Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nota do JKW Tomasza Ivo Hugona

Ambasada Republiki Bialeńskiej

Moderator: Ambasada Bialenii

Nota do JKW Tomasza Ivo Hugona

Postprzez Teddy Upperwood 10 gru 2017, o 20:47

Obrazek

Wasza Książęca Wysokość
Tomaszu Ivo Hugonie!

Wiadomość o abdykacji książęcej spotkała się w Republice Bialeńskiej z ogromnym zdziwieniem. Ja sam, jak i wielu mieszkańców Bialenii z nieskrywanym zdumieniem przyjęło informację, jaka została nam przekazana przez Jego Ekscelencję Ambasadora p. Roberta von Thorna.

Proszę przyjąć życzenia powodzenia na nowej drodze, jaką Wasza Wysokość wytoczył sobie w związku z ustąpieniem z urzędu. Pragnę także złożyć podziękowania za niezwykle dobre relacje, jakie, odkąd objąłem funkcję Prezydenta Republiki Bialeńskiej, Księstwo utrzymywało z moją Ojczyzną. Mam głęboką nadzieję, że Sarmacja, jak i cały mikroświat, nie straci takiego mikronauty.

Ponad 4 lata kierowania statkiem, jakim jest Księstwo Sarmacji, sprawiły, że każdy w Republice przyzwyczaił się już do odpowiedzialnego kapitana za sterem. Obecność Waszej Książęcej Mości na tronie stała się czymś tak naturalnym, jak naturalna jest obecność monarchii w Sarmacji. Stąd też zmiana w Pałacu Książęcym niesie ze sobą bardzo wiele pytań. W imieniu Narodu Bialeńskiego chciałbym zatem złożyć całemu Narodowi Sarmackiemu wyboru jak najlepszego monarchy, który na książęcym statku będzie Kolumbem, a nie uczyni z niego v-Titanica.

Z przyjacielskimi pozdrowieniami,
(-) Tadeusz Krasnodębski
Prezydent Republiki Bialeńskiej

Re: Nota do JKW Tomasza Ivo Hugona

Postprzez Hugo 12 gru 2017, o 11:43

Wasza Ekscelencjo
Panie Prezydencie
Tadeuszu Krasnodębski

Pięknie dziękuję za te miłe słowa. Obiecuję, że nie zniknę z mikroświata.

Ja również dziękuję za te dobre relacje, których obaj byliśmy sprawcami. Cieszę się, że udało mi się dołożyć cegiełkę do poprawienia i ugruntowania dobrych relacji między Republiką Bialeńską a Księstwem Sarmacji. Chciałbym w tym miejscu symbolicznie za pośrednictwem Pana Prezydenta podziękować za te relacje także Znamienitym Poprzednikom Pana Prezydenta.

Głęboko wierzę, że nasz nowy Monarcha będzie podążał tą drogą i nawet doprowadzi do mocniejszego zacieśnienia między naszymi Narodami i Państwami.

Proszę przyjąć ode mnie na swoje ręce pozdrowienia i wyrazy sympatii dla Narodu Bialeńskiego.

Z wyrazami szacunku i przyjacielskimi pozdrowieniami
Obrazek
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior
Królestwo Teutonii
Korona Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Ambasada Republiki Bialeńskiej