia funkcji publicznych oraz, w trybie administracyjnym, uznania wydanej przez oskarżonego decyzji za nieważną.

Załączniki: 1. viewtopic.php?f=115&t=4071 - dowód w sprawie

;-*
Z wyrazami szacunku,
Arcyksiężna Teutonii
Baronessa Sarmacji
Lady Doradca
Zarządca Instytutu Kultury Teutońskiej
Burmistrzyni Miasta Auterra
Redaktor Naczelna Gazety Teutońskiej
Ambasadorka w Królestwie Dreamland
dr. net Uniwersytetu Krzysztofa Putry
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Re: Byczeq i Hergemon-Euskadi vs Piotr Mikołaj

Postprzez Helwetyk 9 paź 2011, o 16:40

Wysoki Sądzie,

Stosownie do treści art. 8 ust. 1 Kodeksu Sprawiedliwości uroczyście oświadczam, iż wnioskodawca istotnie jest zadufanym w sobie gówniarzem i nieudacznikiem, jak również gnojkiem, chamem, prostakiem i śmieciem, który w moim najgłębszym przekonaniu powinien udać się do psychiatry, albowiem jego zachowanie w Internecie świadczy niewątpliwie o poważnych zaburzeniach na odcinku funkcjonowania w społeczeństwie „za oknem”.

Nadmienię, iż spodziewałem się aktu oskarżenia i nie wątpię, iż — jak stwierdziłem dzisiaj w komentarzu do artykułu „Pocztówka z Księstwa Sarmacji” — jego napisanie sprawiło wnioskodawcy wiele radości. Cieszę się, że mogłem spełnić jego nocne marzenia choć w tym zakresie.

Nie mniej uroczyście, ale i z ogromną przykrością potwierdzam, iż wnioskodawczyni istotnie jest idiotką bezmyślnie kopiującą wypowiedzi wnioskodawcy, czego dowody znajdują się w archiwach wymiaru sprawiedliwości. Na życzenie Wysokiego Sądu służę odsyłaczami.

Mam nadzieję, iż powyższa wypowiedź nie będzie uznana za naruszenie powagi, spokoju lub porządku czynności sądowych, albowiem moim zamiarem było — co pragnę z całą mocą i bez cienia ironii podkreślić — jedynie ubliżenie stronom.

Ponadto domagam się dla siebie kary banicji. W przeciwieństwie do wnioskodawcy, który — będąc socjopatą — swoją aktywnością w Internecie kompensuje sobie niepowodzenia na odcinku realnym (por. „nieudacznik”), podejmowałem wskazane w akcie oskarżenia działania z pełną świadomością tego, co one oznaczają.

W świetle aktu oskarżenia pozostaje mi jedynie z satysfakcją zauważyć, iż odniosły one zamierzony skutek.

Z wyrazami szacunku,
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański, Marszałek Koronny,
były funkcjonariusz publiczny
Konsulat Sclavinii
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Andrzej Swarzewski 9 paź 2011, o 16:45

Vivat Kanclerz! Vivat Sprawiedliwość!
Andrzej Swarzewski

Postprzez imi 9 paź 2011, o 16:50

Jako, że toczy się już przeciwko mnie sprawa w której żąda się dla mnie kary banicji nie będę powtarzał słusznych słów Piotra Mikołaja. Nie napiszę więc, że gówniarz i cham który leczy swoje kompleksy ze świata realnego za pomocą zachowań z gruntu chamskich i idiotycznych jest ścierwem zasługującym na najwyższą pogardę. Nie dodam też, że osoba kopiująca jego wypowiedzi jest bezmyślna idiotką która powinna za swoją głupotę zapłacić. Nie napisze tego wszystkiego, choć żałuję, bo to nie Sąd chciałbym obrazić, a Nieudacznika i Idiotkę właśnie.

Pozdrawiam serdecznie
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek

Postprzez Natalia Wittelsbach 9 paź 2011, o 17:06

Nie mniej uroczyście, ale i z ogromną przykrością potwierdzam, iż wnioskodawczyni istotnie jest idiotką bezmyślnie kopiującą wypowiedzi wnioskodawcy, czego dowody znajdują się w archiwach wymiaru sprawiedliwości. Na życzenie Wysokiego Sądu służę odsyłaczami.

