Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Siostrzane pytanie

Świadomość bytu Ludu Pracującego

Re: Siostrzane pytanie

Postprzez imi 28 lut 2013, o 23:52

Nie wiem dlaczego od jakiegoś czasu ma mnie JKW najwyraźniej za idiotę. Ale cóż trudno. Przeżyję.

Pozostałych Towarzyszy przepraszam za postawienie znaku między przekonanym o własnej wyższości intelektualnej tow. Winnickim a Wami.

Jak powtarzałem - wojny nie chcę. Nara.
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Michal_Feliks 1 mar 2013, o 01:45

imi napisał(a):Nie wiem dlaczego od jakiegoś czasu ma mnie JKW najwyraźniej za idiotę. Ale cóż trudno. Przeżyję.

Pozostałych Towarzyszy przepraszam za postawienie znaku między przekonanym o własnej wyższości intelektualnej tow. Winnickim a Wami.

Jak powtarzałem - wojny nie chcę. Nara.

A teraz mamy kolejną część wróżenia: najpierw Pan Senator wie, że jestem przekonany o wyższości Wandystanu nad jakimśtam Baridasem, teraz - że mam go za idiotę. I oczywiście, jak każde wzorcowe trolllolo, podpisane "wojny nie chcę".

Jak się wojny nie chce, to się nie zaczyna od wypisywania w sejmie histerycznych tekstów "I znów praca Wandystanu>praca reszty" itepe itede, tylko proponuje się dopisanie pożądanych zapisów. Z czym nie mam żadnego problemu. Ale nie, Ty wolisz dymić, nie mam pojęcia dlaczego - ja w każdym razie, będąc flejmowanym, nie zamierzam udawać, że to płonie ognisko i szumią knieje.
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek
Królestwo Baridasu

Postprzez imi 1 mar 2013, o 01:56

Teraz jeszcze dodaj o tym jak bardzo jestem reżymowym pachołkiem. Nie chce mi się ani z Tobą a ni o tym więcej gadać. Rób se co chcesz.
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Wandejska egzystencja