Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nota gratulacyjna

Ambasada Republiki Bialeńskiej

Moderator: Ambasada Bialenii

Nota gratulacyjna

Postprzez Teddy Upperwood 10 sty 2018, o 14:22

Obrazek

Wasza Wysokość Książę-elekcie
hrabio Robercie von Thornie!

Ja natomiast uważam, że władcy nie powinno różnić od poddanych beztroskie życie, lecz właśnie troska o nich i zamiłowanie do ponoszenia trudów.

Cyrus II Wielki

Wybór Hrabiego do pełnienia zaszczytnej funkcji Księcia Sarmacji spotkał się z moją nieskrywaną radością. Niesłychanie cieszy mnie bowiem, jako głowę państwa bialeńskiego i Bialeńczyka w ogóle, fakt objęcia tronu przez osobę tak bardzo zainteresowaną bliską współpracą między naszymi ojczyznami. Reprezentując Republikę Bialeńską, pragnę złożyć najszczersze i najserdeczniejsze gratulacje w związku z wygraną elekcją.

Jest Hrabia politykiem z dużym doświadczeniem. Ma zatem Hrabia doskonałe pojęcie o tym, jak wymagające i pełne odpowiedzialności są najwyższe urzędy państwowe. Proszę w takim razie przyjąć od Narodu Bialeńskiego, Gabinetu Prezydenta Republiki Bialeńskiej oraz od mojej skromnej osoby życzenia samych sukcesów w sprawowaniu władzy książęcej; aby wszelkie problemy, jakie na pewno pojawią się podczas panowania, rozwiązywane były szybko i efektywnie, a także, aby Narodowi Sarmackiemu pod panowaniem nowego Księcia żyło się jak najlepiej.

Chciałbym także w tym miejscu życzyć nam oraz każdemu mojemu następcy na kadencyjnym urzędzie Prezydenta Republiki umiejętności współpracy, której owocem będzie zacieśnianie relacji sarmacko-bialeńskich.

Z przyjacielskimi pozdrowieniami,
(-) Tadeusz Krasnodębski
Prezydent Republiki Bialeńskiej

Re: Nota gratulacyjna

Postprzez RCA 14 sty 2018, o 10:59

Wasza Ekscelencjo Panie Prezydencie,

z całego serca dziękujemy Wam za list i miłe słowa w nim zawarte. Przyjaźń naszych Narodów to fakt, który znajduje odzwierciedlenie w działaniach podejmowanych między nami od wielu miesięcy. Ufamy, że przyjaźń owa w nowych warunkach wybuchnie silnym płomieniem, a wszelkie nierozstrzygnięte jeszcze sprawy szybką znajdą swój pozytywny finał.

Prosimy przekazać całemu Gabinetowi oraz Narodowi bialeńskiemu najserdeczniejsze podziękowania i życzenia od Nas. Jest dla Nas wielką przyjemnością podejmować współpracę z Waszą Ekscelencją i politykami Republiki. Jesteście rzadkim przykładem wspaniałego zaangażowania, które w krótkim czasie pozwoliło stać się Wam jednym z najważniejszych i największych krajów naszego uniwersum. Niech Bialenia kwitnie, a my z kwitnienia tego zbierajmy owoce. Jesteśmy szczęśliwi mogąc nazywać Waszą Ekscelencję Przyjacielem.

Robert Fryderyk
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Baridasu, Król Sclavinii, suweren Teutonii, etc. etc.
Książę Sarmacji
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Korona Księstwa Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Ambasada Republiki Bialeńskiej