Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

List uwierzytelniający i ponowne powitanie

Oficjalna siedziba ambasadorów innych państw w Księstwie

List uwierzytelniający i ponowne powitanie

Postprzez M. Kawowy 24 kwi 2012, o 16:38

Wasza Książęca Mość! Szanowni Sarmaci!
Kłaniam się nisko i na ręce WKM składam list wystosowany przez JE prezydenta Eskwilinii Adama de Sigmunda oraz dona Cheewazza Khadila, eskwilińskiego Ministra Spraw Zagranicznych.

list uwierzytelniający.pdf
(322.12 KiB) Pobrane 113 razy

W Sarmacji nie jestem zupełnie obcy, w zeszłym roku był WKM łaskaw obdarzyć mnie wsiami lennymi i obywatelstwem (acz nie wiem, czy to ostatnie wciąż jest w mocy). Zdarzenia na eskwilińskiej Wyspie i - niestety - w realu. Zmusiły mnie do zaniechania aktywności w Księstwie, choć obiecałem, ze zmartwychwstanę. I oto jestem :)
Tytułem wstępu, dla tych z którymi nie miałem dotychczas przyjemności, dodam, że jestem największym eskwilińskim sarmatofilem, byłym premierem RE, a obecnie gubernatorem Osterii oraz - oczywiście - ambasadorem w Sarmacji i Wielkiej Polondii (mam nadzieję, że nie będzie to przeszkadzało PT Sarmatom).
B. chciałbym się przyczynić do zwiększenia wiedzy o Eskwilinii w Saramacji i zadzierzgnięcia się przyjaźni pomiędzy moją ojczyzną, a mikronacją, którą od dawna podziwiam - i nie ma w tym wazeliny :)
Ponownie zatem: ave!
markiz Młynek Kawowy

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
M. Kawowy

Re: List uwierzytelniający i ponowne powitanie

Postprzez IUdR 24 kwi 2012, o 17:02

Fantastycznie, ze Pan wraca! Z tego co mówi system - pańskie obywatelstwo jest w mocy. To kiedy pijemy "Pod Mostem"? :P
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Piotr_II_Grzegorz 24 kwi 2012, o 20:38

Zapraszam na audiencję w pałacu (dane w stopce)
Piotr II Grzegorz
książę senior
http://zlotawolnosc.pl

Postprzez Staropodlaski 24 kwi 2012, o 20:47

Wasza Ekscelencjo!

Dziękuję za znalezienie czasu na prywatną rozmowę. Liczę, że po audiencji u Jego Książęcej Mości będziemy mogli przejść do konkretów. Jest mi niezmiernie miło, że zechce Pan reprezentować swój Naród w Księstwie Sarmacji. Mam nadzieję, że urozmaici to nasze wirtualne życie;)

Pozdrawiam!
(-)Michał August hrabia Staropodlaski
Diagnoza ->Zaawansowana realioza

Powrót do Pałac Dyplomatów