Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Pakt Stabilizacyjny

Dyskusje dotyczące Królestwa jako całości oraz stolicy, Almery

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Pakt Stabilizacyjny

Postprzez RCA 16 mar 2018, o 19:43

To zajmijmy się kwestiami które nie budzą wątpliwości, a na końcu jak atmosfera się poprawi wrócimy do negocjacji odnośnie tych trudniejszych. Obecnie się każdy nakręca zamiast pracować na poprawę. Zmienmy to. Dajmy przykład ze można się różnić i mimo to coś ustalić.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Konrad Jakub 16 mar 2018, o 20:01

No to dajcie ten przykład, bo czekamy od początku panowania.
Konrad Jakub, z łaski Urusa i woli Narodu Król Baridasu, Najwyższy Kapłan Málauski, wielki książę Arped etc. etc.
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Sejm Księstwa Sarmacji
Książę Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Postprzez Laurencjusz 16 mar 2018, o 20:08

Konrad Friedman napisał(a):No to dajcie ten przykład, bo czekamy od początku panowania.

Też bym chętnie poczytał.
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Ostatni Wicekról Baridasu.
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 16 mar 2018, o 20:15

Dobrze.

Dziś już nie dam rady, jutro większość dnia ogarniam córki, więc albo wieczorem jutro albo w niedzielę przedloze pierwszy pakiet propozycji, dobrze? Mogę liczyć na to samo?
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez Laurencjusz 16 mar 2018, o 20:17

RCA napisał(a): Mogę liczyć na to samo?

WKM!

Czy to ma znaczyć, że WKM chce rozważyć wszystkie nasze propozycje?
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Ostatni Wicekról Baridasu.
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez OlaChojnacka 16 mar 2018, o 20:17

RCA napisał(a):Tak. Napisałem, że wykluczam zerwanie Unii.

A ja staram się dalej zrozumieć: jak to było możliwe, że Sarmaci wybrali akurat Pana na swojego Kajzera. Czy świat upadł już tak nisko?
Chociaż wait - przepraszam, da się wybrać gorzej -> casus aktualnego premiera Dreamlandu.
Czy musi dojść do eskalacji? Przecież widać, że Pańskie dążenia jako władcy i dążenia reprezentantów Ludu się rozmijają. Czy nie warto zakończyć unii? #akomutopotrzebne
Bo o ile technicznie miała sens na samiuśkim początku - pomijając całą sytuację, która do niej doprowadziła - to teraz jest to tak samo żałosne, jak Zbigniew Hołdys, odcinający kupony od dawnej twórczości i mówiący jakim to on nie jest wielkim artystą, klękajcie narody!
Jakbym się zapisywała jako nowa mieszkanka do Baridasu, to bym się nad tym głęboko zastanowiła: czy chcę być obywatelką państwa, które jest zależne od systemów informatycznych innego państwa, którego głowa akurat jest głową Baridasu? A może poszukać sobie czegoś fajniejszego, może Dreamlandu, Nupii, czy - tfu! - Suderlandu?

Nie pomyslał Pan nigdy o tym?
Obrazek
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi
Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, Królowa Calradii, Księżna Hamenlinny, Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Wishmaster Inkasji, Kuur Lande, Nowej Chakony oraz Wysp Razuri i Zegisa, Kniaźnina Cyberii, Diuczessa Jajeczka, etc.

Postprzez Yennefer 16 mar 2018, o 20:35

Spokojnie, bo jeszcze ktoś wsie lub głowę straci. Teraz trzeba baczyć na słowa, bo jak one jego okrągłości się nie przypodobają bo są prawdą, bo są reakcją na niego samego to znaczy że może Ciebie będzie trzeba uciszyć ;)

Tylko, że widzi P.T. von Thorn, że mnie na przykład uciszyć się nie da, a brudy z waszej przeszłości mikronacyjnej z chęcią powyciagam. Na ten przykład może teraz wrócimy do namawiania by na Was głosować za pomocą privow, a jak ktoś uparcie miał swojego wybrańca to się nóżką tupalo? Dowody mogę mieć w każdej chwili, choć na przykład wiadomości pisane do mnie przy wyborach do sejmu? Wygrana za wszelką cenę, bo w końcu władza najważniejsza. Ale proszę mieć na uwadze, że władzę lud może odwołać. A ja będę pierwszą osoba, która będzie apelowała o usunięcie Was z Tronu jeśli nie rozpoczniecie zachowywać się adekwatnie do Waszej funkcji.

Pozdrawiam cieplutko. Dziś już sobie odpuszczę artykuł.
Ostatnio edytowano 16 mar 2018, o 20:43 przez Yennefer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Delfina Kierkeller 16 mar 2018, o 20:38

A co w sytuacji, kiedy bezwzględna większość ludu i przedstawicieli Baridasu będzie chciała samostanowić i wybrać króla demokratycznie, bez unii?
WKM będzie blokować, a Naród ma się obejść smakiem i po cichu robić swoje?
~Susanne Delfina Kierkeller-Friedman von Willenfeld-Buddus z domu at Atera,
Baridajka, Minister Kultury Księstwa Sarmacji, Posłanka na Sejm LVI kadencji, była redaktor naczelna Herolda i Pisarz Królestwa Baridasu
dyrektor Galerii Delfiny Kierkeller.
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Yennefer 16 mar 2018, o 20:42

Kochana, naród bedzie musial, bo jaśnie pan i władca rozkaz da.
Obrazek(-)Yennefer v-hr. Heach
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Sorcha 16 mar 2018, o 20:48

A może tu chodzi o to, by po całej zawierusze napisać "a widzicie, chciałem dobrze, ale oni się zbuntowali, niewdzięczni", tylko to bajki dla niewtajemniczonych w historię Baridasu.
Baridas nie jest prowincją Sarmacji, proszę sobie to dobrze przeanalizować i zapamiętać.
Obrazek
Wiedźmia Hrabina, hrabstwo Ravenspell
Almerska zielarka
Arcywiedźma Kowenu
Królestwo Baridasu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Domena Królewska