Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przeprowadzka

Dział archiwalny prowincji

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Przeprowadzka

Postprzez RCA 9 sty 2018, o 18:20

Kochani,

liczne obowiązki przedkoronacyjne wymusiły na mnie przeniesienie się do Grodziska. Nie uczyniłem tego bo już nie kocham Sclavinii, czy ją zostawiam, a głównie dlatego, że to była jedyna opcja na to by przestać pełnić formalnie funkcję Prefekta Sclavinii. W myśl przepisów sclavińskiej konstytucji funkcja prefekta, o ile spełnione są odpowiednie przesłanki do jej sprawowania, jest niezbywalna. A prawo sarmackie wymusza na mnie rezygnację ze wszystkich funkcji publicznych. Wierzę, że rozumiecie.

Obiecuję jednak działać w Sclavinii i w pełni wspierać Wasze działania.

Funkcja Prefekta przeszła tym samym na najdłużej posiadającego obywatelstwo mieszkańca Sclavinii, a jest nim Roland Heach-Romański. Jesteśmy już po słowie. Roland zarządzi dziś wybory Konsula, zgodnie z obietnicą, którą Wam wczoraj dałem.

Dziękuję i pozdrawiam.

Re: Przeprowadzka

Postprzez Guedes de Lima 9 sty 2018, o 18:23

No cóż - taka kolej rzeczy. Nie mówimy żegnaj, mówimy do widzenia! Oczywiście decyzja w pełni zrozumiała.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Powrót do Archiwum Życia Sclavinii