Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Witam :)

Dział archiwalny prowincji

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Witam :)

Postprzez Daniel Iwanienko 24 maja 2015, o 13:35

Witajcie mieszkańcy Sclavinii !!! :) Jestem nowym mieszkańcem Waszej przepięknej krainy. Zaraz po tym jak zostałem mieszkańcem Sarmacji. W pierwszej kolejności spotkałem się z Waszą krainą. I od razu poczułem, że można tu zamieszkać ale nie ma co postępować pochopnie i wstrzymałem się z zamieszkaniem. Zacząłem zapoznawać sie ze strukturami i zwyczajami tutaj panującymi. Otrzymywałem kilkadziesiąt zaproszeń z Królestwa Teutonii, Królestwa Baridasu, Gellonii i Starosarmacji. I że tam najlepiej się będzie żyło itp. Zdziwiłem się że, Sclavniia nie wysyłała mi zaproszeń i było to miłe że, nikt nie jest tu natrętny i są normalni ludzie z którymi będzie można pokonywać wspólne problemy mimo często innych poglądów. I postanowiłem wspólnie zamieszkać z Wami i nie żałuję tego wyboru. I mam nadzieję że, będzie nam się miło wspólnie mieszkało ;)

P.S
Kto chętny na wyjście na miasto i pokazanie mi ciekawych atrakcji w Eldorat ;)
Nick na IRC: AlDanieloss

Re: Witam :)

Postprzez Malcher Estery Naw 24 maja 2015, o 13:49

Witam Pana serdecznie w Sclavinii, proszę się rozgościć. Zachęcam do zamieszkania, skorzystania ze wsparcia dla nowego mieszkańca i rozpoczęcia swojego mikronacyjnego życia w Eldoracie. W razie ewentualnych pytań służę pomocą (pomimo, że w Sarmacji mieszkam dopiero miesiąc). Na koniec pozostało mi tylko odwzajemnić nadzieję miłego wspólnego mieszkania... i współpracy.
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Helwetyk 24 maja 2015, o 13:51

Daniel Iwanienko napisał(a):Witajcie mieszkańcy Sclavinii !!! :)

Zapraszamy do dyskusji, a wkrótce później do skorzystania z atrakcyjnego pakietu socjalno-powitalnego oraz nabycia gruntu w Eldoracie!
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański, Marszałek Koronny,
Konsul Sclavinii, były funkcjonariusz publiczny
Konsulat Sclavinii
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Naczelna Izba Architektury
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Daniel Iwanienko 24 maja 2015, o 15:51

Dziękuję za ciepłe przyjęcie :) i rady dotyczące gruntów w przyszłości skorzystam. Miło wiedzieć, że istnieje takie coś jak pakiet socjalny na pewno pomoże mi to w lepszym starcie nie ukrywam spory zastrzyk pieniężny jest oferowany ;)
Nick na IRC: AlDanieloss

Postprzez Helwetyk 24 maja 2015, o 19:54

Daniel Iwanienko napisał(a):Dziękuję za ciepłe przyjęcie :) i rady dotyczące gruntów w przyszłości skorzystam. Miło wiedzieć, że istnieje takie coś jak pakiet socjalny na pewno pomoże mi to w lepszym starcie nie ukrywam spory zastrzyk pieniężny jest oferowany ;)

Jeszcze jedna wypowiedź i można aplikować!
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański, Marszałek Koronny,
Konsul Sclavinii, były funkcjonariusz publiczny
Konsulat Sclavinii
Dwór Jego Książęcej Mości
Kościół Diuczej Wiary
Naczelna Izba Architektury
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 27 maja 2015, o 06:20

Witam serdecznie w Konsulacie Sclavinii! Oby mieszkało się Tobie tutaj aktywnie i w dostatku.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Don 1 wrz 2015, o 09:25

W związku pracami porządkowymi zamykam wątek.
(-) Don Mad
exKonsul Sclavinii, #kolejnywrednyPrefekt

A fructibus eorum cognoscetis eos.

Obrazek

Powrót do Archiwum Życia Sclavinii