Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przyszłość Sclavinii

Główny ośrodek życia publicznego w sclavińskiej stolicy

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWniosek o grunt
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Re: Przyszłość Sclavinii

Postprzez Michał 21 wrz 2018, o 14:10

Nie ma takiej katastrofy, w konsekwencji której nie powstałoby też coś dobrego — choćby nowe doświadczenia czy radykalizacja pozwalają na dalsze stąpanie po wrażych corpses ze wznowioną siłą woli. Jestem pewien, że Były Konsul Siepacz-Rębajło, porwany przez Bialeńskich szpiegów lub gorzej, kiedyś powróci i stanie w szeregach Ostatecznej Krucjaty.

Wraz z czym ja sam niestety nie deklaruję trwałej obecności i chęci zajmowania stanowisk publicznych, ale tymczasowe zogniskowanie aktywności i kontrrewolucyjnej butności już tak.

Przyszły Konsulu, poprowadź nas ku imperializmowi i Berezie! Daj się ponieść wojnie!
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Ludwik Tomović 2 paź 2018, o 18:30

Czy narracja betonowa się wyczerpała?

Bo jeśli nie to możemy spróbować to jakoś pobudzić.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Prezes SFSP
Trener LKS-NK Troyanowitze Krasnystok
Były Naczelnik Krasnegostoku
Były trener FC San Silvestro, LKS Krasnystok i Wielonarodowej Kadry Sclavinii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 3 paź 2018, o 10:25

Ludwik Tomović napisał(a):Czy narracja betonowa się wyczerpała?

Według mnie już dawno. Podnosiłem temat jakiś czas temu, lecz wówczas siłą rozpędu podtrzymywaliśmy "klimat" betonowej narracji.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Rihanna 3 paź 2018, o 20:09

Beton, betonem. Byle nie zabetonować ludzkiej aktywności. Musimy pomyśleć o skutecznej narracji.
Rihanna dssa Aureliuš-Sedrovski

Konsul Sclavinii
Dziekan Wydziału Nauk Nowych - Scientes Liberales w Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda
Niezależna i niepoprawna dziennikarka
Właściciel Pulsu Sarmatów
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Guedes de Lima 3 paź 2018, o 20:36

Rihanna napisał(a):Beton, betonem. Byle nie zabetonować ludzkiej aktywności. Musimy pomyśleć o skutecznej narracji.

Być. Po prostu być.

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Ludwik Tomović 3 paź 2018, o 21:03

Skoro wyczerpał się beton, wyczerpała się OK, to co teraz?

Tak jak kiedyś proponowałem, zacznijmy od kulturalnych i sportowych wydarzeń, to dobre na początek, a będziemy też mieli trochę czasu na określenie nowej strategii.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Prezes SFSP
Trener LKS-NK Troyanowitze Krasnystok
Były Naczelnik Krasnegostoku
Były trener FC San Silvestro, LKS Krasnystok i Wielonarodowej Kadry Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 4 paź 2018, o 20:35

Ludwik Tomović napisał(a):Skoro wyczerpał się beton, wyczerpała się OK, to co teraz?

Uporządkować forum (przenieść co się da do archiwum); zasilić zupą Eldorat; skupić aktywność wszystkich mieszkańców wokół jednego narodowego projektu. Nie widzę innej opcji jak trzymanie się razem. Choć to i tak podtrzymywanie wirtualnego życia przez respirator.

Konsulat Sclavinii

Postprzez MarceliDeBO 20 paź 2018, o 12:41

Guedes de Lima napisał(a):
Ludwik Tomović napisał(a):Skoro wyczerpał się beton, wyczerpała się OK, to co teraz?

Uporządkować forum (przenieść co się da do archiwum); zasilić zupą Eldorat; skupić aktywność wszystkich mieszkańców wokół jednego narodowego projektu. Nie widzę innej opcji jak trzymanie się razem. Choć to i tak podtrzymywanie wirtualnego życia przez respirator.

Przydałoby się ogłosić nabory na ministrów, rektora, dyrektora Mennicy, żebyśmy zobaczyli jak jesteśmy w stanie ugryźć temat kadrowo, a następnie podzielić zadania i... zacząć działać. 8-)
Obrazek
Poseł na Sejm, Wicekonsul Konsulatu Sclavinii
Minister Edukacji i Nauki Konsulatu Sclavinii, Rektor Akademii Sclavińskiej, Dziekan CM AS

Redaktor naczelny Nietygodnika Sarmackiego, Kustosz Instytutu Zdrowia Powszechnego
Sejm Księstwa Sarmacji
Konsulat Sclavinii

Postprzez Michał 24 paź 2018, o 18:04

Nawiasem pisząc. Gdzie mogę wnieść o obywatelstwo sclavińskie? Niestety, nie mogłem odnaleźć tego mechanizmu na stronie internetowej, być może jest to efekt tylko mojego niedopatrzenia. Za wskazanie będę wdzięczny.
/—/ Michał Pséftis, daw. Bryennios.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez MarceliDeBO 24 paź 2018, o 18:35

Ekaton napisał(a):
Nawiasem pisząc. Gdzie mogę wnieść o obywatelstwo sclavińskie? Niestety, nie mogłem odnaleźć tego mechanizmu na stronie internetowej, być może jest to efekt tylko mojego niedopatrzenia. Za wskazanie będę wdzięczny.

O ile się nie mylę to zgodnie z Małą Konstytucją wystarczy sam fakt zamieszkania na terytorium Konsulatu, ale warto w SEG kupić działkę i opłacić podatek, bo zyskuje się pewne prawa... Wyłącznie aktywni w rozumieniu przepisów prawa państwowego obywatele sclavińscy posiadający grunty na terytorium Konsulatu Sclavinii, od których opłacono należny podatek, mają prawo do wybierania Senatu, głosowania w referendach oraz sprawowania funkcji publicznych w Konsulacie Sclavinii. 8-)

MarceliDeBO napisał(a):
Guedes de Lima napisał(a):

Przydałoby się ogłosić nabory na ministrów, rektora, dyrektora Mennicy, żebyśmy zobaczyli jak jesteśmy w stanie ugryźć temat kadrowo, a następnie podzielić zadania i... zacząć działać. 8-)

Nabory ministerialne ruszyły - http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=566&t=26065&p=292133#p292133, strona Sclavinii - http://sclavinia.sarmacja.org/ - została zaktualizowana, do tego trwa nabór rektorski, a forum jest porządkowane (do RM złożyłem wnioski o zmiany w spisie władz, dostępy do grup forumowych i aktualizację linków podręcznych na forum). Gdyby coś mi umknęło to proszę o sygnał. No i oczywiście proszę o Waszą aktywność. :)
Obrazek
Poseł na Sejm, Wicekonsul Konsulatu Sclavinii
Minister Edukacji i Nauki Konsulatu Sclavinii, Rektor Akademii Sclavińskiej, Dziekan CM AS

Redaktor naczelny Nietygodnika Sarmackiego, Kustosz Instytutu Zdrowia Powszechnego
Sejm Księstwa Sarmacji
Konsulat Sclavinii

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plac Złoty w Eldoracie