Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przebudzenie...

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Przebudzenie...

Postprzez Daniel Szekeres 13 gru 2018, o 19:52

Witajcie przyjaciółki i przyjaciele Królestwa Baridasu.

Obudziłem się po męczącej i nagłej chorobie która mnie dopadła (realiozie) straszna ta choroba nie spodziewałem się, że mnie dopadnie. No cóż zdarza się prawie chyba 9 miesięcy mnie nie było. Pewnie sporo z Was o mnie zapomniało mimo mojego małego stażu, lecz ja nie zapominałem o Was i chciałbym znów działać ku lepszemu jutru w Baridasie.

Na pierwszy rzut oka nie mogłem wyjść z podziwu, że Księstwo Sarmacji się powiększyło tak samo jak i zmiana Jego Książęcej Mości. Szczerze mówiąc nie przyglądałem się jeszcze dokładnie postom na forum, ale w Baridasie pewnie też się sporo zmieniło. Smuci mnie jeden fakt, że w Almerze nic się nie działo dużo tu mojej winy, że nie dało rady połączyć choroby z pracą.

Zdaje sobie sprawę, że z taką długą nie obecnością potraciłem wszystkie swoje przywileje jako obywatel ale będę dożył do tego, żeby to wszystko odzyskać. Przede wszystkim miło mi będzie znów przebywać wśród tak fajnych ludzi i myślę, że coś jeszcze uda się ciekawego i kreatywnego zdziałać. ;)
(-) sierż. Daniel Szekeres
Dowódca 2 "Książecej" Brygady Kawalerii Powietrznej
Kasztelan Królewskiego Miasta Almera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Re: Przebudzenie...

Postprzez AFvTD 14 gru 2018, o 11:07

Dzień dobry przyjacielu!

Cieszę się, że wróciłeś, bardzo dobra to dla nas wszystkich nowina. Almera nadal czeka na godnego kasztelana, mam nadzieję, że jak najszybciej takiego otrzyma. (Obecnie, to Almera w ogóle nie ma kasztelana, a opiekę nad nią sprawuje JKM Konrad Jakub).

Życzę powodzenia i szczęścia. Ostatnie zmiany w Królestwie Baridasu całkowicie zmieniły oblicze tego kraju. Mam nadzieję, że uda nam się nawiązać współpracę!
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Postprzez Daniel Szekeres 14 gru 2018, o 19:40

Jestem otwarty na propozycje i chętny do działania. Myślę, że jeśli nadarzy się okazja i jakaś fajna inicjatywa na pewno z miłą chęcią podejmę się współpracy ;)
(-) sierż. Daniel Szekeres
Dowódca 2 "Książecej" Brygady Kawalerii Powietrznej
Kasztelan Królewskiego Miasta Almera
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez KJAF 14 gru 2018, o 19:45

W zasadzie, w obecnej sytuacji, każdy może sobie zobaczyć na jakim stanowisku jest wakat i po prostu je sobie wybrać i mi o tym napisać.

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej