Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

wandystan.eu nie działa

Świadomość bytu Ludu Pracującego

wandystan.eu nie działa

Postprzez PTR 26 lut 2014, o 14:10

Jakby kogoś interesowała informacja czemu domena wandystan.eu chwilowo nie działa, to spieszę z wyjaśnieniem. Otóż niezawodny mandragor Pupka, gwarant i dzierzyciel systemów nie zaopiekował się sprawą przedłużenia/zmiany serwera (pomimo że stosowna zbiórka publiczna z pominięciem podatków i rejestracji była zwyczajowo przeprowadzona), w związku z czym chwilowo nas odcięto.

Nie ma powodu do paniki, SAL zabezpiecza granice, SB pilnuje porządku a Prezydent dalej urzęduje. Carry on, folks.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: wandystan.eu nie działa

Postprzez Kwazi 26 lut 2014, o 16:57

Jeżeli problem dotyczy nie tylko domeny, to mogę Wam tymczasowo (lub na zawsze) udostępnić niezbędną infrastrukturę w ramach serwera MyDevil.net, z którego obecnie korzysta Teutonia.
Kristof Stanislau Mihael Kvazi (T0005)
NIE Jaśnie Oświecony

Postprzez PTR 26 lut 2014, o 19:10

Nie będzie to konieczne raczej - z tego co wiem kwestia polega na tym czy uda się nam po prostu odzyskać dane od avx i przenieść, jak planowaliśmy, na tańszy i lepszy hosting (zresztą ten co wspomniałeś), czy musimy przedłużyć jeszcze o jeden okres na avx i przesunąć kwestię przenosin. Myślę że przerwa nie potrwa długo.

Postprzez PTR 1 mar 2014, o 00:55

Informuję, że wandystan.eu wrócił do pełnej funkcjonalnosci :)

Postprzez Alojzy Pupka 1 mar 2014, o 12:23

Proszę nie siać przedwczesnej radości, towarzyszu :) Jeszcze dziś będą (właściwie w tej chwili są) przerwy w działaniu, bo po wznowieniu na 48 godzin w avx właśnie mozolnie przeprowadzam nas na mydevil. Wyszło i tak korzystniej finansowo niż gdybyśmy tam przedłużyli na cały kolejny rok. W szczegółach zdam sprawę jak już wszystko będzie działać tak, jak działać powinno i przepraszam za to, że nie informowałem o sytuacji na bieżąco, ale przygniótł mnie real i całość dopinałem w wolnych sekundach, na sprawozdawstwo już nie za bardzo je miałem.

Postprzez PTR 1 mar 2014, o 20:55

Proszę nie siać przedwczesnej radości, towarzyszu :) Jeszcze dziś będą (właściwie w tej chwili są) przerwy w działaniu, bo po wznowieniu na 48 godzin w avx właśnie mozolnie przeprowadzam nas na mydevil.

Ok. Widzę, że teraz wszystko stoi, ale są jakieś problemy z kodowaniem na Wandei. I nie da się zalogować do SKOKu.

Wyszło i tak korzystniej finansowo niż gdybyśmy tam przedłużyli na cały kolejny rok. W szczegółach zdam sprawę jak już wszystko będzie działać tak, jak działać powinno i przepraszam za to, że nie informowałem o sytuacji na bieżąco, ale przygniótł mnie real i całość dopinałem w wolnych sekundach, na sprawozdawstwo już nie za bardzo je miałem.

Zatem czekamy na sprawozdanie.

Postprzez Alojzy Pupka 3 mar 2014, o 07:43

Finansowe sprawozdanie poszło prywatniejszymi kanałami. Strony już śmigają, głównie zresztą dzięki towarzyszce Wileńskiej i jej nieocenionej wiedzy oraz umiejętnościom. Wszelkie pojawiające się problemy (jak najbardziej możliwe, bądź co bądź przeprowadzka to przeprowadzka) proszę zgłaszać do mnie, do tow. Wileńskiej, albo jakimiś kanałami wandejskimi (LDMW/forum/gierek/wktir). W kwestii kont ftp, proszę pisać bezpośrednio do mnie.
ppłk Alojzy Pupka h. Magnitogorsk
mandragor-senior

non è ancora finita

Powrót do Wandejska egzystencja