Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Towarzyszu! Głosuj na tow. Winnickiego!

Świadomość bytu Ludu Pracującego

Towarzyszu! Głosuj na tow. Winnickiego!

Postprzez Adrian Jasiński 27 lut 2013, o 02:42

Dzisiaj rozpoczęły się wybory prezydenckie w Mandragoracie Wandystanu. W wyborach kandyduje wielki socjalista i Wandejczyk JKW Michał Feliks vel Towarzysz Winnicki.

Drodzy Towarzysze!

Głos na Towarzysza Winnickiego nie będzie głosem straconym. Jestem przekonany że on zbuduję silną pozycję MW w Księstwie Sarmacji i doprowadzi do pokojowego końca konfliktu na linii GWS-Grodzisk. Głosując na Towarzysza Winnickiego pomagasz rozwijać Wandystan wewnątrz Księstwa Sarmacji. Ja jako były v-syn kandydata na prezydenta aktywnie angażuję się w jego kampanię wyborczą i pomagam kandydatowi w odniesieniu zwycięstwa w wyborach.

Tak więc drogi Towarzyszu! Głosując na tow. Winnickiego, wybierasz pewność że nasz kandydat będzie miał na uwadze dobro Mandragoratu Wandystanu na arenie ogólnosarmackiej!
tow. Adrian Jasiński

Obywatel Księstwa Sarmacji i Mandragoratu Wandystanu
Członek Komunistycznej Partii Sarmacji (wandów)

Stop kapitalizmowi! Tylko socjalizm daje wszystkim obywatelom równość.

ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Adrian Jasiński

Re: Towarzyszu! Głosuj na tow. Winnickiego!

Postprzez Alojzy Pupka 27 lut 2013, o 11:44

Chciałbym zagłosować na Michała Feliksa, byłego v-męża mojego v-męża, wielkiego socjalistę i wspaniałego Wandejczyka, ale jak towarzysz wytłumaczy mi, czemu tow. Winnicki nie startuje jako kandydat Partii, która jest wszak przewodnią siłą Narodu?
ppłk Alojzy Pupka h. Magnitogorsk
mandragor-senior

non è ancora finita

Re: Towarzyszu! Głosuj na tow. Winnickiego!

Postprzez PTR 27 lut 2013, o 14:14

Towarzysze,

Ja, jako były prezydent MW oraz obecny p.o. Prezydenta i p.o. I Sekretarza KPS(w) apeluję o bojkot antypartyjnej kandydatury tow. Winnickiego, kawiorowego lewicowca, znanego poputczika i często-gęsto również kolaboranta.

Powiedzmy stanowcze nie odchyleniu literacko-kawiorowemu.

Powrót do Wandejska egzystencja