Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Ankieta-Wybory w USA

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką

Re: Ankieta-Wybory w USA

Postprzez Michal_Feliks 9 lis 2016, o 10:34

AJ Piastowski napisał(a):W kwietniu, gdzieś pisałem że będziemy mieć ciekawe czasy jeśli Wielka Brytania wystąpi z UE, a Trump zostanie prezydentem USA... Komuś może jeszcze powróżyć?

Tak, ja poprosze cos tym ze za miesiac spotkam odwzajemniona milosc swego zycia i wygram 10 milionow w totka.
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez AJ Piastowski 9 lis 2016, o 10:38

Michal_Feliks napisał(a):Tak, ja poprosze cos tym ze za miesiac spotkam odwzajemniona milosc swego zycia i wygram 10 milionow w totka.

Wywróżam Ci moją magiczną różdżką, że nic takiego się nie stanie :D
ObrazekObrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Konrad Jakub 9 lis 2016, o 13:09

Trump już wczoraj dzwonił do Putina i potwierdził, że zgadza się na aneksję Polski. Oświadczył, że od dziś ma w dupie NATO i Europę, zgodził się na dołączenie Krymu i DRL do Rosji oraz reaktywację ZSRR. Jutro mają się spotkać w sprawie instalacji rakiet balistycznych na Kubie - oczywiście radzieckich rakiet.

Za tydzień mają budować nowy mur berliński.

Powołana zostanie tajna policja ścigająca i mordująca Murzynów, Latynosów, Arabów, a także gejów i lesbijki. Partia Demokratyczna ma zostać zdelegalizowana. Mają wprowadzić prześladowania na tle narodowościowym i religijnym.

Czas zacząć kopać schrony i bunkry, bo do końca tygodnia najpóźniej wybuchnie nowa wojna (tak naprawdę chuj wi z kim, skoro USA i ZSRR od dziś trzymają sztamę, ale coś być przecież musi).

Cała nadzieja w tym, że KOD wyśle pod Biały Dom swoją armię i rozgoni tę hałastrę. Bo przecież zgodnie ze starą prawdą, najtrudniej z konsekwencjami demokracji jest się pogodzić jej obrońcom. Przecież jeżeli ktoś powie, że demokracja to gówno i nie działa, to wtedy jest faszystą, no, ale akurat jak my przegramy, to wtedy jest to akurat prawda. Nagle ludzie są idiotami i nie potrafią dobrze wybierać, nagle trzeba zmienić system wyborczy.

"Wina jest systemu. Systemu, który pozwala aby politycy tacy jak przez Was opisywano byli wybierani przez społeczeństwo składające się z wyborców takich jak przez Was opisywani."

Najlepszy komentarz jaki czytałem. Parafrazując, demokracja powinna być tak skonstruowana, żeby wygrali nasi kandydaci. Nie może istnieć taki system, "aby tacy politycy byli wybierani", a "tacy wyborcy" dopuszczeni do urn, bo to przecież zaprzeczenie demokracji.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Grimknur 9 lis 2016, o 19:29

#BoszJakZyc, #BoszeRatuj Trump wygrał, o jaki straszny nasz los, a prawda jest taka, że po nas spłynie to tak samo jak wtedy gdy wygrał #CzarnyUSA, #DiabelRzadzi. Jesteśmy graczem nieistotnym na wielkim rynku, więc i nie mamy się co przejmować co się dzieje tam za strasznie wielką wodą.

A odnośnie fajnych komentarzy, to gdzieś wyczytałem: "O jej, wielka mi rzecz, najwyżej będzie wojna nuklearna (Trump), co jest zawsze lepsze niż wojna biologiczna (Clinotn)."
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek

Poprzednia strona

Powrót do Realna polityka