Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Pytania do kandydatów

Dział archiwalny prowincji

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Pytania do kandydatów

Postprzez Roland 11 sty 2018, o 23:03

Jako, że nie jestem fanem zakładania indywidualnych tematów przeznaczonych na cele pytań do kandydatów (bo i po co się rozdrabniać?) to zakładam niniejszy temat i postaram się kandydatów odpytać.

Pytanie 1. Z jakimi problemami aktualnie, zdaniem kandydatów, Konsulat się boryka i jak te problemy kandydaci chcą rozwiązać?
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kościół Diuczej Wiary

Re: Pytania do kandydatów

Postprzez Viktor 12 sty 2018, o 12:08

Roland napisał(a):Pytanie 1. Z jakimi problemami aktualnie, zdaniem kandydatów, Konsulat się boryka i jak te problemy kandydaci chcą rozwiązać?[/justify]

Sądzę że Sclavinia nie boryka się obecnie z problemami których rozwiązanie leżałoby w gestii Konsula. Jest oczywiście parę spraw budzący emocję (jak na przykład Elektoraty czy finansowanie AkademiI) jednak uważam że pochylić nad nimi powinien się ogół społeczeństwa (co się obecnie dzieje) a nie sam Konsul.
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez MarceliDeBO 12 sty 2018, o 12:36

Czy można dołączyć do pytających (ew. przesłać pytania)? :)
Obrazek
Poseł na Sejm, Wicekonsul Konsulatu Sclavinii
Minister Edukacji i Nauki Konsulatu Sclavinii, Rektor Akademii Sclavińskiej, Dziekan CM AS

Redaktor naczelny Nietygodnika Sarmackiego, Kustosz Instytutu Zdrowia Powszechnego
Sejm Księstwa Sarmacji
Konsulat Sclavinii

Postprzez Helwetyk 12 sty 2018, o 15:35

von Vihren napisał(a):Sądzę że Sclavinia nie boryka się obecnie z problemami których rozwiązanie leżałoby w gestii Konsula. Jest oczywiście parę spraw budzący emocję (jak na przykład Elektoraty czy finansowanie AkademiI) jednak uważam że pochylić nad nimi powinien się ogół społeczeństwa (co się obecnie dzieje) a nie sam Konsul.

Ze swojej strony jednak dorzuciłbym: sporządzenie aktualnego wykazu funkcjonariuszy, doprowadzenie do uporządkowania forum (niektóre działy nie mają sclavińskiego szablonu), opracowanie aktualnej oferty skierowanej do nowych i powracających mieszkańców.
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański,
Marszałek Sejmu, b. dyrektor Mennicy Eldorackiej, były funkcjonariusz publiczny
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Baridasu
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Roland 12 sty 2018, o 16:12

Można dowolnie maglować kandydatów. Ja tam tematów nie zawłaszczam dla siebie :)
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kościół Diuczej Wiary

Postprzez OvS 12 sty 2018, o 16:20

Liczyłem na "nie można". :(

Odpowiem po 22, wczoraj nie dałem rady niestety.
Otto wicehrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz

Postprzez зхао 12 sty 2018, o 16:41

Helwetyk napisał(a):Ze swojej strony jednak dorzuciłbym: sporządzenie aktualnego wykazu funkcjonariuszy, doprowadzenie do uporządkowania forum (niektóre działy nie mają sclavińskiego szablonu), opracowanie aktualnej oferty skierowanej do nowych i powracających mieszkańców

Vivat biurofaszyzm!
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Viktor 12 sty 2018, o 16:52

Helwetyk napisał(a):Ze swojej strony jednak dorzuciłbym: sporządzenie aktualnego wykazu funkcjonariuszy, doprowadzenie do uporządkowania forum (niektóre działy nie mają sclavińskiego szablonu), opracowanie aktualnej oferty skierowanej do nowych i powracających mieszkańców

Ale czy to wciąż "problemy" o które było pytanie? Moim zdaniem to po prostu zadania do zrobienia, i nie ukrywam o niektórych z nich nie wiedziałem.
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Yennefer 12 sty 2018, o 16:55

Jak kandydaci zapatrują się na dalszą trwałość przyjaźni Sclavińsko-Baridajskiej? Czy chcieliby kandydaci rozwinąć współpracę, jeśli tak - w jaki sposób?
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez OvS 13 sty 2018, o 00:10

Oto i odpowiedź.
Sensu largo: największym problemem jest niewykorzystywany potencjał. Mamy ciekawy samorząd, wyróżniający się na tle innych, ale nie potrafimy tego sprzedać, a nawet nie próbujemy. Mamy SEG, za który wielu dałoby się pokroić, a obecnie jego rola sprowadza się do tego, że możemy się pochwalić tym, że mamy SEG. Z nowszych rzeczy: mamy okręgi administracyjne, które dają wiele możliwości, ale jakoś jeszcze nikt na nie nie wpadł. I tak dalej.

Jak temu zaradzić? Trzeba zastąpić mieszkańców Sclavinii maszynami.

Sensu stricto: problemów jako-takich nie mamy, raczej listę zadań (i tu się zgadzam z panem z góry). Choć można uznać za problem fakt, że nikt się za tę listę nie bierze. :P

Yennefer napisał(a):Jak kandydaci zapatrują się na dalszą trwałość przyjaźni Sclavińsko-Baridajskiej? Czy chcieliby kandydaci rozwinąć współpracę, jeśli tak - w jaki sposób?

Może nie wszyscy to wiedzą, więc napiszę: płynie we mnie baridajska krew, gdyż moja matka stamtąd pochodzi, więc przyjaźń z tym narodem jest według mnie świetnym pomysłem, zwłaszcza w takiej formie jak teraz, czyli że piszemy sobie "najlepszego" na tablicy, gdy przyjdzie powiadomienie o urodzinach i uśmiechamy się do siebie szeroko, gdy mijamy się na ulicy.
Otto wicehrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz

Następna strona

Powrót do Archiwum Życia Sclavinii