Strona 1 z 1

Co dalej z AZUL-em?

PostNapisane: 29 lip 2019, o 14:24
przez Führanka
Obywatele,

Ponawiając pytanie zadane w tytule wątku, co dalej z AZUL-em? Wegetacja, żeby nie powiedzieć stan agonalny, ciągnie się już od dłuższego czasu. Sam mógłbym pociągnąć działalność uniwersytetu, kwestia tego czy jest sens dla jednej osoby(czyli mnie) ożywiać martwą instytucję. Być może się mylę i chętnych do studiowania i prowadzenia uczelni jest więcej? Ogółem zastanawiam się czy nie lepszym pomysłem byłoby wcielenie AZUL-u pod szyld innej uczelni jako wydział czy coś w podobnym brzmieniu. A jak wy to widzicie?

Re: Co dalej z AZUL-em?

PostNapisane: 29 lip 2019, o 15:44
przez Natalia Wittelsbach
Podbijam pytanie. Rozważyłabym jakiś wykład.

Re: Co dalej z AZUL-em?

PostNapisane: 29 lip 2019, o 16:39
przez Santi Vilarte
A dla jednego studenta dałoby radę utrzymać uczelnię przy życiu? Chętnie podjąłbym jakieś studia filologiczne.

Re: Co dalej z AZUL-em?

PostNapisane: 29 lip 2019, o 17:19
przez Führanka
Natalia Wittelsbach napisał(a):Podbijam pytanie. Rozważyłabym jakiś wykład.


Chętnie pomogę przy organizacji wykładu jeśli jest chęć.

Santi Vilarte napisał(a):A dla jednego studenta dałoby radę utrzymać uczelnię przy życiu? Chętnie podjąłbym jakieś studia filologiczne.


Oczywiście, że tak. Kwestia tego, że język teutoński jest ładnie opracowany, natomiast baridajski jest ciągle w procesie opracowywania. Co prawda spora w tym moja wina, bo od paru miesięcy robię spory projekt językowy w którym jest również baridajski i jeszcze trochę czasu upłynie zanim ujrzy on światło dzienne.

Re: Co dalej z AZUL-em?

PostNapisane: 29 lip 2019, o 17:47
przez Joanna Izabela
Zachowajcie AZUL, to ładna część historii, nawet jak nie teraz to zawsze może poźniej ktoś będzie chciał to bardziej kontynuować.

Re: Co dalej z AZUL-em?

PostNapisane: 29 lip 2019, o 23:32
przez Laurencjusz
Joanna Izabela napisał(a):Zachowajcie AZUL, to ładna część historii, nawet jak nie teraz to zawsze może poźniej ktoś będzie chciał to bardziej kontynuować.

Podpisuję się obiema rękami, bo historia to podstawa istnienia każdego kraju.

(-) Laurencjusz MaHi at Atera

Re: Co dalej z AZUL-em?

PostNapisane: 23 sie 2019, o 09:11
przez Führanka
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/11765/6

Jak widać, coś się ruszyło. Mam nadzieję, że będą pojawiać się cyklicznie nowe artykuły. W najbliższych dniach skontaktuję się, ze stroną teutońską odnośnie reorganizacji uczelni. O zmianach i postępach postaram się informować na bieżąco.

Re: Co dalej z AZUL-em?

PostNapisane: 3 wrz 2019, o 15:28
przez Führanka
A co byście powiedzieli na kierunek praktyczny, mianowicie mam na myśli kierunek, który pozwoli nabyć umiejętności aby stworzyć swój własny mikronacyjny język. Program studiów obejmowałby gramatykę, alfabet fonetyczny, gramatykę historyczną itp. itd.