Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Sclavińska administracja — vacaty

Dział archiwalny administracji lokalnej Sclavinii

Re: Sclavińska administracja — vacaty

Postprzez Guedes de Lima 8 sty 2018, o 20:00

Krzysztof Hans napisał(a):Mojej kampanii właściwie nie będzie gdyż będę chciał kontynuować obecną politykę regionalną z pewnymi modyfikacjami :)

Twoja "polityka regionalna" to póki co chaos. Krzysiek, w dobrej wierze radzę - wzoruj się na kampanii wyborczej kandydatów do książęcego tronu. Uporządkuj swoje obietnice i to co byś chciał jako Konsul osiągnąć i przedstaw to mieszkańcom Konsulatu.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez зхао 9 sty 2018, o 12:53

Jako że jestem żółty w temacie
i mam zawsze krzywe spojrzenie
to tak sobie patrzę i widzę
i nie wstydzę się powiedzieć
że brakuje tu pośladków
by na wszystkich tych fotelach
ktoś zwyczajnie mógł posiedzieć

Abstrahując od mojego siedmiowersowca, uważam że nie ma w tej chwili warunków do narracyjnego prowadzenia 4 elektoratów. Widzę tylko urząd albo instytucję, która zajmuje się całością kultury, sztuki i folkloru. W innym wypadku elektoraty będą tworami fikcyjnymi, nieżywymi.
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez OvS 9 sty 2018, o 13:39

Czemu nie ma warunków?
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna

Postprzez зхао 9 sty 2018, o 13:48

Jakbyśmy wszyscy nie mieli realnego życia, to można by się tak bawić, ale teraz to ja nie widzę możliwości na sprawne funkcjonowanie elektoratów.
зхао

Postprzez OvS 9 sty 2018, o 16:00

Aha, czyli jedynym ograniczeniem jest czas.

A nie jest tak przypadkiem z mikronacjami w ogóle?
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna

Postprzez зхао 9 sty 2018, o 16:06

Ja tylko zauważam pewne istotne fakty. Myślę, że nie ma po co mnożyć urzędów, skoro mają małe szanse na obsadzenie i tak samo instytucji, które będą tylko wegetować. Jeśli zaś mamy budować narrację, to najlepiej w 1 miejscu, przy udziale jak największej liczby mieszkańców - to może zagwarantować większą aktywność.
зхао

Postprzez OvS 9 sty 2018, o 16:31

I tak, i nie.

Elektoraty są jedynie fakultatywnym narzędziem do tego, każdy może w każdym robić to, co chce, a jeśli nie, no to trudno, nikomu się krzywda nie dzieje. Stanowiska, które one tworzą, nie mają z punktu widzenia administracji żadnego znaczenia i na przykład ewentualny wakat albo realioza nie wyrządzi żadnych szkód. Nikt nikomu też nie broni tworzyć narracji "w 1 miejscu", tak, aby każdy brał w tym udział, choć podpowiem, że w wydarzeniach, które się rozgrywały w elektoratach, i tak brał udział kto chciał, nawet spoza Sclavinii.

Postprzez зхао 9 sty 2018, o 16:37

Ma Wielmożny rację, jednakże grupa nieaktywnych instytucji/urzędów może już wywoływać niesmak i pewne rozczarowanie.
зхао

Postprzez Guedes de Lima 10 sty 2018, o 08:43

To ciekawa dyskusja - może warto ją wydzielić z tego wątku?

Ja osobiście do niedawna byłem zwolennikiem silnego scentralizowania aktywności wokół Eldoratu. Teraz jednak coraz bardziej skłaniam się ku regionom. I tutaj popieram to co napisał Otto. Jeżeli są aktywne to super, jeżeli nie to w żaden sposób nie torpedują funkcjonowania Konsulatu, bo co jak co ale prawo w Sclavinii to mamy bardzo dobre. Może jeszcze tego nie widać ale Elektorat Nowicji i Jastrzębiec jest aktywny. Pracuję nad szeroko pojętą narracją, ale i szukam wsparcia wśród informatyków.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Viktor 10 sty 2018, o 12:18

Co do podziału na Elektoraty mam pewien pomysł który może okazać się dobry kompromisem. Więcej na ten temat już niebawem w moim programie wyborczym.
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum samorządowe