Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Praca społeczna

W tym dziale rozmawiamy na wszystkie tematy związane z gospodarką

Re: Praca społeczna

Postprzez Ricardo 25 wrz 2017, o 21:22

Remigiusz L. napisał(a):
Coś tutaj czasem nie działa, bo np. przy ostatniej wypłacie mój pasek pracy społecznej był gdzieś zapełniony w połowie, a dostałem maksymalną wypłatę.

Ja bym się do takich rzeczy nie przyznawał, bo jeszcze prefektura przyjdzie i zabierze :P

Jak mają przy okazji naprawić, to niech zabierają.
(—) Wicehrabia Ricardo Conejo Cuadrado
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu

Postprzez Hugo 20 paź 2017, o 20:04

Remigiusz L. napisał(a):
Coś tutaj czasem nie działa, bo np. przy ostatniej wypłacie mój pasek pracy społecznej był gdzieś zapełniony w połowie, a dostałem maksymalną wypłatę.

Ja bym się do takich rzeczy nie przyznawał, bo jeszcze prefektura przyjdzie i zabierze :P

To chyba nie jest kwestia przyznawania się i prefektury ;) Zdaje się, że już (chyba) Pan Kanclerz o tym pisał, że coś jest nie tak w algorytmie wypłat i różnice między wykonaną pracą społeczną nie przekładają się na różnice w libertach za tę pracę.
Tomasz Ivo Hugo
książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża

gg 3081508
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez christosza 20 paź 2017, o 22:29

Wszystko działa zgodnie z założeniami zawartymi w ustawie.

Wystarczy, by Rada Ministrów odpowiednio manipulowała kwotą zasilającą Fundusz Pracy lub maksymalną kwotą, którą może otrzymać jedna osoba i już różnice będą wyraźniejsze.

Co do objaśnienia idei (słusznej lub też nie) i mechaniki, która kryje się za tym rozwiązaniem, odsyłam do uzasadnienia projektu, który wprowadził tę zmianę i odpowiedzi na pytanie jednego z posłów.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Wielki Noachita Stowarzyszenia Błękitnej Łuny
Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Korona Księstwa Sarmacji

Poprzednia strona

Powrót do Gospodarka