Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dzienniki Baridajskie

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Re: Dzienniki Baridajskie

Postprzez Sorcha 1 mar 2019, o 21:16

1 marca 2019

Ufff... ledwo dochodzę do siebie po odwiedzinach Juliana, nie żeby był męczący, wręcz przeciwnie bardzo miło się rozmawiało i spędziłam cały wieczór i noc w miłym towarzystwie. Rozmowom nie było końca, później graliśmy w kości do samego rana, dawno tak dobrze się nie bawiłam, a szampan nie był jedynym napojem tego wieczoru, zatem następnego dnia ból głowy murowany.
Odpoczywałam w błogim nastroju, ledwo patrząc na oczy, a tu Januszek wpada jak w ukropie z krzykiem
- Daj choć kroplę atramentu!
Przyznam, że dalej nie pamiętam co się działo, tylko dziwnym trafem następnego dnia maje kwiaty w doniczkach, które zawsze stoją na parapecie, zastawa stołowa i jakieś wazony leżały w wielu częściach pod drzwiami do sypialni.
Zastanawiałam się czy może ktoś się nie włamał, jednak po mocnej kawie dostałam przebłysku i szczątkowa pamięć zanotowała fruwające doniczki w kierunku Januszka, który szybciej zniknął niż się pojawił.
Morał z tego taki, jak masz słabą głowę nie hoduj kwiatków
:)
Obrazek
Wiedźmia Hrabina, hrabstwo Ravenspell
Sarmacka zielarka
Arcywiedźma Kowenu
Primera Bruja

Postprzez Januszek vH-P 1 mar 2019, o 22:06

1 marca 2019

Czas leci całkiem szybko...1 dzień marca nie przyniósł nic ciekawego. Może jutro coś dzienniczku ci opowiem? :)
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant, Baron, magister med. net.
Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Januszek vH-P 2 mar 2019, o 20:59

2 marca 2019

Dzienniczku! Obiecałem to piszę.

Dzień dzisiejszy był niezwykle nieszczególny, ale jednak coś się działo.
Pochodziłem po ulicach Almery. Warto było się przejść. Zaobserwowałem już ciekawą działkę. :)

Również zacząłem prowadzić działania związane z moimi planami na najbliższe tygodnie. Ciekawe ile wyjdzie.

Do jutra...

Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji

Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Laurencjusz 3 mar 2019, o 19:34

3 marca 2019

Tydzień pełen napięć właśnie dobiega końca, a na dodatek z padającym deszczem. Ulice już dawno opustoszały, a większość karjan siedzi przy baridajskim rumie, cytrynówce lub podobnie działającym środku "z prądem". Spóźniłem się na lot z Dowództwa KSZ i nie zdążyłem na pyszne pączki w Ravenspell. Mam nadzieję, że od poniedziałku będzie częściej z górki niż pod górę :)

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez Januszek vH-P 3 mar 2019, o 20:38

3 marca 2019

Dziś 03.03. tzw. urodziny miesiąca. :)

Mnie nawiedził i trzyma właśnie urodzinowy nastrój. Mam nadzieję, że na długo...

Nowy tydzień za parę chwil, nowe prace, obowiązki do wykonania. Wsszystko na mnie czeka. Ja jednak jeszcze się zrelaksuje...pączki po tłustym czwartku jeszcze trzymają.
Dziwne, ale cóż. Przynajmiej były dobre. Będę częściej zaglądał do naszej wiedżmy. :)

Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Januszek vH-P 4 mar 2019, o 21:19

4 marca 2019

Dzień powoli minął dla mnie...powoli zbieram się z Angemontu i wracam do Almery. Właśnie przejąłem klub FC Almera. Na pewno będzie dążyć do sławy i chwały...
Powoli się więc zbieram. Razuryjski Miesiąc Węża... Może trzeba coś w baridasie zrobić? Czemu nie? Znajde pomysł i ide z inicjatywą do Króla, rządu i Baridajczyków. Ale na razie organizacja. :-)

Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Andronik 3 kwi 2019, o 22:01

3 kwietnia

Dzień pełen pracy!

Minęło sporo czasu odkąd ktokolwiek dokonał wpisu do Dzienników Baridajskich. A szkoda. Ja czynię to wracając ze spotkania najbliższych przyjaciół i współpracowników wspomagających mnie w organizacji "Skrzydeł Fal". Bez tych wspaniałych ludzi - ale też bez dzielnych zawodników i zapamiętałych fanów - nie byłoby w tym ani zabawy, ani satysfakcji organizacyjnej. A śmiem powiedzieć że bawię się równie dobrze co żeglarze.

Do Rady Królewska wysłałem projekt; i choć mój pomysł spisania dzisiaj jeszcze jednego artykułu spełzł na panewce, to jestem prawie pewien, że jutro późnym wieczorem wyjdzie nowy numer Spathariosa, a rano mały numer pisemka plotkarskiego (prawie już zresztą gotowy). Kończąc dzień w wynajętym pokoju nikolaopolitańskiego hotelu, zastanawiam się nad dalszymi aktywnościami ku chwale królestwa.

Niechaj Trwa Ostateczna Krucjata i Fare Aryon!
/—/ Andronik, Konsul Sclavinii
Minister Kultury, Poseł na Sejm LXII kadencji, honorowy obywatel Baridasu

Zmęczony dekadencją liberalizmu?
Dołącz do Purpurowej Krucjaty.
Konsulat Sclavinii
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Rada Ministrów

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej