Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zaproszenie na 12 rocznicę Królestwa Natanii

Oficjalna siedziba ambasadorów innych państw w Księstwie

Re: Zaproszenie na 12 rocznicę Królestwa Natanii

Postprzez Vincent Lucchese 16 maja 2015, o 15:05

Trochę odkopuje, ale moim zdaniem 12 lat Natanii zasługuje na lepszą wizytówkę niż ten strono-podobny twór.
kpr. Vincent Lucchese

Obrazek

Postprzez Karolina Aleksandra 16 maja 2015, o 16:37

Vincent Lucchese napisał(a):Trochę odkopuje, ale moim zdaniem 12 lat Natanii zasługuje na lepszą wizytówkę niż ten strono-podobny twór.

Myślę, że lepiej, że są ludzie, którzy chcą tworzyć Natanię niżby miała być cisza kompletna w temacie. Ergo - lepiej coś, niż w ogóle nic.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Karolina Aleksandra
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Vincent Lucchese 16 maja 2015, o 21:30

Tego się obawiałem, zmienił się kurs. :)
Ciekawe czy odnajdę się w dzisiejszych mikronacjach, te kiedyś bardzo broniły się przed stawianiem na ilość, a nie na jakość. Kiedyś człowiek nazywający siebie "Sukces Dupostrzał Zwell", nie miałby racji bytu. Dzisiaj podpisuje rządowe strony. Wszyscy zwracali się do siebie z należnym szacunkiem, mocno wcielając się w swoją wirtualną tożsamość. Rozmyło się to, szkoda.

Nie chodzi przecież o to, żeby taką osobę skreślać - warto zasugerować jej, że taki nick należałoby zmienić.

Jestem nowy - była przerwa. Może muszę poczuć o co tutaj teraz chodzi. :)
Już chyba nikt nie przygotowuje się tygodniami do napisania wniosku o nadanie obywatelstwa, składając próbne zdania i konsultując ich jakość ze znajomymi.
kpr. Vincent Lucchese

Obrazek

Postprzez Albert 16 maja 2015, o 21:36

Te dane osobowe wywodzą się akurat z kultury wandejskiej, więc nie szukałbym tutaj akurat wielkiej demoralizacji polskich mikronacji.
(–) Albert markiz Felimi-Liderski
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez Vincent Lucchese 16 maja 2015, o 21:44

E tam. Nie będę się odzywał i dyskutował na ten temat - to wszak wątek w "Pałacu Dyplomatów". Mam swoje zdanie i jak przez kilka lat tutaj zaglądam i widziałem na forum Sarmacji te wandejskie nicki, to zastanawiałem się czy mikronacje nie stały się przypadkiem elementem terapii dla chorych umysłowo.
kpr. Vincent Lucchese

Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Pałac Dyplomatów