Szanowny Panie,
wniosek napisałam osobiście i osobiście uargumentowałam. Jest to zwyczajnie otwartym sprzeciwem przeciwko temu, co dzieje się obecnie na scenie politycznej Sarmacji. Nagonka na niektóre osoby oraz szydzenie, wulgaryzmy i chamstwo przebrały dla mnie miarkę. Staliście się gorsi niż osoby, które potępiacie! To, że jest tyle osób popierających pańskie bezprawne zachowanie, a robią to zapewne z czystego wazeliniarstwa, nie znaczy, że mam siedzieć cicho i patrzeć na to wszystko. Tak, jak to pisałam w artykule z widokówką, powtórzę jeszcze raz: OPAMIĘTAJCIE SIĘ.
Z wyrazami szacunku,
Arcyksiężna Teutonii
Baronessa Sarmacji
Lady Doradca
Zarządca Instytutu Kultury Teutońskiej
Burmistrzyni Miasta Auterra
Redaktor Naczelna Gazety Teutońskiej
Ambasadorka w Królestwie Dreamland
dr. net Uniwersytetu Krzysztofa Putry
Natalia Helena von Lichtenstein-Hergemon
Królestwo Teutonii

Postprzez imi 9 paź 2011, o 17:07

Hmm, "wazeliniarstwo". I kto to mówi?
Ivo Karakachanow

Renegat.

Obrazek

Postprzez Helwetyk 9 paź 2011, o 17:08

Natalia Wittelsbach napisał(a):

wniosek napisałam osobiście i osobiście uargumentowałam. Jest to zwyczajnie otwartym sprzeciwem przeciwko temu, co dzieje się obecnie na scenie politycznej Sarmacji. Nagonka na niektóre osoby oraz szydzenie, wulgaryzmy i chamstwo przebrały dla mnie miarkę. Staliście się gorsi niż osoby, które potępiacie! To, że jest tyle osób popierających pańskie bezprawne zachowanie, a robią to zapewne z czystego wazeliniarstwa, nie znaczy, że mam siedzieć cicho i patrzeć na to wszystko. Tak, jak to pisałam w artykule z widokówką, powtórzę jeszcze raz: OPAMIĘTAJCIE SIĘ.

Wysoki Sądzie,

Pragnę podkreślić, iż pisałem o wnioskodawczyni (powódce), a nie jej pełnomocniczce. Starałem się bardzo rozważnie dobierać słowa. Co prawda, w świetle powyższej odpowiedzi nabrałem pewnych wątpliwości, ale pozostanę na zdaniach poprzedzających.
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański, Marszałek Koronny,
były funkcjonariusz publiczny
Konsulat Sclavinii
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Andrzej Swarzewski 9 paź 2011, o 17:31

Natalia Wittelsbach napisał(a): robią to zapewne z czystego wazeliniarstwa

Mi zarzucasz wazeliniarstwo? Jak trzeba było to ostro po nich jechałem. Oni mi żadnego wazeliniarstwa nie zarzucali. Wyjątkiem jest wicehrabia Jakubowski, który już dość dawno mi to zarzucił i mówił, że to właśnie Tobie się podlizuję. No to się dogadaj z nim i powiedzcie komu się w końcu podlizuję. A może wszystkim naraz? Z niecierpliwością czekam na odpowiedź...
Andrzej Swarzewski

Postprzez imi 9 paź 2011, o 17:32

I need a break
Ivo Karakachanow

Renegat.

Obrazek

Postprzez A0014 9 paź 2011, o 17:35

To jest gmach Sądu, ja rozumiem w biurze podawczym jakieś odniesienia. Ale ubliżanie komuś?
Jako, że nie miałem czasu wnikliwie przeanalizować jakże cennych uwag w powyższych wypowiedziach, jutro zostaną wymierzone kary porządkowe. Proszę się powstrzymać od komentarzy.
(—) Misza Korab-Kaku
A0014
Królestwo Teutonii

Następna strona

Powrót do Archiwa sądowe