Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Viktor von Vihren - kampania wyborcza

Główny ośrodek sclavińskiego życia publicznego

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWsparcie dla nowych mieszkańcówWniosek o gruntPobierz pensję obywatelską
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Re: Viktor von Vihren - kampania wyborcza

Postprzez Guedes de Lima 9 sty 2018, o 09:17

Świetnie! I tak ja wspominałem wcześniej - czekam z niecierpliwością na szczegółowy program.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Dziekan Wydziału Historii i Nauk Humanistycznych
Właściciel Unicorn Media Corporation
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 16 sty 2018, o 17:27

Pytanie do kandydata: dokończy kandydat budowę autostrady i kolei próżniowej do Grodziska?
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Dziekan Wydziału Historii i Nauk Humanistycznych
Właściciel Unicorn Media Corporation
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Viktor 16 sty 2018, o 20:00

Guedes de Lima napisał(a):Pytanie do kandydata: dokończy kandydat budowę autostrady i kolei próżniowej do Grodziska?

odpowiedziałem pod artykułem. ;)

Z przykrością informuje że na 90 % nie pojawi się drug część mojego programu. Niestety real mnie dopadł. Przepraszam moich potencjalnych wyborów i liczę że mimo to zostanę obdarzony zaufaniem. Wszak kadencja trwa dłużej niż sesja.
Obrazek
Konsulat Sclavinii
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Życie Sclavinii