Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nowy w GiS? Pytaj śmiało! :)

Przeszłości prowincji żałobny rapsod.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Nowy w GiS? Pytaj śmiało! :)

Postprzez Adunaphel Kovall 29 maja 2015, o 14:36

Rozkocjusz napisał(a):hej, mam pytanie. Czy na terenie Gellonii i Starosarmacji jest jakiś teatr, ktorego historię moglbym kontynuowac? Ewentualnie czy jest mozliwosc stworzenia takiego teatru na terenie GiSu?

Istnieje Filharmonia Narodowa. Teatru jako takiego chyba nie ma. Jest możliwość stworzenia takowego teatru wymaga to jednak gotówki i zgody Premiera prowincji ;D
Obrazek
Obrazek
Z Poważaniem
Minister Kultury i Promocji Gelloni i Starosarmacji kaw. Adunaphel Kovall
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez zbbrow 29 maja 2015, o 15:36

Rozkocjusz napisał(a):hej, mam pytanie. Czy na terenie Gellonii i Starosarmacji jest jakiś teatr, ktorego historię moglbym kontynuowac? Ewentualnie czy jest mozliwosc stworzenia takiego teatru na terenie GiSu?

Jedynie bardzo stary amfiteatr, wiec twój projekt musiałby raczej powstać od zera. Przy czym, na pewno jesteśmy w stanie pomóc w rożnych dziedzina od strony zaczynajac!
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow
Starosarmacja

Postprzez Ivusia 28 cze 2015, o 08:00

zbbrow napisał(a):

Jedynie bardzo stary amfiteatr, wiec twój projekt musiałby raczej powstać od zera. Przy czym, na pewno jesteśmy w stanie pomóc w rożnych dziedzina od strony zaczynajac!

Chcę stworzyć teatr, który będzie miał złozony repertuar, ale przede wszystkim spektakle nastawione będą na uniwersalne problemy, osadzone jednak w tle lokalnym. Chciałabym, aby sztuka była odbierana na różnych plaszczyznach, zależnych od miejsca, statusu i pozycji odbiorcy. Teatr ma być miejscem spotkań wszystkich mieszkańców Gellonii i Starosarmacji, płaszczyzną rozmów o tym kim jesteśmy i gdzie zmierzamy, a także tworzyć alternatywną historię tego miejsca, ściśle korelującą jednak z uniwersaliami dotyczącymi wszystkich mieszkańców Księstwa Sarmacji. Pomysł mój nie przepadł i wkrótce wraz z wakacjami znajdzie swoje odbicie w akcji lato w teatrze, Postaram się wykorzystać swoją wiedzę, którą nabyłam w świecie realnym, dlatego postawię w swoich dzialaniach na jakość a nie aktywność (którą tak obiecuję i obiecuję a obiecać tak na prawdę nie mogę). Dziękuję za ofertę pomocy przy stronie, najpierw jednak muszę stworzyć teksty dramatów i je być może odczytać. Jest to akt mojej pomocy dla nas wszystkich, cząstka mnie, która jest zarazem cząstką was. Gdyż chociaż jesteśmy zbiorem różnych indywidualności, to łączy nas miejsce i doświadczenia z nim związane - miejsce, które dzisiaj nazywamy GiSem. :))))
Jesteś ostrym zawodnikiem.
Ivusia

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum