Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wolna erekcja, i inne zaburzenia

Przeszłości prowincji żałobny rapsod.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Wolna erekcja, i inne zaburzenia

Postprzez incisive 13 gru 2017, o 22:57

Jak zawsze, niczym czarny kruk na ciekawe czasy w Księstwie trafić mi się zdarzyło.
Fatum jakowe nademną wisi chyba. Ale nic to. Przyzwyczaić się już skłonny byłem.
Po raz kolejny Księstwu na czele stanąć ktoś powinien. Cóż. Różne fetysze w podróżach swych widzieć mi przyszło, więc i ten skłonny jestem zrozumieć. I z ciekawością popatrzę na ten zbiorowy ekshibicjonizm. Za chwilę zapewne, jak drzewiej bywało dumni obywatele nawet naskakiwać na siebie zaczną. Normalnie aż ławeczkę pod biblioteką Unisławowską sobie postawię obok pogiętej puszki, co by lepiej swawolom i perwersjom się przyjrzeć.
Już przechwałki usłyszeć zdążyłem, że to temu stać nie przystoi, inny w większej grupie, bądź że niewieście stanąć wypada.
Patrzeć więc będę kto padnie zapewne z wycieńczenia, kto na wyżyny euforii się wzniesie. Na uczone księgi w uniwersytetach, kolor dymu w konwentach czarownic, parki miejskie, notowania na giełdach, jak i wszelkie inne oznaki sarmackiego podniecenia.
Lecz nie dajmy się zwariować. Oko lekko przymrużmy. Urazy odłóżmy na bok. A komu stanie najwyższe szczyty osiągnąć i tak szczęśliwy nie będzie, bo by lepiej było, napracować się będzie musiał.
Uśmiechnijcie się przeto Szanowni Sarmaci. I rozważcie pijane widy włóczęgi. A i za libert do pogiętej puszki się nie obrażę, jak ktoś przechodzić obok będzie.

Z wyrazami szacunku,
jedyny żebrak Księstwa Sarmacji:
Incisive
Z wyrazami szacunku,
jedyny żebrak Księstwa Sarmacji:
Incisive
Królestwo Hasselandu

Powrót do Archiwum