Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Polexit czy potrzebny?????

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z realną polityką

Re: Polexit czy potrzebny?????

Postprzez Konrad Friedman 11 sie 2017, o 15:08

Nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obrazek

/—/ Konrad J. bar. Arped-Friedman

Kanclerz
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Instytut Edukacji Sarmackiej
Rada Ministrów
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez OvS 11 sie 2017, o 15:10

Konrad Friedman napisał(a):Nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to pszypex. :P
Ale przynajmniej mądrze wyglądają jego posty.
Otto wicehrabia von Spee-Asketil
Dyrektor Głosu Pustego ds. Szkalowania, Hucpiarz
Konsulat Sclavinii
Prefektura Sarmacji

Postprzez RCA 11 sie 2017, o 15:14

Konrad Friedman napisał(a):Nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak? Rozwiń proszę :)
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn
Konsulat Sclavinii
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel

Postprzez AG640 11 sie 2017, o 17:27

Panie RCA
Gratuluje wytrwałości ale ja jestem uparty mnie pan nie przekona do swojej racji a ja pana też nie przekonam więc zostafmy ten wątek. Ja myśle tak a pan tak i zostafmy to moge przyznać się do popełnienia kilku błędów winikający albo źle napisanego zdania lub niewiedzy za to przepraszam. Zostafmy już te sprawy religi ja mam swoje rozumienie islamu a pan swoje ja to szanuje. Dla mnie islam zostanie religią wojny a dla pana nie. :D
Friedrich Von Schröder-Schulte
AG640

Postprzez RCA 11 sie 2017, o 17:33

Rozumienie Islamu jest tylko jedno.
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn
Konsulat Sclavinii
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel

Postprzez AG640 11 sie 2017, o 18:12

RCA napisał(a):Rozumienie Islamu jest tylko jedno.

Nie rozumniem rozwin myśl
Friedrich Von Schröder-Schulte
AG640

Postprzez Roland 11 sie 2017, o 18:18

Oczywiście, że Islam to religia wojny. Jak każda religia. Szkoda, że nie każdy dorósł i zrozumiał, że religie tworzyli ludzie by:
1) uzasadniać niewytłumaczalne zjawiska,
2) lepiej trzymać poddanych za mordę,
3) łatwiej zyskać aprobatę dla działań niepopularnych, gdy powie się że jakiś tam bóg tak chciał,
itd. itd.
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Trybunał Koronny
Konsulat Sclavinii

Postprzez Konrad Friedman 11 sie 2017, o 20:14

4) w wyniku rozwoju filozoficzno-duchowego.
Obrazek

/—/ Konrad J. bar. Arped-Friedman

Kanclerz
Instytut Edukacji Sarmackiej
Rada Ministrów
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Jarosław Wawrzyniak 24 sie 2017, o 14:38

Ja jestem przeciwny wyjsciu Polski z UE. Ale patrzac na calosc- nie za ta Unia glosowano w referendum ktora obecnie jest gra interesow jednostek a nie wspolnota Panstw. Mowi sie o dyktaturze PiS- a co robi UE? Mowi sie o standardach demokratycznych- suwerennosc jest wpisana w konstytucje a UE lamie ja. Mowi sie o wspolnym rynku, czy Syryjczykach a lamie sie ustalenia w traktacie akcesyjnym za jakim glosowali Polacy. Mam nadzieje ze po kolejnych wynorach do Parlamentu UE Tiwermans, Junker czy Tusk przejda do lamusa a uklad sil skieruje UE na droge rozwoju prawno- gospodarczego co jest sensem UE.
Jarosław Wawrzyniak

Postprzez CL de Medici y Zep 27 sie 2017, o 15:43

RCA napisał(a):
AG640 napisał(a):Znam kulturę i religie islamu

Nie, nie zna Pan.

Szanowny Pan też się ewidentnie nie zna. Ani na Biblii, ani Koranie.

AG640 napisał(a):W jakiej religi napisane jest że za zabicie niewiernego trafisz do nieba ?????

Poza frazesem, umie Pan kontekst podać? Albo którąś surę która tak mówi? Albo cokolwiek z Koranu, co sugeruje właśnie taki obrót spraw?

Ja Panu podam też parę cytatów.
"Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach (Jezus Chrystus) – (ŁK 19,27)"

"Kto by pobił kijem swego niewolnika lub niewolnicę, tak iżby zmarli pod jego ręką, winien być surowo ukarany. A jeśliby pozostali przy życiu jeden czy dwa dni, to nie będzie podlegał karze, gdyż są jego własnością – Księga Wyjścia 21, 20-21."

"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli – Księga Kapłańska (20,13)."

"Lecz jeśli oskarżenie to okaże się prawdziwym, bo nie znalazły się dowody dziewictwa młodej kobiety, wyprowadzą młodą kobietę do drzwi domu ojca i kamienować ją będą mężowie tego miasta, aż umrze, bo dopuściła się bezeceństwa w Izraelu, uprawiając rozpustę w domu ojca. Usuniesz zło spośród siebie. (Księga Powtórzonego Prawa 22:20-21)"

Wystarczy by zrozumieć?[/quote]

Takiego szastania Pismem Świętym nie widziałem jeszcze i gratuluję... niewiedzy, albo głupoty.

Łk 19, 27 - wyrwane z kontekstu. To nie słowa Jezusa pro factum, a słowa szlachetnie urodzonego wobec nieobrotnego sługi. Sytuacja odnosi się do Archelaosa i słowa z tego wersetu są słowami Archelaosa a nie samego Jezusa. Pudło i brak podstawowej wiedzy biblijnej. Robienie medialnej papki z słów Jezusa.

Wj 20, 20-21 - prawo klasyczne ludom wschodu. U Babilonczykow prawo było bardziej restrykcyjne. Jest to znamienne z zasadą oko za oko... Tylko życie niewolnika cenniejsze było nad zdrowie. Dlatego kara.

Kpl 20, 13 - homoseksualizm w Biblii to obrzydliwość i obraża wobec Pana i Jego stworzenia oraz wobec słów z księgi Rodzaju - stworzył ich mężczyzna i kobieta. Grzech sodomski zawsze ściąga gniew Pana i wykluczam ze społeczności Izraela, karzac także śmiercią.

Pwt 22, 20-21 - karanie rozpusty i zdrady w czasach Izraela. Hm... Czy w niektórych kulturach dzisiaj nadal nie karze się śmiercią za zdradę?

Nie wiem gdzie tu karanie niewiernych, tylko widać karanie grzesznych... Nadto szastanie słowami bez kontekstu, byle ukazać głupotę. Zanim zaczniesz strzelać cytatami RCA to poczytaj biblijne komentarze. Nie mówię że katolickie. Protestanci też robią dobre.

Żeby nie bylo: nie popieram ani PiS, ani ONR. Jestem katolikiem. To mi wystarcza. I proszę Cię RCA... Poczytaj i Koranu i Biblii, zanim się odezwiesz.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość,
Karol II Wawrzyniec kardynał z Medyceuszów i Zepów

Obrazek
Królestwo Teutonii

Poprzednia strona

Powrót do Realna polityka