Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[LMR] Oficjalny wątek La Militia El Regulo

Autonomia. Wandyzm — Bananizm — Neobrawizm — Tramwaizm

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: [LMR] Oficjalny wątek La Militia El Regulo

Postprzez imi 31 lip 2012, o 10:33

Julia napisał(a):Pewnie. Nie widzę problemu. Kwestia ustalenia kto i kim gra oraz gdzie(forum, skype). Jak na takie luźne granie to ew. mechanika do walki i tyle .

Trzeba się będzie umówić jakoś. Jak dla mnie irc jest okej. O luźne granie właśnie chodziło. Jesteś wspaniała, że chcesz pomóc!
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez piwniczak 31 lip 2012, o 10:38

IRC jest spoko, bo w razie czego jest !roll do rzutów kością
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Grigorij 31 lip 2012, o 10:45

i do losowania stopni!
Grigorij

Postprzez Grigorij 31 lip 2012, o 17:39

Grigorij napisał(a):Dlatego proszę naszych żołnierzy z umiejętnościami graficznymi o przygotowanie 2 wzorów mundurów (galowy, polowy) - KONIECZNIE w pliku .svg, .pdf lub innym wektorowym. Każde wandne zgłoszenie zostanie nagrodzone premią pieniężną (wysokość stałego żołdu ustalimy wkrótce) i "punkcikami" do awansu. Towarzysze, do grafik![/size]

Podbijam, gdyby ktoś jakimś cudem nie widział.

Z newsów, Ivo został zdegradowany o jeden stopień do zwykłego cocanisty - liczymy, że ciężką pracą odkupi swoje grzechy! El Gubernatore zadecydował także o wprowadzeniu nowego stopnia El Major Grande, stopnia tymczasowego nadawanego w wyjątkowych okolicznościach (tak jak Marszałek Polski), w naszych realiach będzie to np. pad serwera.

Ignacy postara się przygotować opis jednostki LMR w Gellonii, może ktoś z was chce stworzyć plan i opis jednostki w swoim regionie? Albo opis broni? Albo co tam chcecie? Z tym, że prosze aby wszystkie zajebiste rzeczy które stworzycie najpierw pojawiały się na forum Ciuad de Bravo, np. w tym wątku - aby uniknąć gaf i nieścisłości :)

Macie może jakieś pytania, wątpliwości czy opinie? Mnie osobiście cieszy, że jest nas już 8 osób! :)
Grigorij

Postprzez Grigorij 9 sie 2012, o 01:35

Oczywiście żyjemy,

Regulista banano Czuguł-Chan przygotował wzory mundurów, muszę je jeszcze tylko pokolorować i je wam przedstawie. Nadal czekamy na propozycje innych, regulisto banano Żółtowski, przygotujecie?

Co sądzicie o idei przeprowadzenia ćwiczeń LMR przy pomocy popularnego ostatnio warlighta? Można by np. wgrać mapę Republiki Południowego Baridasu/plan Ciuad i na tym grać.

Wkrótce (miejmy nadzieję, że regulista banano Czuguł-Chan, nam w tym dopomoże) opracowany zostanie genialny system wypłat wynagrodzeń dla was, zanim to nastąpi El Major El Gubernatore po konsultacjach ze mną postanowił o wypłaceniu z kasy Ciuad de Bravo po 4 000 Ⱡ dla wszystkich członków LMR za trwanie w służbie Republice. Sprawdzajcie stany kont!

Non pierdolo. Attacko!
Grigorij

Postprzez piwniczak 9 sie 2012, o 07:18

Będzie. Jeno do domu wrócę i przed piecem usiądę porządnie.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez PTR 8 paź 2012, o 16:02

Chciałbym się zgłosić do LMR na zasadzie wymiany kadr LMR-SAL. W SAL jestem majorem, ale szanując ciuadzkie zwyczaje wnoszę o wylosowanie mi stopnia wojskowego.

Jak już swego czasu rozmawiałem z tow. Grigorijem, przybędę z całym oddziałem, ale o tym kiedy indziej (pewnie w ramach ZW).

Postprzez MAP 11 paź 2012, o 02:27

Chciałbym się zaciągnąć, tylko że jestem militarnym leszczem i mogę wam gotować czy coś.
Mikołaj Torped
diuk, markiz, renegat
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hohenzollern 22 lut 2013, o 16:49

El Companiero Cocainisto Banano!

Zgłaszam się do służby !
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez imi 24 lut 2013, o 00:35

Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Republika Południowego Baridasu