Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Odezwa do Naczelników Miast i Mieszkańców GiSu

Przeszłości prowincji żałobny rapsod.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Odezwa do Naczelników Miast i Mieszkańców GiSu

Postprzez Winheart 14 lut 2014, o 10:30

Fer, 14.02.2014 r.

Sł. P. Paralaksa Tradycja Buddus
JWP Leszek Chojnacki de Ruth
Czc. P. Misza Korab-Kaku
JO Krzysztof Czuguł-Chan
WP Rattus Norvegicus

Szanowni Mieszkańcy GiSu

Już za 15 dni naszą część v-świata odwiedzi Książę Sarmacji Tomasz Ivo Hugo. W ciągu ostatnich tygodni pojawiły się pewne pomysły na uczczenie tej wizyty, jak również rocznic powstania GiSu. Mam jednak wrażenie, że poza nielicznymi wyjątkami nic się nie dzieje. Nie przeszliśmy z fazy burzy mózgów do fazy działania. Jeśli obecny stan rzeczy się utrzyma wiele z naszych miejscowości zamiast godnie powitać głowę państwa i pokazać się z jak najlepszej strony całemu Narodowi wyjdzie na martwe, pozbawione inicjatywy jednostki. Na to nie możemy sobie pozwolić!

Kiedy wybraliście mnie na Premiera Gellonii i Starosarmacji pisałam, że silna Sarmacja potrzebuje silnego GiSu. Nadal tak uważam. A doskonałym sprawdzianem naszej siły i jedności jest zbliżająca się uroczystość. Wiem, że jesteście! Że los GiSu nie jest Wam obojętny. Widzę to po głosowaniach, w których czynnie bierzecie udział. Teraz stoję przed Wami i proszę Was: weźcie się do pracy! Pokażmy różnorodność naszych miejscowości. Zapał i inwencję ich zarządców. Nie marnujmy tej szansy tej szansy!

Część z Was zapewne kończy niebawem sesję. Liczę, że jej koniec zaowocuje wzrostem aktywności. Nie zawiedźcie mnie.

Zegar odliczający czas do uroczystości ruszył, dlatego proszę o konkretne deklaracje. Co, kto i kiedy może zrobić. Ze swojej strony gwarantuje wsparcie w każdej formie, w jakiej będę w stanie go zapewnić. Zróbmy to razem!
Wasza Premier
Calisto Kami-Chojnacka
(-) Calisto diuczessa Norvegicus-Chojnacka
Sołtys Nadziei
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Odezwa do Naczelników Miast i Mieszkańców GiSu

Postprzez zbbrow 14 lut 2014, o 17:13

Ja się skupie na nowej stronie Gis i zobaczymy co z Atlasem! :)
Zbyszko Gustolúpulo
zbbrow
Starosarmacja

Postprzez RattusNrv-Ch 14 lut 2014, o 17:23

Szanowna Pani Premier
JO Calisto Kami-Chojnacka

Zdaję sobie sprawę, że moje działania są jawne i Pani Premier wie, nad czym obecnie pracuję. Czuję się jednak w obowiązku, aby zaraportować, na jakim etapie znajdują się projekty.

Pierwszy projekt, to oczywiście turniej snookera. Gdyby nie zwłoka w rozgrywaniu meczy w grupie A, to napisałbym, że jest idealnie. Niestety nie jest. W najgorszym razie zasady zostaną delikatnie zredagowane i w dalszej grze będzie uczestniczyło więcej osób z grupy B. Tak czy inaczej - cały turniej zakończy się bez większych przeszkód i mistrz zostanie wyłoniony.

Drugi z projektów, jaki prowadzę, to konkurs fotograficzny. Na razie jedna osoba zgłosiła swoje zdjęcia, w niedzielę powinny dwie kolejne. Niestety, a może stety, dwie z nich to ja i Pani Premier. Mam nadzieję, że swoje prace prześle jeszcze więcej osób - biorąc pod uwagę początkowe głosy. Jest jeszcze trochę czasu, a w najgorszym razie także i tutaj zasady zostaną zredagowane i termin nadsyłania prac zostanie przedłużony, jeśli będzie nadzieje na to, że zgłosi sie więcej osób.

Trzeci z projektów, prawdziwa bomba, to projekt póki co w dużej mierze tajny. Pojawiają się artykuły, które Pani sama pisze. Myślę, że na ten temat więcej na razie napisać nie mogę, a karty będziemy - już wspólnie - odkrywać razem.

Biorąc pod uwagę, nad iloma projektami pracuję, to nie mogę już zająć się kolejnymi, niestety, pomimo szczerych chęci. Drobnej pomocy tu i ówdzie mogę udzielić, ale na zbyt wiele dodatkowo nie można liczyć.
Pozdrawiam,
kpt. Rattus mar. Norvegicus-Chojnacki

#ZielonoMi #SzanujZieleń #PosadźDrzewo #PoszukiwaczeSkarbów
Nowe inicjatywy PASI! Warto czekać!

Właściciel PASI - Prywatnej Agencji Sensownych Inicjatyw.
Inicjatywy na najwyższym poziomie! Ciekawy? Zajrzyj!

Najprawdziwsze i jedyne źródło sarmackości wypływa z Gellonii i Starosarmacji.
Tylko to źródło zapewni Ci wieczne szczęście i dobrobyt.

Postprzez Winheart 14 lut 2014, o 17:45

zbbrow napisał(a):Ja się skupie na nowej stronie Gis i zobaczymy co z Atlasem! :)

Część Informacji już opracowałam do obecnej strony GiSu i nawet wrzuciłam- głównie o miastach i ogólnie o prowincji, jak potrzebować będziesz jakikolwiek innych to chętnie je przygotuję. Powiedz tylko słowo.
Sołtys Nadziei
Obrazek

Postprzez RattusNrv-Ch 15 lut 2014, o 10:18

Hmmm.... wygląda na to, że mamy 3 aktywny osoby, które coś przygotowują... A mogę spytać, gdzie reszta? W głosowaniach zawsze około 15 osób, ale głosowanie to w sumie sekunda, prawdziwą aktywność sprawdza się poprzez aktywne działanie na rzecz inicjatyw przy okazjach takich, jak choćby wizyta Księcia.
Pozdrawiam,

Postprzez piwniczak 15 lut 2014, o 10:47

Czarnolas się postara ;) Musimy się naradzić, ale wkrótce coś przedstawimy.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RattusNrv-Ch 15 lut 2014, o 10:53

I pięknie, od razu widać, że w GiSie się coś dzieje :)
Pozdrawiam,

Postprzez leszcz 15 lut 2014, o 15:56

Potwierdzam: Czarnolas się postara:)
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Winheart 15 lut 2014, o 17:10

Wierzę w Was :) (WWW))
Sołtys Nadziei
Obrazek

Postprzez Ivusia 16 lut 2014, o 13:43

Grodzisk pomógł Czarnolesowi w tworzeniu pytań do quizu. Od siebie zaprezentujemy.... Ekskluzywny pokaz xxxxxxxxx dla księcia, będzie sporo plakatów jak podczas koronacji, ale postaramy się żeby wszystko było z pompa.
Jesteś ostrym zawodnikiem.
Ivusia

Powrót do Archiwum