Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zmiana ustroju

Główny ośrodek sclavińskiego życia publicznego

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWsparcie dla nowych mieszkańcówWniosek o gruntPobierz pensję obywatelską
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Zmiana ustroju

Postprzez AG763 8 wrz 2018, o 09:23

Drodzy Sclavińczycy,

wczoraj zostałem obrany sclavińskim konsulem. W moim programie wyborczym zaproponowałem zmianę ustroju, gdyż obecny jest, jak widzę, niezbyt ciekawy, a także trudny i czasochłonny w zarządzaniu. Opracowałem koncepcję "skoku ustrojowego" w zależności od aktywności mieszkańców, ale w związku z małą ilością opinii, trudno jest mi ocenić, czy ten pomysł jest dobry, dlatego też zwracam się do Was z prośbą o wyrażenie swojego zdania na ten temat, aby można było wspólnie i skutecznie rozprawić się z obecnymi niedogodnościami.

(—)Seweryn Siepacz-Rębajło
AG763

Re: Zmiana ustroju

Postprzez Guedes de Lima 3 paź 2018, o 11:18

Mimo iż na stanowisku Konsula nastąpiła roszada, to moim skromnym zdaniem powinniśmy się wspólnie pochylić nad tym by "coś" zmienić w funkcjonowaniu Konsulatu. Nie mogę obiecać aktywności na dawnym poziomie, ale czuję się w obowiązku, by wspomóc moją wirtualną Ojczyznę w tak trudnym czasie. W najbliższy weekend ukaże się kolejny numer Przeglądu Politycznego w którym wspomnę to i owo.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii

Powrót do Plac Złoty