Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[OFICJALNY] Ogłoszenia urzędowe

Przeszłości prowincji żałobny rapsod.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: OGŁOSZENIA URZĘDOWE

Postprzez Paczenko 18 lip 2016, o 19:15

Członek zwyczajny, członek zwyczajny...
Jakby nie można było napisać zwykły chu...
A nie! Przecież nie można!
Przepraszam, teraz rozumiem :D
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Laurencjusz 19 lip 2016, o 00:27

Szanowni Państwo,

resort spraw administracji Rady Koronnej Starosarmacji uprzejmie informuje, że trwają prace porządkowe, które mają na celu wykonanie porządków w Dzienniku Praw. Celem działania resortu jest by prawo Starosarmacji zawierało aktualne akty w katalogach głównych, a pozostałe zostały zarchiwizowane.

(-) Laurencjusz hr. MaHi at Atera
Kierownik Resortu Administracji
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Orjon 24 lip 2016, o 19:23

Szanowni,

moje pierwsze obwieszczenie na stanowisku Namiestnika będzie składało się z kilku punktów.

1. Składu nowej Rady Koronnej należy spodziewać się w ciągu najbliższych godzin. Nie planuję na razie szerszych zmian w jej strukturach, choć zmiana będzie widoczna; dopóki prace zaczęte przez obecnych kierowników nie zostaną zakończone, chciałbym ją pozostawić w mniej więcej obecnym kształcie. Decyzje ws. powoływania ewentualnych nowych kierowników i odwoływania starych będą podejmowane w ciągu całej kadencji, o ile będzie taka potrzeba.

2. Wsparcie. Nie ukrywam, że chcę realizować tą misję, jaką jest "pchanie tego pociągu" (co słusznie zauważył ustępujący Namiestnik) z ludźmi, którzy w pewnych sprawach będą mnie wspierać. Mimo wszystko... praca Namiestnika jest jednak trochę trudniejsza, niż inne funkcje w Starosarmacji. O niektórych dziedzinach życia nie mam najmniejszego pojęcia (np. wojsko), co do niektórych nie znam aktualnej sytuacji i będę poszukiwać informacji, co powinno być całkowicie zrozumiałe - nie jestem alfą i omegą.
Oczywiście, jeśli ktoś wsparcia potrzebuje, śmiało może do mnie pisać - na PK, maila (podany w profilu), na IRC. Odpowiem jak najszybciej, w zdecydowanej większości przypadków zrobię to w ciągu kilku minut/godzin.

3. Sprawy bieżące. W tym momencie przekazywane są mi dopiero informacje ws. pracy na tym stanowisku i wszystkie informacje o postępach w poszczególnych resortach. Po otrzymaniu wszystkiego, co potrzebne do pracy, ruszę to, co czeka na ruch Namiestnika (niezbędne informacje już w zdecydowanej większości otrzymałem, dzisiaj lub w nocy można się spodziewać dekretu ws. powołania Rady Koronnej).
Aktywność moja w tym momencie nie powinna być jakoś specjalnie zagrożona - zmagam się co prawda z drobną chorobą wakacyjną, ale powinienem wrócić do pełni sił za kilka dni. Gdybym wyjeżdżał - poinformuję.

4. Podziękowania.
Chciałbym z tego miejsca, już jako nowy Namiestnik, z całego serca podziękować i pogratulować tak owocnej kadencji na stanowisku Namiestnika JO Henrykowi K. Leszczyńskiemu. Twoja praca pokazała nam, że jeśli będziemy mimo trudności pchać to wszystko w dobrym kierunku, to efekty przyjdą tak naprawdę same. Od Ciebie w głównej mierze pozyskiwałem wsparcie w Starosarmacji - nigdy tego nie zapomnę!

Jeśli jest coś, co jakimś cudem do mnie jeszcze nie trafiło, proszę o informację poprzez PK.
Liczę przede wszystkim na Nas wszystkich. Trudno będzie mi dorównać tak dobrej kadencji, jaką była kadencja JO Henryka Leszczyńskiego, ale będę się starać z całych sił, aby ten pociąg, zwany Starosarmacją, dalej pędził, bez żadnych zatrzymań i wykolejeń, do stacji Sukces. Nie uda się to bez chociażby odrobiny aktywności i Waszej pomocy, o którą będę zabiegać przynajmniej w pierwszych dniach urzędowania, kiedy będzie ona naprawdę potrzebna. Niechaj Wanda prowadzi nas ku dobrej drodze i wandosławi nam w naszych poczynaniach, abyśmy z naszej dobrej drogi nie zboczyli.

M O N A R C H O F A S Z Y Ś C I W S Z Y S T K I C H K R A J Ó W, Ł Ą C Z C I E S I Ę!

(—) Orjon von Thorn-Surma,
Namiestnik Starosarmacji.

Postprzez Paczenko 24 lip 2016, o 19:30

Trzymamy kciuki!
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Orjon 24 lip 2016, o 20:36

Szanowni,

uprzejmie informuję, iż dekret ws. powołania Rady Koronnej został opublikowany w Dzienniku Praw.

M O N A R C H O F A S Z Y Ś C I W S Z Y S T K I C H K R A J Ó W, Ł Ą C Z C I E S I Ę!

(—) Orjon von Thorn-Surma,
Namiestnik Starosarmacji.

Postprzez Laurencjusz 30 lip 2016, o 23:18

Szanowni Państwo,

resort spraw administracji Rady Koronnej Starosarmacji uprzejmie informuje, że trwają prace porządkowe, które mają na celu wykonanie porządków w Dzienniku Praw. W chwili obecnej 57 aktów prawnych zostało przeniesionych i zarchiwizowanych.

Kierownik Resortu Spraw Wewnętrznych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 1 sie 2016, o 10:01

P.T. Państwo,

Resort Skarbu Starosarmacji uprzejmie informuje, że dokonane zostały rozliczenia budżetowe za miesiąc lipiec. Szczegóły znajdują się w tym wątku, od wskazanego posta, do końca. Wszelkie wypłaty wynikające z rozliczeń zostaną zrealizowane w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam serdecznie.

(—) Robert Janusz v-hr. von Thorn,
Kierownik Resortu Skarbu Starosarmacji.

Re: [OFICJALNY] Ogłoszenia urzędowe

Postprzez Orjon 16 sie 2016, o 09:48

Szanowni,

w dniu dzisiejszym odwołałem Gustawa baroneta Witkowskiego z funkcji referenta w resorcie informacji i oświecenia publicznego, na podstawie złożonej dymisji.

Dziękuję Tobie, Gustawie, za wykonywanie ciężkiej pracy nad prowadzeniem naszej kroniki, oraz za owocną współpracę. Na pewno Starosarmacja ci tego nie zapomni! :)

Postprzez RCA 16 sie 2016, o 09:52

Smutłem...

Postprzez Laurencjusz 18 sie 2016, o 21:39

Szanowni Państwo,

resort spraw administracji Rady Koronnej Starosarmacji uprzejmie informuje, że trwają prace porządkowe, które mają na celu wykonanie porządków w Dzienniku Praw. W chwili obecnej kolejne 53 akty prawne zostały przeniesione i zarchiwizowane. Razem jakieś 110.

Kierownik Resortu Administracji
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum