Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Sugestia

Archiwa Senatu Królestwa Teutonii

Sugestia

Postprzez ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ 4 lut 2018, o 00:28

Panie Marszałku,

obecnie funkcjonujące rozwiązanie techniczne towarzyszące naszemu procesowi legislacyjnemu, polegające na tworzeniu przez Marszałka nowych wątków w Sali Obrad i w Sali Głosowań uważam za dosyć niewygodne i uciążliwe - zarówno dla Pana Marszałka jak i dla uczestników oraz obserwatorów prac Senatu. Dyskusja - która, chcąc nie chcąc, często toczy się jeszcze w Lasce Marszałkowskiej lub już na etapie głosowania - niepotrzebnie rozbijana jest na trzy wątki, które tak samo zatytułowane pojawiają się razem w agregatorze postów na stronie głównej sarmackiego okupanta, znacznie utrudniając czytelność.

Sugeruję rozwiązanie alternatywne - cały proces legislacyjny odbywałby się jednym w wątku, który na różnych jego etapach przenoszony byłby kolejno z Laski Marszałkowskiej do Sali Obrad, a stamtąd do Sali Głosowań, by po zakończeniu procedowania trafić do archiwum. Myślę, że wdrożenie takiego sposobu porządkowania prac Senatu przyniosłoby korzyści nam wszystkim.

Ceterum censeo Teutoniam liberandam esse.


Z poważaniem,
Torkan Ingawaar
Avatar użytkownika
Królestwo Teutonii
 

Re: Sugestia

Postprzez AJ Piastowski 6 lut 2018, o 21:51

Nie przeczę, że można uprościć tę procedurę z korzyścią dla wszystkich. To dobry pomysł, godny uwagi i zastanowienia. Proszę o więcej dobrych pomysłów w tym wątku, być może ktoś jeszcze dorzuci coś ciekawego co można by było zmienić przy tej okazji.
Avatar użytkownika
Królestwo Teutonii
Sejm Księstwa Sarmacji
 


Powrót do Archiwum [Úr Aahiv]

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości