Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[OFICJALNY] Ogłoszenia urzędowe

Przeszłości prowincji żałobny rapsod.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: [OFICJALNY] Ogłoszenia urzędowe

Postprzez Sorcha 19 sie 2016, o 13:18

Zapoznalam się z tym.
Obrazek
Wiedźmia Hrabina, hrabstwo Ravenspell
Sarmacka zielarka
Arcywiedźma Kowenu
Primera Bruja
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Orjon 23 sie 2016, o 17:00

Szanowni,

w związku z zbliżającym się (wielkimi krokami niestety) początkiem całkiem realnego roku szkolnego, zamierzam zreorganizować mój plan dnia. Co to oznacza?

Dotychczas, jak zapewne widzieliście (i widzicie), bardzo sporo czasu przeznaczałem na mikronacje - można by rzec, że aż za dużo. Od września tego czasu będzie mniej; będę dostępny głównie wieczorami, a nie w ciągu całego dnia; najszybszym sposobem kontaktu ze mną będzie albo Gadu-Gadu lub email (podane w podpisie), albo Facebook (przekażę drogą prywatną zainteresowanym). Kilka osób z mikronacji ma też mój numer telefonu, jednakże jest to grupa tak rzadka, że o tym nie wspominam.

Zamierzam skonsolidować swoją aktywność na Starosarmacji; jak zapewne widzicie, moje ostatnie działania ograniczały się do spraw czysto formalnych. Od września, pomimo tego, iż będę mniej aktywny w mikronacjach, będę odpisywać, działać i integrować zdecydowanie bardziej niż dotychczas. Chcę, aby moja praca była widoczna. Postaram się także o merytorykę - nie chcę, aby moje posty były typowymi jednozdaniówkami w stylu "Jest ok", ale czymś bardziej rozbudowanym.

Podsumowując: będę dostępny rzadziej, ale nie oznacza to, że aktywny nie będę. Urząd pełnię jeszcze do października - a obowiązki mają rolę nadrzędną nad wszystkim innym. Spodziewajcie się kontrofensywy proaktywnościowej. :)

M O N A R C H O F A S Z Y Z M T O P R Z Y S Z Ł O Ś Ć S A R M A C J I!

Z wyrazami estymy,
Wasz Namiestnik.

PS. Powyższe obwieszczenie nie oznacza, że nie będę wpadać na IRCa - będę pod wieczór.
ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

AF972. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.

gg 52656478
mail: kacskrz@gmail.com

Postprzez Laurencjusz 25 sie 2016, o 21:05

Szanowni Państwo,

resort spraw administracji Rady Koronnej Starosarmacji uprzejmie informuje, że trwają prace porządkowe, które mają na celu wykonanie porządków w Dzienniku Praw. W chwili obecnej kolejne 105 aktów prawnych zostało przeniesione i zarchiwizowane. Razem jakieś 225.

(-) Laurencjusz hr. MaHi at Atera
Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Orjon 26 sie 2016, o 20:28

W dniu dzisiejszym odwołałem Prześwietnego Laurencjusza Ma Hi at Aterę z kierownika resortu spraw wewnętrznych. Przyczyna jest prosta — robota, jaką mu przydzieliłem, została wykonana. Rozstanie się z urzędem przebiegło w miłej atmosferze.

Załącznik
Dekret Namiestnika Starosarmacji w sprawie odwołania członka Rady Koronnej

Postprzez Orjon 1 wrz 2016, o 17:43

Szanowni,

ostatnie wydarzenia i to, co się dzieje, utwierdza mnie w przekonaniu, że coś robię źle w swojej pracy. Skoro dochodzi do sporów między niektórymi osobami, to ja jako Namiestnik staram się to wszystko wyjaśnić. Widzę, że robię to nieskutecznie.
Aby móc poprawić moją pracę i wykorzystać dobrze ten niecały miesiąc mej kadencji,

Bardzo proszę o jej wypełnienie. Nie chcę być tym "złym" człowiekiem, nigdy nie chciałem być. Liczę na Was.

Chwała Wielkiej Starosarmacji!

Wasz Namiestnik
ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

AF972. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.

gg 52656478
mail: kacskrz@gmail.com

Postprzez Julian FER 1 wrz 2016, o 17:55

Szanowny Mieszkańcy!

Obrazek

Niniejszym rezygnuję z urzędu Burmistrza Feru i pobytu w tym pięknym kraju. Jeśli jakimś cudem pozwolicie mi dokończyć i uruchomić lotnisko to będę rad z tego powodu, a jeśli nie to trudno. Życzę wszystkim Starosarmatom pogody ducha, uśmiechu na co dzień oraz wszystkiego dobrego co Wam sie uda wykopać w tunelu :D

Z poważaniem

(-) Julian v-hr. Fer at Atera
Burmistrz Feru
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 1 wrz 2016, o 17:55

Ręce mi opadły.

Postprzez Julian FER 1 wrz 2016, o 17:57

RCA napisał(a):Ręce mi opadły.

Z Waszą pomocą mi też. Nie mówcie tylko, że nie próbowałem!

(-) Julian Fer at Atera
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 1 wrz 2016, o 18:08

Julian FER napisał(a):
RCA napisał(a):Ręce mi opadły.

Z Waszą pomocą mi też. Nie mówcie tylko, że nie próbowałem!

(-) Julian Fer at Atera

A próbowałeś? Nawet nie zdążyłem odpisać na Twoją ostatnią, pełną niedomówień, odpowiedź do mnie. Ja nie zrobiłem niczego byś się tu czuł źle. A za błędne odczytywanie intencji nie odpowiadam. Mogę jedynie powiedzieć "nie oceniaj innych podług siebie" i arivederci! No ale po odejściu Siergiusza i Markusa i Kristiana było tylko kwestią czasu aż pokąsacie ręce, które do Was wyciągnęliśmy.

Dla mnie EOT. PROSZĘ nie zaśmiecać wątków oficjalnych.

Postprzez Orjon 3 wrz 2016, o 17:56

Zgodnie z wolą odwołałem Wielmożnego Wicehrabię z funkcji Burmistrza Feru. Nabór zostanie ogłoszony niebawem, w przypadku gdy osoby, z którymi chcę się skontaktować ws. tego stanowiska, nie wyrażą zgody na jego objęcie.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum