Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Stacja - Eldorat

Dział archiwalny prowincji

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Stacja - Eldorat

Postprzez Sztygar 12 mar 2018, o 22:32

Dobry wieczór, wsiadłem do pociągu - nie wiem gdzie i nie wiem dokąd, ale wylądowałem tutaj w mieście Eldorat w Sclavinii i rozglądam się dookoła, zastanawiam się gdzie znajdę jakiś tani hostel do 100 litów i jak zarobię na śniadanie :D

A tak na poważnie to bardzo mi miło, nic o Sclavinii nie wiem ale chętnie się dowiem. Po prasie na witrynie widze że obchodzi dzisiaj 11 urodziny, wszystkiego najlepszego :P 11 lat to szmat czasu!

Re: Stacja - Eldorat

Postprzez incisive 12 mar 2018, o 22:41

Sztygar napisał(a):Dobry wieczór, wsiadłem do pociągu - nie wiem gdzie i nie wiem dokąd, ale wylądowałem tutaj w mieście Eldorat w Sclavinii i rozglądam się dookoła, zastanawiam się gdzie znajdę jakiś tani hostel do 100 litów i jak zarobię na śniadanie :D

A tak na poważnie to bardzo mi miło, nic o Sclavinii nie wiem ale chętnie się dowiem. Po prasie na witrynie widze że obchodzi dzisiaj 11 urodziny, wszystkiego najlepszego :P 11 lat to szmat czasu!

Witamy w Sclavinii. Hosteli Ci u nas dostatek we wszelakich standardach, więc znaleźć problemu nie będzie. A i z zarobkami problemu nie ma, jeśli choć odrobinę aktywności Waści wykaże. Proponuję rozejrzeć się troszeczkę po mieście i w razie wątpliwości pytać.

Z wyrazami szacunku,
jedyny żebrak Księstwa Sarmacji:
Incisive
Z wyrazami szacunku,
Incisive
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu
Konsulat Sclavinii

Postprzez Sztygar 12 mar 2018, o 23:17

To dobrze wiedzieć, do aktywności wykazuję aktywną chęć tylko jeszcze nie wiem na czym ona może polegać :) Jest coś do zrobienia niezwłocznie?

I miło mi Pana poznać! Chyba raczej powinienem Pana tym banknotem poratować skoro Pan toczy żebraczy żywot :|

Postprzez incisive 13 mar 2018, o 00:03

Sztygar napisał(a):To dobrze wiedzieć, do aktywności wykazuję aktywną chęć tylko jeszcze nie wiem na czym ona może polegać :) Jest coś do zrobienia niezwłocznie?

I miło mi Pana poznać! Chyba raczej powinienem Pana tym banknotem poratować skoro Pan toczy żebraczy żywot :|

Za samo pisanie na forum są już drobne korzyści. Zwłaszcza Sclavińskie. Tu również pojawiają się oferty pracy. Pierwsze dnie i tak Waści większość czasu spędzi na obserwacji. Warto dowiedzieć się, jakie warunki należy spełnić, by dostać bezzwrotną pożyczkę jako nowy mieszkaniec.
A o mnie Waści się nie martwi. Po tylu latach biegania w Księstwie potrafię zadbać o swoje drobne przyjemności.

Z wyrazami szacunku,
Incisive
Z wyrazami szacunku,
Incisive
Królestwo Hasselandu
Konsulat Sclavinii

Postprzez Guedes de Lima 13 mar 2018, o 08:10

Sztygar napisał(a):A tak na poważnie to bardzo mi miło, nic o Sclavinii nie wiem ale chętnie się dowiem. Po prasie na witrynie widze że obchodzi dzisiaj 11 urodziny, wszystkiego najlepszego 11 lat to szmat czasu!

Cześć! Świetny moment na zamieszkanie - w końcu to jedenasta rocznica istnienia Sclavinii. Przede wszystkim Konsulat to kraina czcząca ideę Ostatecznej Krucjaty oraz hołdująca Odolanowi. Ciągnie się za nami szmat historii o której możesz poczytać w wielu publikacjach Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda w Eldoracie, a także przeglądając notki biograficzne w Alei Zasłużonych. Ogólnie uwielbiamy smog i nie cierpimy ekologów (chodź i tacy tutaj są). :mrgreen:
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez incisive 13 mar 2018, o 14:08

Guedes de Lima napisał(a): Ogólnie uwielbiamy smog i nie cierpimy ekologów (chodź i tacy tutaj są). :mrgreen:

Taaa... I liczycie, że się będzie sam produkował. A tymczasem uzdrowisko tu mamy.

Z wyrazami szacunku,
Incisive
Z wyrazami szacunku,
Incisive
Królestwo Hasselandu
Konsulat Sclavinii

Postprzez Piotr III Łukasz 13 mar 2018, o 16:45

Dokładnie!
Niby beton, niby smog, a po mapie jeno ekolodzy łażą.

Witamy serdecznie! Da się tutaj świetnie bawić :)
(—) Piotr III Łukasz

książę Księstwa Sarmacji
Ojciec Założyciel Księstwa Sarmacji
Książę Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Trybunał Koronny
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez incisive 13 mar 2018, o 18:30

OjciecZalozyciel napisał(a):Dokładnie!
Niby beton, niby smog, a po mapie jeno ekolodzy łażą.

Witamy serdecznie! Da się tutaj świetnie bawić :)

Bo oni w tych betonowych bucikach. To ciężko im z miasta wyleźć.

Z wyrazami szacunku,
Incisive
Z wyrazami szacunku,
Incisive
Królestwo Hasselandu
Konsulat Sclavinii

Postprzez Guedes de Lima 13 mar 2018, o 21:42

Jakbyście się tyle smogu nawdychali co my to też by się Wam nie chciało d*py ruszyć! :lol:
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez incisive 13 mar 2018, o 22:41

Guedes de Lima napisał(a):Jakbyście się tyle smogu nawdychali co my to też by się Wam nie chciało d*py ruszyć! :lol:

To Wy smog produkujecie paląc paragrafy czy jak?

Z wyrazami szacunku,
jedyny żebrak Księstwa sarmacji:
Incisive
Z wyrazami szacunku,
Incisive
Królestwo Hasselandu
Konsulat Sclavinii

Następna strona

Powrót do Archiwum Życia Sclavinii