Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nota gratulacyjna

Ambasada Republiki Bialeńskiej

Moderator: Ambasada Bialenii

Nota gratulacyjna

Postprzez Tadeusz Krasnodębski 10 sty 2018, o 14:22

Obrazek

Wasza Wysokość Książę-elekcie
hrabio Robercie von Thornie!

Ja natomiast uważam, że władcy nie powinno różnić od poddanych beztroskie życie, lecz właśnie troska o nich i zamiłowanie do ponoszenia trudów.

Cyrus II Wielki

Wybór Hrabiego do pełnienia zaszczytnej funkcji Księcia Sarmacji spotkał się z moją nieskrywaną radością. Niesłychanie cieszy mnie bowiem, jako głowę państwa bialeńskiego i Bialeńczyka w ogóle, fakt objęcia tronu przez osobę tak bardzo zainteresowaną bliską współpracą między naszymi ojczyznami. Reprezentując Republikę Bialeńską, pragnę złożyć najszczersze i najserdeczniejsze gratulacje w związku z wygraną elekcją.

Jest Hrabia politykiem z dużym doświadczeniem. Ma zatem Hrabia doskonałe pojęcie o tym, jak wymagające i pełne odpowiedzialności są najwyższe urzędy państwowe. Proszę w takim razie przyjąć od Narodu Bialeńskiego, Gabinetu Prezydenta Republiki Bialeńskiej oraz od mojej skromnej osoby życzenia samych sukcesów w sprawowaniu władzy książęcej; aby wszelkie problemy, jakie na pewno pojawią się podczas panowania, rozwiązywane były szybko i efektywnie, a także, aby Narodowi Sarmackiemu pod panowaniem nowego Księcia żyło się jak najlepiej.

Chciałbym także w tym miejscu życzyć nam oraz każdemu mojemu następcy na kadencyjnym urzędzie Prezydenta Republiki umiejętności współpracy, której owocem będzie zacieśnianie relacji sarmacko-bialeńskich.

Z przyjacielskimi pozdrowieniami,
(-) Tadeusz Krasnodębski
Prezydent Republiki Bialeńskiej
/-/ dr net. Tadeusz Krasnodębski

Re: Nota gratulacyjna

Postprzez RCA 14 sty 2018, o 10:59

Wasza Ekscelencjo Panie Prezydencie,

z całego serca dziękujemy Wam za list i miłe słowa w nim zawarte. Przyjaźń naszych Narodów to fakt, który znajduje odzwierciedlenie w działaniach podejmowanych między nami od wielu miesięcy. Ufamy, że przyjaźń owa w nowych warunkach wybuchnie silnym płomieniem, a wszelkie nierozstrzygnięte jeszcze sprawy szybką znajdą swój pozytywny finał.

Prosimy przekazać całemu Gabinetowi oraz Narodowi bialeńskiemu najserdeczniejsze podziękowania i życzenia od Nas. Jest dla Nas wielką przyjemnością podejmować współpracę z Waszą Ekscelencją i politykami Republiki. Jesteście rzadkim przykładem wspaniałego zaangażowania, które w krótkim czasie pozwoliło stać się Wam jednym z najważniejszych i największych krajów naszego uniwersum. Niech Bialenia kwitnie, a my z kwitnienia tego zbierajmy owoce. Jesteśmy szczęśliwi mogąc nazywać Waszą Ekscelencję Przyjacielem.

Robert Fryderyk
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Powrót do Ambasada Republiki Bialeńskiej