Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Leszek zgłasza się do Warty Honorowej

Autonomia. Wandyzm — Bananizm — Neobrawizm — Tramwaizm

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Leszek zgłasza się do Warty Honorowej

Postprzez Leszek R-P 24 lut 2018, o 14:07

Jako że wiemy kim Kieubasa-Krakowski i co dla Republiki Południowego Baridasu zrobił, to niestety jednak w 2013 echo po nim zagineło. A aktualnie nikt na warcie honorowej nie stoi. Dlatego moim najważniejszym celem w Sarmacji jaki sobie wybrałem, to przejąć wartę honorową od Kieubasę-Krakowski, który niestety w 2013 poległ na warcie. Dlatego proszę Króla Baridasu o pozwolenie na przejęcie warty honorowej w celach kontynuacji tradycji tychże wart. A i oczywiście najważniesze, czyli pytania, tak one brzmią:

1.Co się stało w 2013 z Kieubasą-Krakowskim?

2.Kto mógł pełnić Wartę Honorową?

3.Czego/kogo trzeba pilnować podczas warty honorowej?

4.Czy są jakies nagrody za podjęcie i służenie podczas warty honorowej?

5.Czy Kieubasa-Krakowski posiada pomnik z swoim wizerunkiem? A jak nie, to by taki pomnik na jego cześć powstał?

I to tyle, także zgłaszam się na wartownika honorowego w Republice Południowego Baridasu.
Obywatel Federacji Nordaty, Ludowej Republiki Magnifikatu i Królestwa Teutonii oraz aktywny Pollinowy działacz sportowy Leszek Roskohard-Pawłowicz
Królestwo Teutonii

Re: Leszek zgłasza się do Warty Honorowej

Postprzez Laurencjusz 24 lut 2018, o 18:11

Szanowny Panie!

Jako, że słuch po Prześwietnym Kieubasie-Krakowskim już zaginął , a i społeczeństwo naszego kraju się nieco "odmłodziło" bardzo chętnie wszyscy byśmy po poczytali co dla Republiki Południowego Baridasu zrobił wymieniony Hrabia, po którym tak do końca echo po nim zaginęło w 2013 roku, bo pojawiał się u nas nawet jeszcze w ubiegłym roku. Świadczą o tym wpisy na forum, komentarze pod artykułami i zapewne w innych miejscach też można było go spotkać. Odnosząc się do Pańskich pytań.

Co się stało w 2013 z Kieubasą-Krakowskim? Myślę, że to dobre pytanie, ale niestety nie potrafię na nie odpowiedzieć.
Jeśli zaś chodzi o wartę honorową pełnioną przez funkcjonariuszy La Militia El Regulo to myślę, że w chwili obecnej może trzeba by zacząć od tego, żeby wskrzesić LMR i tu za własna inicjatywę widziałbym nagrody, bo na pewno w RPB, Ciuad de Bravo, czy innych miejscach znajdzie się coś lub ktoś kto wymaga ochrony.

W sprawie pomnika też myślę, że można było by się zastanowić po stworzeniu biografii. W każdym razie nie mogę zarzucić nic w sprawie wizerunku, bo jest osobliwy i bardzo oryginalny.

Jeśli Pan się zgłasza na wartownika to proszę o przedstawienie swojej wizji pełnienia tej warty, bo nie chciałbym z góry czegoś narzucać, a poza tym myślę, że wspólne decyzje zawsze są bardziej satysfakcjonujące dla obu stron kiedy się rodzą na drodze kompromisu.

Pozdrawiam serdecznie.
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Leszek R-P 24 lut 2018, o 20:50

No ja mogę pełnić warty wieczorami i zdawać relację czy dział się jakiś ruch, podstawowe informacje patrolowe i
oczywiście przy wartowaniu sprawdzać co jakiś czas ważne stanowiska które są słabo zabezpieczone(pod względem budowlanym). Oczywiście wartownik musi mieć krótką przerwę, w moim przypadku byłaby to przerwa na kanapkę z tuńczykiem. No i po przerwie do końca swojej warty by się patrolowało.
Obywatel Federacji Nordaty, Ludowej Republiki Magnifikatu i Królestwa Teutonii oraz aktywny Pollinowy działacz sportowy Leszek Roskohard-Pawłowicz
Królestwo Teutonii

Postprzez Laurencjusz 25 lut 2018, o 17:57

W takim razie możemy spróbować. W Republice Południowego Baridasu najcenniejsze są plantacje bananów oraz znajdujący się w magazynach LMR "biały proszek".
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary
Sejm Księstwa Sarmacji

Powrót do Republika Południowego Baridasu