Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Oferty pracy

Przeszłości prowincji żałobny rapsod.

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Oferty pracy

Postprzez Ivusia 2 paź 2013, o 14:47

Wielcy dziedzice,
Przypadkowi mieszczanie,

Florysta - Czarnolas

Szukam osoby, która zajęłaby się moją Czarnoleską chatą - chodzi o podlewanie kwiatów, grabienie liści (ostatnio robił to Mir, ale jak wiecie dziwnym trafem zginął zabity przez nieistniejący tramwaj) W każdym razie sowicie zapłacę jak nie libertami to kukulicą wedle uzania, bylebym przypadkiem nie wróciła pewnego dnia z Grodziska i nie zastała suchych badyli, bo wtedy wydryluję nimi wcale nie biednego, a pijanego florystę.

Artysta Malarz/Grafik/Street Art - Grodzisk

Potrzebuję osoby, która ma pojęcie o tworzeniu plakatów. Grodzisk będzie miastem sztuki więc niezbędna mi będzie pomoc osoby, która stworzy mi kilka zaproszeń, które będę mogla wypełnić tekstem [liczę, że ktoś mi poleci pasującą czcionkę] . Kolorystyka: Mięta, burgund, ultramaryna, śliwka, troszkę brudnej żółci może być. Na privie powiem co i jak, ale jako że miłuję sztukę to liczę na inwencję twórczą. Mogą być inne kolory, byleby to nie były standardowe mieszanki. Cena do uzgodnienia jak i termin. Mogę czekać z tym długo, byleby szybko odprysków nie było.

Webmajster - Grodzisk

Potrzebuję przemiłej duszy, która pomoże mi ogarnąć stronę grodzisk.sarmacja.org

Barmanka - Czarnolas

Gellońska Dziewica to niegdyś nieźle prosperująca knajpka z unikalnymi drinkami i potrawami. Mimo, że dni świetlności ma jakiś miesiąc za sobą czeka na osobę, która by ją pogłaskała i pociągnęła do końca. Ostatnia barmanka poszła niczym kochaś w siną dal i ostatnio zaroiło się tam od szczurów, ale nic straconego. Ja się posprząta po ostatniej burdzie i ogarnie te pajęczyny to można dalej prowadzić. Nie chcę zamykać tamtego tematu, ale potrzebuję kogoś do pomocy. Może to będziesz Ty?http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=106&t=11202
Jesteś ostrym zawodnikiem.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Ivusia

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum