Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Witam :)

Dział archiwalny prowincji

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Witam :)

Postprzez Daniel Iwanienko 24 maja 2015, o 13:35

Witajcie mieszkańcy Sclavinii !!! :) Jestem nowym mieszkańcem Waszej przepięknej krainy. Zaraz po tym jak zostałem mieszkańcem Sarmacji. W pierwszej kolejności spotkałem się z Waszą krainą. I od razu poczułem, że można tu zamieszkać ale nie ma co postępować pochopnie i wstrzymałem się z zamieszkaniem. Zacząłem zapoznawać sie ze strukturami i zwyczajami tutaj panującymi. Otrzymywałem kilkadziesiąt zaproszeń z Królestwa Teutonii, Królestwa Baridasu, Gellonii i Starosarmacji. I że tam najlepiej się będzie żyło itp. Zdziwiłem się że, Sclavniia nie wysyłała mi zaproszeń i było to miłe że, nikt nie jest tu natrętny i są normalni ludzie z którymi będzie można pokonywać wspólne problemy mimo często innych poglądów. I postanowiłem wspólnie zamieszkać z Wami i nie żałuję tego wyboru. I mam nadzieję że, będzie nam się miło wspólnie mieszkało ;)

P.S
Kto chętny na wyjście na miasto i pokazanie mi ciekawych atrakcji w Eldorat ;)
Nick na IRC: AlDanieloss

Re: Witam :)

Postprzez Malcher Estery Naw 24 maja 2015, o 13:49

Witam Pana serdecznie w Sclavinii, proszę się rozgościć. Zachęcam do zamieszkania, skorzystania ze wsparcia dla nowego mieszkańca i rozpoczęcia swojego mikronacyjnego życia w Eldoracie. W razie ewentualnych pytań służę pomocą (pomimo, że w Sarmacji mieszkam dopiero miesiąc). Na koniec pozostało mi tylko odwzajemnić nadzieję miłego wspólnego mieszkania... i współpracy.
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Helwetyk 24 maja 2015, o 13:51

Daniel Iwanienko napisał(a):Witajcie mieszkańcy Sclavinii !!! :)

Zapraszamy do dyskusji, a wkrótce później do skorzystania z atrakcyjnego pakietu socjalno-powitalnego oraz nabycia gruntu w Eldoracie!
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański, Marszałek Koronny,
były funkcjonariusz publiczny
Konsulat Sclavinii
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Daniel Iwanienko 24 maja 2015, o 15:51

Dziękuję za ciepłe przyjęcie :) i rady dotyczące gruntów w przyszłości skorzystam. Miło wiedzieć, że istnieje takie coś jak pakiet socjalny na pewno pomoże mi to w lepszym starcie nie ukrywam spory zastrzyk pieniężny jest oferowany ;)
Nick na IRC: AlDanieloss

Postprzez Helwetyk 24 maja 2015, o 19:54

Daniel Iwanienko napisał(a):Dziękuję za ciepłe przyjęcie :) i rady dotyczące gruntów w przyszłości skorzystam. Miło wiedzieć, że istnieje takie coś jak pakiet socjalny na pewno pomoże mi to w lepszym starcie nie ukrywam spory zastrzyk pieniężny jest oferowany ;)

Jeszcze jedna wypowiedź i można aplikować!
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański, Marszałek Koronny,
były funkcjonariusz publiczny
Konsulat Sclavinii
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Guedes de Lima 27 maja 2015, o 06:20

Witam serdecznie w Konsulacie Sclavinii! Oby mieszkało się Tobie tutaj aktywnie i w dostatku.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Don 1 wrz 2015, o 09:25

W związku pracami porządkowymi zamykam wątek.
(-) Don Mad
exKonsul Sclavinii, #kolejnywrednyPrefekt

A fructibus eorum cognoscetis eos.

Obrazek

Powrót do Archiwum Życia Sclavinii