Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wstępna lista obywateli MW

Świadomość bytu Ludu Pracującego

Re: Wstępna lista obywateli MW

Postprzez PTR 4 lis 2012, o 03:07

Konstytucja MW, Artykuł 7 napisał(a):Obywatelstwo wandejskie nadawane jest przez Prezydenta obywatelom sarmackim zamieszkałym i aktywnym na obszarze Mandragoratu Wandystanu na ich wniosek, a odbierane w przypadku utraty obywatelstwa sarmackiego, opuszczenia lub zaprzestania aktywności na terenie Mandragoratu Wandystanu.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Albert 4 lis 2012, o 09:02

Nie wiem, czy są jakieś procedury, czy coś mam wypełnić, ale cóż.

Wnoszę o przyznanie mi obywatelstwa Mandragoratu Wandystanu. W KS jestem rok i kilkanaście dni, w samym MW ok. 2 tygodnie. Chciałbym dopełnić już "formalności" i otrzymać obywatelstwo. Udzielam się na Liście Dyskusyjnej.

Proszę mi też wybaczyć ten jakże sztywny wniosek,
Albert.
(–) Albert diuk Felimi-Liderski

Postprzez Alojzy Pupka 4 lis 2012, o 12:19

PTR napisał(a):
Konstytucja MW, Artykuł 7 napisał(a):Obywatelstwo wandejskie nadawane jest przez Prezydenta obywatelom sarmackim zamieszkałym i aktywnym na obszarze Mandragoratu Wandystanu na ich wniosek, a odbierane w przypadku utraty obywatelstwa sarmackiego, opuszczenia lub zaprzestania aktywności na terenie Mandragoratu Wandystanu.

Z myślą o Grigoriju i Karakachanowie Śr (oczywiście o ile by chcieli) proponowałbym klauzulę pozwalającą na posiadanie obywatelstwa przy systemowym zamieszkaniu w RPB. Oczywiście przy wypełnieniu pozostałych kryteriów, w tym aktywności w MW oraz chęci. Co o tym sądzicie?
ppłk Alojzy Pupka h. Magnitogorsk
mandragor-senior

non è ancora finita

Postprzez imi 4 lis 2012, o 12:42

Wprd!
Być może z powodów moich sporów z MAPem, który zamiast docenić posiadanie niejednolitego kulturowo kraju rzuca kłody pod nogi, wydawać mogłoby się że niczego więcej nie pragnę, jak zmyć się z Baridasu. Jest inaczej. Mimo, że trzymam kciuki za Wandystan jestem lojalnym obywatelem Królestwa Baridasu. Miasto Ciuad de Bravo również znajduje się w Królestwie Baridasu i nie planuje przenosin. Gdybym zabiegał o obywatelstwo Mandragoratu mogłoby to spowodować dziwne i niepotrzebne zamieszanie. Nie wiem jak Grigorij ale ja jestem rozdarty. Ze względu jednak na CdB pozostanę tylko baridajczykiem.
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek

Postprzez Grigorij 4 lis 2012, o 13:04

U mnie sytuacja jest nieco inna, niż u Iva - urodziłem się i 3/4 życia spędziłem w Wandystanie. Gdyby istniała jakaś możliwość przyznania mi honorowego obywatelstwa, albo coś w tym stylu...
Grigorij

Postprzez PTR 4 lis 2012, o 14:26

Czołem Albercik i reszta!

AlbertFeL napisał(a):Nie wiem, czy są jakieś procedury, czy coś mam wypełnić, ale cóż.

Wnoszę o przyznanie mi obywatelstwa Mandragoratu Wandystanu. W KS jestem rok i kilkanaście dni, w samym MW ok. 2 tygodnie. Chciałbym dopełnić już "formalności" i otrzymać obywatelstwo. Udzielam się na Liście Dyskusyjnej.

Proszę mi też wybaczyć ten jakże sztywny wniosek,
Albert.

Formalności to nie jest nasza specjalność. Wystarczyłoby "Chcę wstąpić do Milicji" również ;) Oczywiście wniosek przyjmuję i potwierdzam.

Alojzy Pupka napisał(a):Z myślą o Grigoriju i Karakachanowie Śr (oczywiście o ile by chcieli) proponowałbym klauzulę pozwalającą na posiadanie obywatelstwa przy systemowym zamieszkaniu w RPB. Oczywiście przy wypełnieniu pozostałych kryteriów, w tym aktywności w MW oraz chęci. Co o tym sądzicie?

Jestem za. Tylko chciałbym, żeby było to dobrze umocowane - tj. dodać aspekt chociażby wcześniejszych silnych związków z MW. Żeby nie było tak, że honorowym obywatelem może zostać każdy, kto mieszka gdzie indziej, ale udziela się również w MW. Poza tym - pełna zgoda. Ale to zadanie dla Churału Ludowego.

Postprzez Camel 6 lis 2012, o 11:22

Tow. Prosze o dopiszanie mnie to rejestru obywateli MW
Zyriusz - RADOŚĆ TWORZENIA
"Złota Wolność" kobieta system

Hrabia Szafranowego Targu
Jan "Camel" Magov-Zaorski

Postprzez PTR 6 lis 2012, o 21:15

Potwierdzam dopisanie tow. Zaorskiego do rejestru.

Postprzez Simon Liberi 16 lis 2012, o 18:31

PTR napisał(a):W związku z finalizowaniem kwesti związanych z wyborami, przypominam wstępną listę obywateli wandejskich. Obecność na niej jest obowiązkowa, aby zostać uwzględnionym w prawach wyborczych (czynnych i biernych). Zachęcam szczególnie nowych, niedawno przeprowadzonych towarzyszy (tow. Albert, tow. Gauleiter) do dołączenia - w ich wypadku wystarczy zgłosić chęć dołączenia tutaj lub na LDMW.
WSTĘPNA LISTA OBYWATELI WANDEJSKICH
1. tow. Michaelus, Michał
2. tow. Winnicki, Michał Feliks
3. tow. Pupka-Bumbum, Alojzy
4. tow. Radziecki, Prezerwatyw Tradycja
5. tow. Karakachanow, Leszek
6. tow. Ciupak, Paweł Michaiłowicz
7. tow. Lepki, Katiuszyn Rewoluty

(zmiana w stosunku do poprzedniej - skreślenie JKM Piotra Grzegorza po jego ucieczce do CdB)

Zgłaszam chęć dołączenia. Całuję.
Z wyrazami szacunku,
Simon Peter Liberi
Minister Promocji i Informacji
Poseł na Sejm LVII kadencji
Markiz Rychtowic

Postprzez PTR 17 lis 2012, o 03:03

Zgłaszam chęć dołączenia. Całuję.

To cieszy! Zajmuje się tym teraz tow. Prezydent, więc czekamy na jego dopełnienie formalności.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wandejska egzystencja