Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Co to kurde jest?

Świadomość bytu Ludu Pracującego

Co to kurde jest?

Postprzez Jeremiasz Winchester 14 gru 2013, o 13:55

http://skok.wandystan.eu/

Nowy system strony? System gospodarczy? Plan awaryjny na wypadek rozpadu unii z KS? Wszystko na raz i jeszcze kilo pomarańczy?
PRECZ Z HASSELANDEM!

/-/ baronet Jeremiasz Winchester
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Co to kurde jest?

Postprzez Leszke 14 gru 2013, o 14:25

Jeremiasz Winchester napisał(a):http://skok.wandystan.eu/

Plan awaryjny na wypadek rozpadu unii z KS?

Weź nabóldupian nerwianiny. Przed użyciem zapoznaj się z lekarzem lub farmaceutą.
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Michal_Feliks 14 gru 2013, o 20:41

LCdR napisał(a):
Jeremiasz Winchester napisał(a):http://skok.wandystan.eu/

Plan awaryjny na wypadek rozpadu unii z KS?

Weź nabóldupian nerwianiny. Przed użyciem zapoznaj się z lekarzem lub farmaceutą.

Popieram przedmowce ;)

To jest system gospodarczy dla Wandystanu, ktory w zalozeniu bedzie otwarty dla kazdego. Bardzo fajny, z roznymi socjalistyczno-ludowymi opcjami typu donoszenie na SB, praca w kooperatywie, generalnie nacisk kladziony na wspolnotowosc zamiast zysk indywidualny. Stara strona zostaje, to bedzie uzupelnienie i rozwiniecie niektorych funkcji. Oraz koordynacja z encyklopedia, etc aplikacjami zewnetrznymi.
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek

Postprzez Jeremiasz Winchester 15 gru 2013, o 12:14

LCdR napisał(a):Weź nabóldupian nerwianiny. Przed użyciem zapoznaj się z lekarzem lub farmaceutą.

Rozważyłem najprawdopodobniejsze scenariusze i ten wydał mi się całkiem realny, zważywszy że cała śmietanka jogurtowa Wandystanu siedzi za kratkami w więzieniu. A jak dobrze wiemy, w więzieniach wielkie plany powstawały ;)

Sam masz ból dupy.

To jest system gospodarczy dla Wandystanu, ktory w zalozeniu bedzie otwarty dla kazdego. Bardzo fajny, z roznymi socjalistyczno-ludowymi opcjami typu donoszenie na SB, praca w kooperatywie, generalnie nacisk kladziony na wspolnotowosc zamiast zysk indywidualny. Stara strona zostaje, to bedzie uzupelnienie i rozwiniecie niektorych funkcji. Oraz koordynacja z encyklopedia, etc aplikacjami zewnetrznymi.

Trochę jak Windows 8 wygląda xD

<Po kilku chwilach>

Wypierdalać!

Z racji nazwania mnie przez pierdolonego hipokrytę pasożytem informuję, że dalsze rozwijanie projektu w zamierzeniu przeznaczonego dla całej Sarmacji zostaje zawieszone do czasu, aż ktoś doceni wysiłek mój i testerów. Więcej było aktywności w samej grupie WKTiR dzisiaj niż na sarmacja.org przez kilka dni.

Niestabilne emocjonalnie duże dziecko o poglądach gimbusa nie będzie mi wybrzydzać na kilka miesięcy pracy.

A zapis z zamiarem wandalizmu przez kolesia co już kiedyś wyjebał jeden system używany przez kilkadziesiąt osób - na cudzej stronie w fazie testów to zwykłe chamstwo.

Chuj w dupę hejterom - inż. Zwell

Nie podskakuj wandejskim inżynierom niemyta piczo!

Doceniam.
(-) Jeremiasz Winchester
PRECZ Z HASSELANDEM!

/-/ baronet Jeremiasz Winchester

Powrót do Wandejska egzystencja