Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Pozdrowienia ze strony Cesarski Rzeczypospolitej Shireroth.

Oficjalna siedziba ambasadorów innych państw w Księstwie

Pozdrowienia ze strony Cesarski Rzeczypospolitej Shireroth.

Postprzez Conglacio 22 maja 2012, o 00:02

Pozdrowienia dla Księstwa Sarmacji ze strony Cesarski Rzeczypospolitej Shireroth.

Nazywam się Conglacio, Dutch z Kildare, hrabia z Schlangen hrabstwie Erior i jestem Minister na Zewnątrz. Mam prośbę o sporządzenie traktatu między naszymi krajami w celu promowania przyjaźni i wzajemnego zrozumienia.

Sugestie zostały dokonane, że forum jest w obydwu naszym forum za korzystanie z delegacji i gości. To był długi polityka stojąca w Shireroth nie mieć ambasad. Dlatego odpowiednie miejsce trzeba będzie znaleźć. Mamy kontemplacji ponownego otwarcia Uniwersytet. To może być odpowiednim miejscem do tego. Oczywiście, to jest otwarty dla dyskusji kiedy traktat zostanie podpisany!

W międzyczasie wysłałem projekt do swojego przedstawiciela, Baronową Katarzyna Iwanowicz-Chojnacka.

- - - -

Greetings to the Principality of Sarmatia from the Imperial Republic of Shireroth.

My name is Conglacio, Dutch of Kildare, Count of the Schlangen County of Erior and I'm the Minister of the Exterior. I have been asked to draft a treaty between our countries to promote friendship and mutual understanding.

I has been suggested that a sub-forum be made in both our boards for the use of delegations and visitors. It has been a long standing policy in Shireroth to not have embassy forums and so a suitable place will need to be found. We are contemplating re-opening our University. That may be a suitable place for it. Of course, this is open for discussion once the treaty is signed!

In the meantime, I sent the draft to your representative, Baroness Katarzyna Ivanovich-Chojnacka.
Hrabia Conglacio II Swefhert, Dutch z Kildare, Hrabia z Schlangen Hrabstwie Erior i jestem Minister na Zewnątrz z Cesarski Rzeczypospolitej Shireroth.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Pozdrowienia ze strony Cesarski Rzeczypospolitej Shireroth.

Postprzez Irmi 22 maja 2012, o 11:45

Drogi Conglacio,

Dziękuje za sporządzenia traktatu o przyjaźni. Dostałam projekt i będę go dalej przesyłać. Cieszy mnie to, że postanowiłeś przyjechać do nas do Sarmacji. Jestem niezwykle rada. Co do Ambasady może warto w porozumieniu z Kaiserem zastanowić się czy nie otworzyć w Shireroth takiej Ambasady? Zastanówcie się na tym, a ja prześlę Wam datę kiedy ewentualnie podpiszemy traktat jak tylko porozmawiam z Księciem.

Dear Conglacio,
I am so gla that you log in our forum. Thank you for sending me a draft of treaty of friendship and mutual understanding between Sarmacja and Shireroth Repubic. I got it and i wil send it further. According to creating Embassy you should talk to Kaiser II, that in Shireroth should be created an Embassy in order stay in touch with us and we with you. Think about it
And I when I will talk to Prince i will send you a date when we are going to sign this treaty.

Meanwhile enjoy your stay.
Greetings
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii

Powrót do Pałac Dyplomatów