Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wizyta Księcia i 4 rocznica powstania GiSu

Przeszłości prowincji żałobny rapsod.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Wizyta Księcia i 4 rocznica powstania GiSu

Postprzez zbbrow 10 lut 2014, o 12:21

Sobota, więc na 99% procent mnie nie będzie, ale życzę udanej imprezy! :)
Zbyszko Gustolúpulo
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
zbbrow
Starosarmacja

Postprzez Winheart 10 lut 2014, o 12:41

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
(-) Calisto diuczessa Norvegicus-Chojnacka
Sołtys Nadziei
Obrazek

Postprzez Ivusia 23 lut 2014, o 08:05

Mnie raczej tez nie chyba, ze z realnym partnerem, ale to watpliwa sprawa. W każdym razie chcialam zapytac ile wizyta Ksiecia bedzie trwala w GiS? Tylko jeden dzien czy kilka dni? Musze stworzyc rozpiske imprez w Grodzisku a nie wiem czy ograniczyc sie do wielkiego swieta dla mieszkancow a w zwiazku z tym szeregu imprez upamietniajacych JKMa czy ograniczyc sie powiedzmy do kilku godzin i rozplanowac wszystko tak, aby Ksiaze nie byl glodny, albo nazbyt przejedzony, bo jezeli najpierw bedzie w Czarnolesie i napije sie tam kukulicy, pojedzie do Grodziska na pierogi a później do Feru, gdzie pewnie zostanie poczestowany miesiwem z ferskiego jelenia to ja nie wiem czy później będzie miał ochotę do świętowania i wznoszenia toastów. To musi być dobrze rozplanowane czasowo no i ważne jest równiez gdzie książe będzie spał, mamy w Grodzisku wspaniałą obsługę hotelową jak i gastronomiczną a także świetne drogi, ale moglibyśmy księcia ulokować na noc chociażby w Czarnolesie, aby posmakował czegoś innego.
Jesteś ostrym zawodnikiem.
Ivusia

Postprzez Winheart 23 lut 2014, o 19:01

Paralaksa Buddus napisał(a): Musze stworzyc rozpiske imprez w Grodzisku a nie wiem czy ograniczyc sie do wielkiego swieta dla mieszkancow a w zwiazku z tym szeregu imprez upamietniajacych JKMa czy ograniczyc sie powiedzmy do kilku godzin

Nie było Sławetnej Pani ostatnimi dniami w kraju, więc zapewne stąd to pytanie. My w Nadziei już dobre 3 tygodnie przygotowujemy rozmaite eventy dla mieszkańców Księstwa z okazji wizyty Książęcej. Także, jeśli Sławent Pani planuje coś takiego, to radzę nie zwlekać tylko działać. 1 marca to dzień kulminacyjny. Uroczystość. Bal. Strój wieczory bardzo mile widziany, tym bardziej, że część oficjalną poprzedzać będą zaślubiny. Jadła na uroczystości nie zabraknie, gdyż zapewne każde z miast GiSu będzie chciało pochwalić się swoimi specjałami. Co do miejsca snu JKM jest to sprawa nadal otwarta. Impreza oczywiście będzie odbywała się w Ferze jako stolicy GiSu...
Sołtys Nadziei
Obrazek

Postprzez Hetman.Jack 23 lut 2014, o 19:20

Czy KSZ może zrobić wizytację Sztabu Generalnego w Grodzisku oraz krótkiej Szwancparady?
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości

Postprzez Winheart 23 lut 2014, o 19:25

Oczywiście! Bardzo będziemy radzi! :D
Sołtys Nadziei
Obrazek

Postprzez Ivusia 23 lut 2014, o 19:32

Winheart napisał(a):
Paralaksa Buddus napisał(a): Musze stworzyc rozpiske imprez w Grodzisku a nie wiem czy ograniczyc sie do wielkiego swieta dla mieszkancow a w zwiazku z tym szeregu imprez upamietniajacych JKMa czy ograniczyc sie powiedzmy do kilku godzin

Nie było Sławetnej Pani ostatnimi dniami w kraju, więc zapewne stąd to pytanie. My w Nadziei już dobre 3 tygodnie przygotowujemy rozmaite eventy dla mieszkańców Księstwa z okazji wizyty Książęcej. Także, jeśli Sławent Pani planuje coś takiego, to radzę nie zwlekać tylko działać. 1 marca to dzień kulminacyjny. Uroczystość. Bal. Strój wieczory bardzo mile widziany, tym bardziej, że część oficjalną poprzedzać będą zaślubiny. Jadła na uroczystości nie zabraknie, gdyż zapewne każde z miast GiSu będzie chciało pochwalić się swoimi specjałami. Co do miejsca snu JKM jest to sprawa nadal otwarta. Impreza oczywiście będzie odbywała się w Ferze jako stolicy GiSu...

Na szczęście w Grodzisku mamy plany awaryjne, dlatego od jutra miasto zmieni się nie do poznania. Już zaczęły pojawiać się pierwsze ozdoby w mieście a młodzież pilnie ćwiczy do apelu. Kucharze również zaskoczą. Mam tylko pytanie czy będą mogli porozumieć się do do dań? Jak wspominalam wczesniej niestety moze mnie nie byc natomiast chcialabym tego dopilnowac. Czy moglabym Pani przesłać rozpiskę potraw? Oczywiście dołożę wszelkich starań, aby nadworni kucharze pokazali się z jak najlepszej strony.
Ivusia

Postprzez Winheart 24 lut 2014, o 09:56

Nie ma jeszcze rozpiski, więc Sławetna Pani ma pełne pole manewru. Inni będą zmuszeni się dostosować :)
Sołtys Nadziei
Obrazek

Postprzez Ivusia 24 lut 2014, o 14:28

To już śpieszę się, rozpiska będzie do jutrzejszego poranka. Mam nadzieję, że nikt mnie nie wyprzedzi, ha!
Ivusia

Postprzez Winheart 24 lut 2014, o 16:43

Czekamy z niecierpliwością :)
Sołtys Nadziei
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum