Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Czy ktoś podszywa się pod Emila Potockiego?

Główny ośrodek życia publicznego w sclavińskiej stolicy

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWniosek o grunt
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Re: Czy ktoś podszywa się pod Emila Potockiego?

Postprzez Karolina Aleksandra 4 lis 2018, o 09:22

Kopę lat, Emil. Jestem pewna, że Twoja rozmowa z drugim Emilem wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Osoby, które miały być Twoimi klonami, w dosyć nieciekawy sposób kwestionowały moją zdolność do rządzenia w Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu, więc w sumie miło po latach dowiedzieć się, jak to jednak było i co, Twoim zdaniem, doprowadziło do tej nieszczęsnej secesji.

Jeśli chodzi o Ostateczną Krucjatę, to jest troszkę większa sprawa — czy, jak to mówią ludzie w XXI wieku, mem. Twoje słowa o Ostatecznej Krucjacie przez dwa czy trzy lata inspirowały Sclavinię do działania, tworząc tutaj zupełnie nowy klimat. Jednym zdaniem zasiałeś ziarno, którego się nie spodziewałeś, ale które całkiem nieźle wykiełkowało. Wprawdzie teraz już trochę po ptokach, ale mogę więcej wyjaśnić w razie wątpliwości, nawet prywatnie ;)

Karolina
Karolina Aleksandra

Królowa Seniorka Dreamlandu, Królowa Matka Elderlandu, Diuczessa-Wspomożycielka Sarmacji, diuczessa Heidesheim, markiza Vankinner, baronessa Sarmacji, honorowa obywatelka Królestwa Teutonii, Rzeczpospolitej Sclavińskiej, Gellonii i Starosarmacji
Karolina Aleksandra
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Seweryn 4 lis 2018, o 10:13

M. Kawowy napisał(a):Muszę się do czegoś przyznać. Tak naprawdę to ja jestem Emilem. Można się rozejść, CWSW.

Proszę?
(—) Seweryn Siepacz-Rębajło
Asesor Trybunału Koronnego
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Dobry Obywatel
Trybunał Koronny
Konsulat Sclavinii

Postprzez Emil Potocki 4 lis 2018, o 10:24

Karolina Aleksandra napisał(a):
Kopę lat, Emil. Jestem pewna, że Twoja rozmowa z drugim Emilem wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Osoby, które miały być Twoimi klonami, w dosyć nieciekawy sposób kwestionowały moją zdolność do rządzenia w Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu, więc w sumie miło po latach dowiedzieć się, jak to jednak było i co, Twoim zdaniem, doprowadziło do tej nieszczęsnej secesji.

Jeśli chodzi o Ostateczną Krucjatę, to jest troszkę większa sprawa — czy, jak to mówią ludzie w XXI wieku, mem. Twoje słowa o Ostatecznej Krucjacie przez dwa czy trzy lata inspirowały Sclavinię do działania, tworząc tutaj zupełnie nowy klimat. Jednym zdaniem zasiałeś ziarno, którego się nie spodziewałeś, ale które całkiem nieźle wykiełkowało. Wprawdzie teraz już trochę po ptokach, ale mogę więcej wyjaśnić w razie wątpliwości, nawet prywatnie ;)

Karolina

Kopę lat, miło znowu tu zawitać.

Zachowanie klonów, które było absolutnie skandaliczne i szokujące oraz późniejsza nagonka, która objęła osoby, które znam „w realu” (jak pisałem wcześniej pokazała mi, że admini nie mają pojęcia jak badać klony tylko po prostu wrzucają wszystkich nowych do „jednego worka” i wykorzystują kwestię politycznie), stworzyły niestety fundament do secesji. Trudno jest być częścią państwa, które opluwa Twoje ugrupowanie i jest absolutnie głuche na Twoje argumenty.

Jeżeli Ostateczna Krucjata ma pomóc Sclavinii inspirując ją, to jak najbardziej jest wartościową częścią naszego wspólnego dziedzictwa.
(-) Emil Potocki,
Ojciec Założyciel Sclavinii
Dawny Król Sclavinii
El Caudillo de Sclavinia

Postprzez Guedes de Lima 4 lis 2018, o 10:27

Witam wszystkich,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że czuję się wstrząśnięty zaistniałą sytuacją. Dobre imię Sclavinii broniłem wiele lat i była dla mnie najwyższym dobrem. Tak jest z resztą po dziś dzień, lecz w związku z zaawansowaną realiozą nie mogę poświęcać się jej tak jak czyniłem to kiedyś.

Co zaś tyczy się postaci Emila Potockiego, to powiem szczerze, mam dość tych sensacji, które trwają na przestrzeni tylu lat! Poświęciłem swoją pracę w mikroświecie na rzecz dbania o dobre imię zasłużonych dla Sclavinii, bo tak się składa, że wszystkich ich pamiętam. Pamiętam również Emila, którego oczerniono, zbesztano z błotem i uznano za hucpiarza i zdrajcę. Ja tego nie podzielałem i nie podzielam. Dla mnie bohaterowie żyją wiecznie.

Pozostawiam odpowiednim służbom Księstwa Sarmacji wyjaśnienie kto jest kto, bo taka sytuacja uderza w dobre imię Konsulatu Sclavinii, który jest wierną częścią Korony. Proszę więc w imieniu Sclavińczyków o pomoc i reakcję.

Emil, z któregokolwiek konta piszesz (bo mam nadzieję, że nie podszywa się pod Ciebie pół mikroświata), chcę żebyś wiedział, że broniłem Twojego dobrego v-imienia w mikroświecie. Tak jak broniłem pamięci o tych dziesiątkach wspaniałych ludzi, którzy budowali Sclavinię od marca 2007 roku, a część z nich poznała się jeszcze w Wirtualnej Rzeczpospolitej i współtworzyła I i II Rzeczpospolitą Narodów.

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej!

Obrazek
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Emil Potocki 4 lis 2018, o 10:33

Drogi Guedesie,

Chcę żebyś wiedział, że wiem o tym, że broniłeś mojego dobre imienia i jestem Ci za to niezmiernie wdzięczny. Bardziej jednak jestem Ci wdzięczny za to, że ciągniesz na swych barkach całą naszą historę - pamięć o tak wielu wspaniałych ludziach, którzy przez te lata budowali naszą wspólną tożsamość. Od wielu lat nie jestem częścią mikroświata, nie jestem niestety w stanie być, ale to wspaniałe patrzyć na pomnik jaki zbudowałeś ku chwale Sclavinii i Rzeczypospolitej Narodów.

Z „Emilem Potockim” jestem już w kontakcie i wierzę, że sprawa zostanie niedługo rozwiązana.
Ostatnio edytowano 4 lis 2018, o 11:10 przez Emil Potocki, łącznie edytowano 2 razy
(-) Emil Potocki,
Dawny Król Sclavinii
El Caudillo de Sclavinia

Postprzez Guedes de Lima 4 lis 2018, o 11:07

Emil Potocki napisał(a):Z „Emilem Potockim” jestem już w kontakcie i wierzę, że sprawa zostanie niedługo.

Mam nadzieję, że wszystko zostanie wyjaśnione raz na zawsze. Czekam z niecierpliwością na finalną wersję. :!:

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Emil Potocki 4 lis 2018, o 11:32

memberlist.php?mode=viewprofile&u=2610

Michał jak widać nie używa już na forum mojego imienia i nazwiska.

viewtopic.php?f=330&t=26123

Złożył także wniosek o zmianę danych osobowych.
(-) Emil Potocki,
Dawny Król Sclavinii
El Caudillo de Sclavinia

Postprzez Guedes de Lima 4 lis 2018, o 12:14

Emil Potocki napisał(a):Michał jak widać nie używa już na forum mojego imienia i nazwiska.

Pozostaje więc pytanie: kim jest Michał?

Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Rihanna 4 lis 2018, o 12:45

Co to się wydarzyło, to ja nie wiem.
Rihanna dssa Aureliuš-Sedrovski

Konsul Sclavinii
Dziekan Wydziału Nauk Nowych - Scientes Liberales w Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda
Niezależna i niepoprawna dziennikarka
Właściciel Pulsu Sarmatów
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Michał 4 lis 2018, o 14:28

Wydałem w tej sprawie krótkie oświadczenie. Rzeczywiście jest tak, jak mówi Emil.
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Konsulat Sclavinii

Poprzednia strona

Powrót do Plac Złoty w Eldoracie