Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

nieLenno

Przeszłości prowincji żałobny rapsod.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

nieLenno

Postprzez Grimknur 11 kwi 2017, o 20:06

Postanowiłem stworzyć coś nowego, ponieważ jestem biedny i w ogóle jakiś taki zbyt mało aktywny, by dorobić się lenno i niczym inni opisywać wszystko tak fajnie, co im tylko na język przyjdzie. Stworzyłem sobie projekt nieLenna. Pierwszy artykuł w kategorii nieLenna znajdziecie Szanowni poniżej.

Jako pierwsze, postanowiłem uruchomić na naszych terenach specjalny typ lakierni, który mam nadzieję przypadnie Wam do gustu. W przypadku, gdy ktoś chciałby coś dodać, odjąć, czy jescze coś innego, proszony jest o zostawienie komentarza.

Nowe artykuły dotyczące lakierni, będą się zapewne pojawiać gdy namierzę kolejne egzotyczne zwierzątka.
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Re: nieLenno

Postprzez Grimknur 4 cze 2017, o 09:40

Stało się. Kolejna część opisu mojego prywatnego i jedynego w swoim rodzaju nieLenna stała się faktem. :) Dzięki Waszym szczodrym dotacjom byłem w stanie rozbudować lakiernię o nowy budynek, w którym zmieściło się całkiem sporo pomieszczeń o zupełnie nowym zastosowaniu.

Jeśli jesteś ciekawy co dokładnie się zmieniło, zapraszam do czytania.
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Re: nieLenno

Postprzez Grimknur 9 cze 2017, o 15:18

Nowoczesne lakiernie przemysłowe potrafią pożreć ogromne ilości prądu. Na szczęście w naszym nieLennie odkryliśmy jak temu zaradzić. Już wkrótce rozpocznie się proces budowy pierwszej na świecie ekologicznej elektrowni!

Zapraszam do zapoznania się ze wstępnymi badaniami rynku.

Z racji tego, że nie dotyczy to bezpośrednio lakierni, seria została oznaczona jako druga część. Myślę, że łatwo się połapać w nazewnictwie. ;P
Jan Grimknur
ObrazekObrazek

Powrót do Archiwum