Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Polexit czy potrzebny?????

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką

Polexit czy potrzebny?????

Postprzez AG640 9 sie 2017, o 22:18

Czy polexit jets potrzebny dla polski ????
Dla mnie jest to dobre wyjście dla polski bo lepiej teraz opuścić tonący okręt jakim jest Unia Europejska polska tylko na tym skorzysta to już nie ta sama unia co kiedyś
A jaka jest wasa odpowiedź????
Friedrich Von Schröder-Schulte
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
AG640

Re: Polexit czy potrzebny?????

Postprzez Vulpis 9 sie 2017, o 23:35

Całą sytację polaków obrazuje jedno zdanie: jesteśmy między młotem a kowadłem.

Ja natomiast czekam na odpowiedni moment aby wkroczyć na scenę (a me wejście i działalność będzie wielkim spektaklem)
Nigrum Vulpis
Najemnik, pogromca smoków i innych kreatur.

Postprzez ДЯIП 10 sie 2017, o 08:36

Oczywiście że nie. Polska ma się dobrze w UE, tylko od rządów niePrawa i nieSprawiedliwości mamy z Unią na pieńku :P
Widzę, że mamy tutaj więcej ONRowców niż myślałem.
Obrazek
ДЯIП
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Prefektura Sarmacji

Postprzez Konrad Friedman 10 sie 2017, o 10:54

@up

Co?
/—/ Konrad J. v-hr. Arped-Friedman
Kanclerz, Wicemarszałek Sejmu, Przewodniczący Rady Królestwa Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Instytut Edukacji Sarmackiej
Królestwo Baridasu
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Salvadore 10 sie 2017, o 12:47

ДЯIП napisał(a):Oczywiście że nie. Polska ma się dobrze w UE, tylko od rządów niePrawa i nieSprawiedliwości mamy z Unią na pieńku :P

Nie każdy, kto jest przeciwny Unii w obecnym kształcie musi być ONR-owcem. I wcale nie mamy dzięki PiS-owi lepiej w sytuacji unijnego dyktatu - przypominam, iż to właśnie ta partia jest odpowiedzialna za podpisanie zbrodniczego traktatu lizbońskiego za swoich poprzednich rządów.
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez imi 10 sie 2017, o 14:07

AG640 napisał(a):Czy polexit jets potrzebny dla polski ????
Dla mnie jest to dobre wyjście dla polski bo lepiej teraz opuścić tonący okręt jakim jest Unia Europejska polska tylko na tym skorzysta to już nie ta sama unia co kiedyś
A jaka jest wasa odpowiedź????

Widać, że nie pamiętasz jak się żyło przed 2005.
Ivo Karakachanow

Stały bywalec sklepów nocnych i restauracji dworcowych.
Renegat.

Obrazek

Postprzez Roland 10 sie 2017, o 14:21

ДЯIП napisał(a):Oczywiście że nie. Polska ma się dobrze w UE, tylko od rządów niePrawa i nieSprawiedliwości mamy z Unią na pieńku :P

Fakty są takie, że Jarosław K. mógłby pałować demonstrantów na ulicach i UE by miała to w głębokim poważaniu, gdyby nie dobierali się do zagranicznych firm w Polce, przyjmowali migrantów i nie blokowali budowy drugiej nitki gazociągu. Kiedy w końcu zrozumie społeczeństwo, że UE wykazała się słabością wobec Węgier i teraz zrobić musi wszystko by nie powtórzyć tego błędu w przypadku Polski? Za duży rynek zbytu i źródło taniej siły roboczej by odpuścić sobie kontrolę nad Polską.

Czekam na przyśpiewki ludowe jakim to PiSuarem jestem :D Pro forma dodam, że należę do grona osób, które na obecnej scenie politycznej Polski nie mają godnego przedstawiciela.
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Yennefer 10 sie 2017, o 15:16

Moi mili, nie ważne jest to, co teraz, ważna natomiast jest przyszłość, w której to my będziemy żyć, gdy zabraknie (w końcu) tych szaleńców na scenie politycznej RP. Pamiętać jednak musimy, że na każde miejsce po jednym szalencu przypada dziesięciu kolejnych, którzy to będą różnie próbowali kreować rzeczywistość tak by pasowała ona do nich. Nie należy dziś już ufać mediom, za to trzeba czytać co się wybiera, na co się głosuje. Obietnice wyborcze to jedno - drugim jest program, i to on zobowiązuje rządzących, nie to co pięknie nam zaśpiewają przed wyborami.
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Roland 10 sie 2017, o 22:27

Yennefer napisał(a):Moi mili, nie ważne jest to, co teraz, ważna natomiast jest przyszłość, w której to my będziemy żyć, gdy zabraknie (w końcu) tych szaleńców na scenie politycznej RP. Pamiętać jednak musimy, że na każde miejsce po jednym szalencu przypada dziesięciu kolejnych, którzy to będą różnie próbowali kreować rzeczywistość tak by pasowała ona do nich. Nie należy dziś już ufać mediom, za to trzeba czytać co się wybiera, na co się głosuje. Obietnice wyborcze to jedno - drugim jest program, i to on zobowiązuje rządzących, nie to co pięknie nam zaśpiewają przed wyborami.

Rządzących nie zobowiązuje nic. Mogą obiecać cokolwiek. Deklarować jakikolwiek program. Po wyborach mogą się na to wypiąć i tyle. Jedyna forma reakcji to niegłosowanie na taką partię w kolejnych wyborach. Co nie zmienia faktu, że rządzić ktoś musi - zawsze. Nie ma szans na abstrakcyjną czerwoną kartkę dla polityków. Taka sposobność, przy obecnych graczach na polskiej scenie politycznej, to 100% głosów pustych w wyborach. Ludzie więc wybierają mniejsze zło. A patrząc po opozycji parlamentarnej i pozaparlamentarnej, nie ma alternatywy. Serio. Oni wszyscy są po jednych pieniądzach. Różnica między nimi jest za to jedna. PiS jest partią o zapędach autorytarnych, ale ma jasno określoną wizję, którą realizuje. Reszta to miałkie popychadła większych, zagranicznych graczy. Nie bez powodu KE tak ukochała sobie opozycję w postaci PO. I proszę mi tu nie wyskakiwać z tekstami, że opozycję mamy jaką mamy i trzeba wybrać mniejsze zło.

Przyznam się, bo w sumie się nie wstydzę - ostatnie wybory to było z mojej strony poparcie Nowoczesnej. Nowoczesnej, która się tak skompromitowała w moich oczach, że po raz pierwszy w życiu uznałem, że zmarnowałem głos i dałem się wydymać. Na chwilę obecną nie mam na kogo głosować i oddam pustą kartę do urny. Smutne to.
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Vulpis 10 sie 2017, o 22:36

I dlatego uważam że aktualny system "demokratyczny" jest błędnym kołem w którym możemy tylko wybrać mniejsze zło... trzeba czekać na odpowiedni moment i wtedy zacząć działać.
Odpowiedni moment jest coraz bliżej...
Nigrum Vulpis
Najemnik, pogromca smoków i innych kreatur.

Następna strona

Powrót do Realna polityka