Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[Sejmik 01'18] Komentatornia

Przeszłości prowincji żałobny rapsod.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: [Sejmik 01'18] Komentatornia

Postprzez RCA 19 lut 2018, o 10:22

piwniczak napisał(a):To jednak nie przenosicie stolicy do Eldoratu? Czy przyjechaliście tylko nadzorować pakowanie?

Skąd wniosek o przenoszeniu stolicy do Eldoratu? Ciekawa teoria.

Postprzez rybczak 19 lut 2018, o 10:28

A to jeszcze jej nie przeniesiono? Oszukali mnie.
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany, Kuriozalny Bezczelny Cham

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez piwniczak 19 lut 2018, o 10:51

Nikt żadnej teorii nie przedstawił, a raczej hipotezę. Aktywność Jego Książęcej Mości w Sclavinii jest znamienna.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 19 lut 2018, o 11:05

piwniczak napisał(a):Nikt żadnej teorii nie przedstawił, a raczej hipotezę. Aktywność Jego Książęcej Mości w Sclavinii jest znamienna.

Rozumiem, że aby Książę każdemu zrobił dobrze to musi zrezygnować z jakiejkolwiek aktywności na polach samorządowych, bowiem przypadkiem napisze o 3 posty więcej tam gdzie nie powinien i pojawią się w związku z tym najróżniejsze, najdziksze hipotezy. Propsuję! Serio! Jestem wielkim fanem teorii spiskowych, tak realnie, jak i wirtualnie.

Dziwi mnie jednak, że osoby, które podejmują działania rugujące Księcia z mechanizmów dotąd nienagannie funkcjonujących w Starosarmacji, roszczą sobie też prawo do tego by mówić Księciu gdzie i w jakim zakresie może działać.

Starosarmacja, jako samorząd, stała się miejscem pełnym dziwnego zadęcia. W Sclavinii tego nie ma. Dlatego lubię działać w Sclavinii także na kanwie samorządowej. W Starosarmacji również działam, znacznie mniej oczywiście, bo jakoś nic nie do tej działalności mnie nie ciągnie. Odstrasza mnie owo zadęcie. Nigdy nie byłem tu traktowany jak równy innym mieszkaniec, dawano temu wyrazy różnorakie. Ale to już było. Dziś otwieram sobie nową książkę.

Do Grodziska powróciłem, i w Starosarmacji postaram się być aktywniejszy. Sclavinii przy tym nie porzucając, zachowując jej obywatelstwo, gubernatorstwo Valhalli i inne działania, które dają mi zwykłą radość i odskocznię od ciężkiej atmosfery miejsc innych. Nie powróciłem tu by walczyć o namiestnictwo czy inne funkcje, proszę być spokojnym. Zastanawiam się jednak co możecie Wy, jako samorząd, zaoferować mi, jako mieszkańcowi. Będę się rozglądał. Jestem zaangażowany w SLP, w MFH, i niekiedy coś popiszę w Zyriuszu. Poza tym dziś nie widzę nic co by mnie miało jakoś aktywniej zaangażować.

Tak, dzień 41. Można hejtować.

Postprzez piwniczak 19 lut 2018, o 11:27

A, bo za mało władzy! No to przepraszam. Myślałem, że to gównoburza o nic. Jakbym wiedział o co się rozchodzi, to bym jeszcze z przysięgi obywatelskiej usunął Waszą Książęcą Mość, proszę wybaczyć przeoczenie.

Róbcie sobie co chcecie, zostańcie Konsulem, Burmistrzem Grodziska, Cesarzem Valhalli, Kanclerzem i Królem Teutonii. Tylko niech Was brzuch z przejedzenia nie rozboli i nie upaprajcie przy tej okazji gronostajów.

A tu nie chodzi o to co Starosarmacja może zaoferować Wam, ale wy Starosarmacji. A nie możecie zaoferować nic poza swoim tradycyjnym pieniactwem, bólem dupy i tym dziwnym zadęciem, które wywołujecie u ludzi, którzy Was nie trawią.

Dobre tyle, że Namiestnik nadawał Wam order. Przynajmniej nie będzie musiał wysłuchiwać sapań do ucha. Chociaż nie mam pewności czy przypadkiem klasa odznaczenia nie jest za niska.
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.

Obrazek
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 19 lut 2018, o 11:38

Myślę, że na tym poprzestaniemy w tym wątku dyskutować, diuku. Złośliwość, żółć, ewidentny brak zrozumienia tego co napisałem... uderz w stół a nożyce się odezwą. Nie ma - źle, jest - źle. Pomyślcie czego chcecie, pomyślcie jak ludzie Wasze odzywki odbierają. Nie ja jeden czuje się opluty przez Was. Wiele osób zgłasza w rozmowach zastrzeżenia. Czas może spojrzeć w lustro. Rola Mistrza Systemów nie daje Wam prawa do obrażania ludzi na lewo i prawo. Dla mnie EOT.

Postprzez piwniczak 19 lut 2018, o 12:13

Nie wiecie nawet jak by to wyglądało, gdybym nie był urzędnikiem państwowym. Jak chcecie się przekonać, to dajcie znać. Możemy to zorganizować.

Obrazek

A osoby, które Księciu wypłakują się w mankiet na mój temat, mogą pisać bezpośrednio do mnie. Dlaczego odmawiacie mi prawa do pomyłek, dlaczego odmawiacie mi prawa do zmieniania się i dlaczego odmawiacie mi prawa do samodoskonalenia się i rozwoju, który tych pomyłek bywa owocem? To przykre.

Obrazek
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 19 lut 2018, o 12:30

Z jednej strony diuk mi działa na nerwy swoją postawą, a z drugiej bywa tak fantastycznie zdystansowany, że muszę dać serce <3

Postprzez Remigiusz L. 19 lut 2018, o 17:51

Do kwestii "rugowania" odniosłem się w prywatnej wiadomości do WKM.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez Zombiakov 19 lut 2018, o 20:41

Remigiusz L. napisał(a):Do kwestii "rugowania" odniosłem się w prywatnej wiadomości do WKM.

Godnie.
Diuk Prokrust Zombiakov
Grabarz Koronny
Posłaniec Starych Bogów
... bo śmierć to nie koniec ...
Starosarmacja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum