Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Polexit czy potrzebny?????

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką

Re: Polexit czy potrzebny?????

Postprzez Roland 10 sie 2017, o 22:45

Nie wiem dlaczego demokratyczny w cudzysłowie napisano. Pan za wadę demokracji uważa stan elit politycznych? Ale załóżmy, że ma pan rację. Co w zamian?
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez AG640 11 sie 2017, o 03:28

ДЯIП napisał(a):Oczywiście że nie. Polska ma się dobrze w UE, tylko od rządów niePrawa i nieSprawiedliwości mamy z Unią na pieńku :P
Widzę, że mamy tutaj więcej ONRowców niż myślałem.

Dla mnie PIS jest lepszy od PO i Nowoczesnej. PIS stara się robić dobrego nie chce wpuścić imigrantów i się stara sprzeciwić lewackiej uni europejskiej, która wyrzekła się boga dla chorej ideologi multikulti ale ty masz swoje zdanie a ja mam swoje.
Friedrich Von Schröder-Schulte
AG640

Postprzez AG640 11 sie 2017, o 03:36

imi napisał(a):
AG640 napisał(a):Czy polexit jets potrzebny dla polski ????
Dla mnie jest to dobre wyjście dla polski bo lepiej teraz opuścić tonący okręt jakim jest Unia Europejska polska tylko na tym skorzysta to już nie ta sama unia co kiedyś
A jaka jest wasa odpowiedź????

Widać, że nie pamiętasz jak się żyło przed 2005.

Wiem doskonale jak żyło ale teraz to przeszłość standard życia podniósł sie. Ale co ja tam wiem :D
Jesteśmy dość dobrze rozwijającym sie państen się nie opłaca bycie w uni przez różne regulacje i to że aby dostać np: 7 000 000 € dotacji musimy wpłacić np 8 000 000. €.
Ale co ja tam wiem :geek:
AG640

Postprzez OvS 11 sie 2017, o 04:31

Spokojnie, z tego się zazwyczaj wyrasta.
Otto hrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz, Minister Miłości, Podbagieta Generalna

Postprzez Yennefer 11 sie 2017, o 07:51

Jeśli PiS jest od któregokolwiek ugrupowania lepsze bądź gorsze to ja jestem święta...
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Tadhg 11 sie 2017, o 08:22

AG640 napisał(a):
ДЯIП napisał(a):Oczywiście że nie. Polska ma się dobrze w UE, tylko od rządów niePrawa i nieSprawiedliwości mamy z Unią na pieńku :P
Widzę, że mamy tutaj więcej ONRowców niż myślałem.

Dla mnie PIS jest lepszy od PO i Nowoczesnej. PIS stara się robić dobrego nie chce wpuścić imigrantów i się stara sprzeciwić lewackiej uni europejskiej, która wyrzekła się boga dla chorej ideologi multikulti ale ty masz swoje zdanie a ja mam swoje.

Per one, wszystkie polskie partie to gówno. Per dwa nie każdy uchodźca to terorysta, ja to słowo traktuje dosłownie i dla mnie oznacza osobę która ucieka od wojny. Per trzy wyrzekła się Boga? Czemu połowa młodych jest teraz tak nacjonalistyczna?
Obrazek
Tadhg
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez KJAF 11 sie 2017, o 10:31

A czemu połowa młodych jest taka nieogarnięta?

Żeby dyskutować na pewne tematy, trzeba niestety wyrosnąć z wieku nastoletniego i uniezależnić się trochę od mamy i taty. A przede wszystkim, doedukować się trochę. Co to w ogóle za żonglowanie pojęciami których się nie rozumie? Eurosceptyk to ONRowiec, nacjonaliści to ci, co wierzą w Boga, za chwile się dowiemy, że Wenezuela jest państwem wolnorynkowym i kapitalistycznym.

Postprzez AG640 11 sie 2017, o 10:54

ДЯIП napisał(a):
AG640 napisał(a):
ДЯIП napisał(a):Per one, wszystkie polskie partie to gówno. Per dwa nie każdy uchodźca to terorysta, ja to słowo traktuje dosłownie i dla mnie oznacza osobę która ucieka od wojny. Per trzy wyrzekła się Boga? Czemu połowa młodych jest teraz tak nacjonalistyczna?

twoje zdanie do partii morze być każdy piszę co chce. Ale islam to przede wszystkim religia wojny znasz coś o takiego jak
,,Dżihad" po drugie wpisz w gooogle imigranci i zobaczysz ile widzisz kobiet ???
Są to głównie imigranci ,,Zarobkowi" którzy albo wojny nie widzieli albo zamiast zostać i walczyć o swój kraj jak polacy od wieków np: podczas II Wojny Światowej nie tylko walczyli podczas kampanii wrześniowej ale także w innych armiach w każdym zakątku europy brali udział w takich bitwach jak bitwa o Anglię dzięki polakom obroniono Wielką Brytanie. Bitwa Monte Cassino to dzięki polakom zdobyto szczyt który szli dzielnie. Bitwa o Francję, kampania norweska,lądowanie w Normandii, operacja Overlord, operacja wiślańsko-odrzańska, bitwa o Berlin i wielu innych.. Walczyli też w powstaniu warszawskim. Ja wojny nie chce nie jestem nacjonalistą bo kocham ojczyznę i chce dla niej jak najlepiej. :!: :!:
AG640

Postprzez Cudzoziemiec 1 11 sie 2017, o 11:01

Yennefer napisał(a):Obietnice wyborcze to jedno - drugim jest program, i to on zobowiązuje rządzących, nie to co pięknie nam zaśpiewają przed wyborami.

Yyyyy, co? Obietnice to dokładnie to co program, albo też program to dokładnie to co obietnice. I nie, do niczego nikogo nie zobowiązują. Ustrój i mandat poselski w PL są tak skonstruowane, że jak już posłem się zostanie to się nie reprezentuje ludzi, którzy Cię na to stanowisko wybrali. Nie jesteś związany żadnymi instrukcjami, itd. Więc proszę, bez takich głodnych kawałków. Potem się dziwić, że 50% nie głosuje, a partia, która zdobyła 18% poparcia uprawnionych ma większość bezwzględną w Sejmie...

Roland napisał(a):Przyznam się, bo w sumie się nie wstydzę - ostatnie wybory to było z mojej strony poparcie Nowoczesnej. Nowoczesnej, która się tak skompromitowała w moich oczach, że po raz pierwszy w życiu uznałem, że zmarnowałem głos i dałem się wydymać. Na chwilę obecną nie mam na kogo głosować i oddam pustą kartę do urny. Smutne to.

Również głosowałem na .Nowoczesną. Wcześniej na Ruch Palikota. W obu przypadkach skończyło się rozczarowaniem, choć w przypadku .N znacznie szybciej niż w przypadku RP. Natomiast... nie jest ważne, że oddasz głos pusty. Ważne, że w ogóle pójdziesz głosować. Przy czym akurat ja zagłosuję tym razem na PO, bo nie mam nic do tej partii patrząc na to co jest i co być na scenie politycznej kraju może. To jedyna partia, która mi dziś gwarantuje choćby szansę na odsunięcie od władzy narodowo socjalistyczny PiS.

AG640 napisał(a):Ale co ja tam wiem :geek:

No właśnie ubolewam, że jednak nic...

ДЯIП napisał(a):Per dwa nie każdy uchodźca to terorysta...

... Bogowie... przede wszystkim nie każdy imigrant to uchodźca. Nie każdy imigrant to terrorysta. Nie każdy terrorysta jest imigrantem/uchodźcą z Bliskiego Wschodu/Północnej Afryki. Ogarnijcie się bo to są cholernie ważne rozróżnienia.

AG640 napisał(a):Ale islam to przede wszystkim religia wojny

Gówno wiesz o Islamie skoro piszesz takie bzdury.

Ale z tego, jak słusznie zauważono, się wyrasta. I warto coś wiedzieć o sprawach, wobec których używa się tak kategorycznych stwierdzeń.

In shā' Allāh.
Ostatnio edytowano 11 sie 2017, o 11:11 przez Cudzoziemiec 1, łącznie edytowano 1 raz
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez AG640 11 sie 2017, o 11:10

Yennefer napisał(a):Jeśli PiS jest od któregokolwiek ugrupowania lepsze bądź gorsze to ja jestem święta...

Trochę lepszy PIS jest np za rządów mamy coś takiego jak Nadwyżka budżetowa prawie 6 mld zł w 2017 nasze wojska stały się lepsze wykupują spułki jak np Bank Pekao i jeszcze jedno program 500 +
AG640

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Realna polityka