Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nowy w GiS? Pytaj śmiało! :)

Przeszłości prowincji żałobny rapsod.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Nowy w GiS? Pytaj śmiało! :)

Postprzez zbbrow 16 maja 2015, o 15:35

Stone Cold napisał(a):Zapamiętajcie raz, na zawsze. To, że nie macie obrazka "Gellonia i Starosarmacja", nie oznacza, że nie jesteście w grupie GiSu. Po prostu Zbyszko szperał w ustawieniach jakiś czas temu, no i obrazki poznikały.

Już naprawione.

Nie no wróć, to akurat Karolina popsuła. ;-)
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow

Postprzez Axinus 19 maja 2015, o 18:46

Emm... Czemu ja (i pan Persywald) nie należę do grupy GiS na Forum, skoro jestem wpisany do Rejestru? :) Mogę prosić o dodanie mnie do grupy?
(-) Peter Axinus
ObrazekSzukasz pracy?
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Albert 19 maja 2015, o 18:49

Gotowe.
(–) Albert diuk Felimi-Liderski

Postprzez Aga Jacobsen 26 maja 2015, o 11:37

Mam pomysł aby u nas na forum zrobić osobny temat tak jakby taki mini poradnik dla nowej osoby tzn. zrobimy odrębny dział zamknięty i tam wrzucimy wszystkie linki do poradników bo wiem, że Stone ma fajny poradnik. Osoba nowa, która będzie chciała się wdrożyć będzie miała wszystko pod jedną ręką. Oczywiście krótkie opisy co znajduję się pod podanym linkiem. Co o tym sądzicie? Bo ten dział jest spoko, ale na zadawanie pytań. No chyba, że gdzieś już coś takiego istnieje to sorki za zamieszanie :D
Aga Jacobsen

Postprzez RattusNrv-Ch 26 maja 2015, o 11:50

Nie lepiej przyklejony temat? Zamknięty. W pierwszym poście pytania jako linki do poszczególnych postów. A jeśli nie byłyby to pytania, to opis, o czym traktuje tekst. Choć nie wiem jak dany poradnik wygląda...
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.

Postprzez Aga Jacobsen 26 maja 2015, o 11:59

No to też jest fajny pomysł! Chodzi o coś w stylu FAQ? :D Pytanie i jeśli jest odpowiedź to link do tego, a jeśli nie ma to opis, dobrze rozumiem? Oczywiście można do tego dorzucić poradnik Stone jeśli się zgodzi jako np. podsumowanie. No chyba, że ktoś jeszcze ma swój poradnik?? Bo szczerze nie orientuję się.
Aga Jacobsen

Postprzez zbbrow 26 maja 2015, o 13:31

Aga Jacobsen napisał(a):Mam pomysł aby u nas na forum zrobić osobny temat tak jakby taki mini poradnik dla nowej osoby tzn. zrobimy odrębny dział zamknięty i tam wrzucimy wszystkie linki do poradników bo wiem, że Stone ma fajny poradnik. Osoba nowa, która będzie chciała się wdrożyć będzie miała wszystko pod jedną ręką. Oczywiście krótkie opisy co znajduję się pod podanym linkiem. Co o tym sądzicie? Bo ten dział jest spoko, ale na zadawanie pytań.

Tym bardziej, że trudno oczekiwać po nowych, żeby przeglądali wszystkie poprzednie posty w tym temacie, więc te ważniejsze z tego wątku można przenosić do przyklejonego tematu jak wspomniał Rattus.
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow

Postprzez Aga Jacobsen 26 maja 2015, o 14:53

Ok czyli jakiś wstępny plan mamy :)
Aga Jacobsen

Postprzez Aga Jacobsen 28 maja 2015, o 07:23

Mogę się za to zabrać czy jest ktoś jeszcze chętny do pomocy? :D
Aga Jacobsen

Postprzez Ivusia 29 maja 2015, o 10:34

hej, mam pytanie. Czy na terenie Gellonii i Starosarmacji jest jakiś teatr, ktorego historię moglbym kontynuowac? Ewentualnie czy jest mozliwosc stworzenia takiego teatru na terenie GiSu?
Jesteś ostrym zawodnikiem.
Ivusia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum