Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Hergemon-Euskadi vs Karakachanow

Niesklasyfikowane archiwa wymiaru sprawiedliwości

Hergemon-Euskadi vs Karakachanow

Postprzez Irmi 8 paź 2011, o 20:41

8 października 2011 r., Bytów

Oznaczenie powoda: Katarzyna Hergemon-Euskadi,
Oznaczenie oskarżonego: Ivo Karakachanow

Wysoki Sądzie,

Dnia 8 października oskarżony w bardzo niewybredny sposób znieważył moją osobę, określając mnie mianem osoby świadczącej płatne usługi seksulne. Jest to określenie szczególnie bolesne dla każdej kobiety, albowiem świadczy o jej upodleniu i naraża na szwank jej dobre imię. Nie jest prawdą, jakobym zarabiała świadcząc usługi seksualne.

Przestępstwo popełnione przez oskarżonego jak i jego wina nie budzą wątpliwości. Na uwagę zasługuje fakt, iż oskarżony działał w warunkach recydywy, albowiem był już skazany za podobne przestępstwo wobec mego męża! Świadczy to nie tylko o braku poszanowania dla norm współżycia społecznego jak i samego prawa przez oskarżonego, ale także o tym, iż oskarżony upatrzył sobie mnie i moją osobę na cel wyładowywania swoich frustracji.

W związku z faktem, iż postawa oskarżonego nie rokuje poprawy wnoszę o wymierzenie mu kary banicji. Nie może być tak, że jeden członek naszej społeczności znieważa i szkaluje drugiego. W związku z czym jedynie kara banicji może uczynić zadość roszczeniom nie tyle mojej osoby, co całego społeczeństwa.

Załączniki: 1. http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f= ... 880#p40880 - inkryminowana wypowiedź
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Re: Hergemon-Euskadi vs Karakachanow

Postprzez A0014 9 paź 2011, o 12:22

Przyjmuję sprawę do rozpatrzenia.
Z uwagi na zawirowania personalne w SN, nadanie biegu sprawie oraz inne decyzje zostaną podjęte wraz ze stabilizacją sytuacji.
(—) Misza Korab-Kaku
A0014
Królestwo Teutonii

Re: Hergemon-Euskadi vs Karakachanow

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 5 gru 2011, o 08:50

Umarzam sprawę z uwagi na brak legitymacji (banicja)
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl

Powrót do Archiwa sądowe