Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Świadczenia dla nowych mieszkańców Sclavinii

Główny ośrodek sclavińskiego życia publicznego

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWsparcie dla nowych mieszkańcówWniosek o gruntPobierz pensję obywatelską
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Świadczenia dla nowych mieszkańców Sclavinii

Postprzez Ignacy 7 sty 2017, o 15:34

Obrazek
PROKURATORIA KONSULATU SCLAVINII

REFERAT DS. SOCJALNO—DOTACYJNYCH

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej!

Prokuratoria Konsulatu Sclavinii jako organ zarządzania finansami, pragnie poinformować wszystkich zainteresowanych o możliwości zdobycia środków pieniężnych na start w Konsulacie! Kwota wypłacanych środków to 12000Ⱡ.

Aby zdobyć środki, musisz:
  • Zamieścić minimum pięć postów na forum Konsulatu.
  • Aktywnie działać w Konsulacie od przynajmniej siedmiu dni.
  • Zamieszkiwać na terenie Księstwa Sarmacji przez okres krótszy, niż sześć miesięcy.

Spełniłeś wymogi?! Do dzieła! Wystarczy, że w tym wątku złożysz stosowny wniosek.
Imię i nazwisko:

Oświadczam, że w czasie składania wniosku zamieściłem więcej, niż pięć postów na forum Konsulatu Sclavinii, aktywnie działam w samorządzie oraz zamieszkuję Księstwo Sarmacji przez okres krótszy, niż sześć miesięcy. W przypadku braku aktywności w ciągu miesiąca od wypłacenia pieniędzy zezwalam na pobranie kwoty 12000Ⱡ z mojego konta przez władze Konsulatu.

Władze Konsulatu mogą pobrać wypłaconą kwotę, jeżeli osoba, która pobrała finansowanie przestała być aktywna. Prokurator zastrzega sobie prawo do odmowy finansowania w uzasadnionym przypadku.

PROKURATOR SCLAVINII
Obrazek

Re: Świadczenia dla nowych mieszkańców Sclavinii

Postprzez Salvadore 4 lip 2017, o 18:16

Salvadore van der Saar:

Oświadczam, że w czasie składania wniosku zamieściłem więcej, niż pięć postów na forum Konsulatu Sclavinii, aktywnie działam w samorządzie oraz zamieszkuję Księstwo Sarmacji przez okres krótszy, niż sześć miesięcy. W przypadku braku aktywności w ciągu miesiąca od wypłacenia pieniędzy zezwalam na pobranie kwoty 12000Ⱡ z mojego konta przez władze Konsulatu.
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Salvadore 8 lip 2017, o 10:04

Czy jam się doczeka przyjęcia lub też nie przyjęcia wniosku osobnika mną się mieniącego?
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Roland 8 lip 2017, o 14:24

Przyjdzie prokurator, to się pan doczeka. Jak nie przyjdzie do końca dnia jutrzejszego, do rozpatrzę osobiście. Proszę być dobrej myśli. Decyzję odmaluję wam piękną jak jutrzenka w krwawy poranek czerwonego słońca.
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Salvadore 12 lip 2017, o 13:46

"Znam pojęcie "jutro" i w moim przypadku trwa ono do dwóch dni roboczych. A czy w przypadku Akademii jutro trwa dłużej?" ~Jego Konsularna Mość, Roland hrabia Heach-Romański

Jam takoż zna owo pojęcie, i czyż w przypadku Prokuratora i Konsula oznacza czas dłuższy?
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Roland 12 lip 2017, o 14:24

Obrazek
PROKURATORIA KONSULATU SCLAVINII
Referat ds. Socjalno-Bytowych
Eldorat, 12 lipca 2017 roku

Znak sprawy: P/PS/0001/17

Sz. P.
Salvadore van der Saar (AG622)

DECYZJA

Na podstawie Obwieszczenia Prokuratora Konsulatu Sclavinii z dnia 7 stycznia 2017 roku w sprawie świadczeń dla nowych mieszkańców Sclavinii (FC tem. 21642 pos. 241500, tekst jedn.)

postanawia się, co następuje:

1. stwierdza się, że wnioskodawca Salvadore van der Saar (AG622) spełnił kryteria określone w w/w obwieszczeniu niezbędne i konieczne do przyznania jednorazowego świadczenia dla nowych mieszkańców Sclavinii;
  2. przyznaje się wnioskodawcy Salvadore van der Saar (AG622) jednorazowe świadczenie dla nowych mieszkańców Sclavinii w kwocie 12 000,00 Ⱡ (słownie: dwanaście tysięcy libertów zero pinów);
  3. ustala się termin 7 dni od dnia uprawomocnienia się decyzji jako czas wypłacenia świadczenia na konto bankowe wnioskodawcy.

UZASADNIENIE

W związku z całkowitą realizacją treści wniosku od uzasadnienia odstępuje się.

POUCZENIE

Od decyzji przysługuje odwołanie w terminie 7 dni od dnia wydania decyzji. Odwołanie składa się na ręce Konsula Sclavinii.

Obrazek

Obrazek
p.o. Prokuratora Konsulatu Sclavinii

Świadczenie zostało przekazane na rachunek bankowy wnioskodawcy 18 lipca 2017 roku, godz. 23:39. Kasjer: Roland Heach-Romański.
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Salvadore 13 lip 2017, o 11:09

Dziękuję za wydanie tejże zacnej decyzyi, o takoż zacnej jej formie, a raczej formatowaniu. Nie tylko portfelowi memu dobrze do zrobiło, ale i oczom. Jakoż od z reguły każdej decyzyi odwołania mam zwyczaj pisać, to w przypadku tejże z owej możliwości jam nie skorzysta.
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez MarceliDeBO 15 paź 2017, o 14:16

Obrazek
Redaktor naczelny Nietygodnika Sarmackiego
Przewodniczący Rady Nauki

Kustosz Instytutu Zdrowia Powszechnego
Rada Nauki
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez MarceliDeBO 28 paź 2017, o 18:38

Marceli de B.O. napisał(a):Oświadczam, że w czasie składania wniosku zamieściłem więcej, niż pięć postów na forum Konsulatu Sclavinii, aktywnie działam w samorządzie oraz zamieszkuję Księstwo Sarmacji przez okres krótszy, niż sześć miesięcy. W przypadku braku aktywności w ciągu miesiąca od wypłacenia pieniędzy zezwalam na pobranie kwoty 12000Ⱡ z mojego konta przez władze Konsulatu.

:roll:
Obrazek
Redaktor naczelny Nietygodnika Sarmackiego
Przewodniczący Rady Nauki

Kustosz Instytutu Zdrowia Powszechnego
Rada Nauki
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez RCA 28 paź 2017, o 18:48

Sugeruję przypomnieć się Prokuratorowi na priv. Otto von Spee-Asketil.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Następna strona